Skocz do zawartości

Dodge Ram - drzwi otwierane do góry


Sasha

Rekomendowane odpowiedzi

:-D i wychodzi na to że razem z tymi drzwiami trzeba by zrobić inne wesołe gadgety które spowoduja że całe autko będzie wyglądało tak z przymrużeniem oka ))))

 

[ Dodano: 2012-02-15, 19:10 ]

Wygląda tylko tak "słodko" na zdjęciu, a pomyślcie ile musielibyście włożyć starań aby drzwi na takiej wysokości zamknąć : ) Niby tak nie trzeba 1000 metrów aby otworzyć drzwi na parkingu ale za to trzeba 2000 metrów aby rozstawić drabinę i te drzwi zamknąć : )

 

eee na to są superanckie elektryczne siłowniki - inaczej nawet bym nie montowała bo mam 160cm i 50kg wagi wiec pewnie wisiałabym jak banan na tych drzwiach jak bym chciała ręcznie powalczyć )))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na przykład na parkingu nie potrzebujesz wtedy 3 miejsc parkingowych :-)

 

To się zgadza -

 

Ino odpada garażowanie ;-)

 

 

 

eee na to są superanckie elektryczne siłowniki

 

Wiadomo - z pilota - jak wypas to wypas :-D

 

 

inaczej nawet bym nie montowała bo mam 160cm i 50kg wagi wiec pewnie wisiałabym jak banan na tych drzwiach jak bym chciała ręcznie powalczyć )))))

 

Grunt to samozaparcie ;-) :-D :lol:

Jeep V8 WJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sugeruję drzwi odsuwane na bok jak w vanie czy Peugocie 1007, takich nikt jeszcze nie ma. Będziesz prekursorem nowych trendów!

A i na parkingu zawsze łatwiej :)

Nadmienię, że jeśli chłopakom uda się Ciebie namówić na lift zawieszenia to obowiązkowo jako stopnie zamontowałbym łańcuchy. Jeśli wolisz czarne to zawsze można je pomalować :mrgreen:

 

http://www.motofakty.pl/zdjecie/?id=22517

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Nadmienię, że jeśli chłopakom uda się Ciebie namówić na lift zawieszenia to obowiązkowo jako stopnie zamontowałbym łańcuchy. Jeśli wolisz czarne to zawsze można je pomalować :mrgreen: ...

 

ja tam wolę takie :)

główną zaletą takich stopni jest to, że podczas jazdy ich nie widać co optycznie podwyższa sprzęta i według mnie wygląda bardziej...rasowo ;-)

Z drugiej strony z takimi stopniami to jakiś poważniejszy offroad nie wchodzi chyba w grę.

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony z takimi stopniami to jakiś poważniejszy offroad nie wchodzi chyba w grę.
czemu nie - rame masz nizej niz te progi po schowaniu...

 

Tak ale chodzi mi o syf np dostaną jakimś kamieniem czy coś, zamulą się błotem otworzysz drzwi i zaliczysz glebę bo się nie otworzą :-)

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze gotowy zestaw do takich drzwi zamowiony za oceanem zamontuje kazdy warsztat zajmujacy sie przerobkami, samamu raczej bym nie probowal tego wymyslac tylko kupil gotowca.

eeeee....a do Fiata Diablo też takie można dostać :-), to bym sobie założył do mojego nowego 'gnojownika' :mrgreen:

:kasztan: :kasztan:

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.