Skocz do zawartości

OFF-ROAD-jakie wrazenia.


BULION

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie wrażenia towarzyszą w trakcie off roadu ( takiego z błotem po klamki :-D :-) :-) i)?Tata kupuje (za rok :-( :-( ) terenówkę i przekonuje go na off road (niestety to nie będzie pick up).A więć z góry dziękuje za odpowiedz.

Gdy 18 zdobędę to tundra na moim parkingu będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Niezależnie od tego jaka terenowke kupi twój tata to nie pozwoli na jazdę w błocie po klamki :mrgreen:

Jak wiedziecie w kałuże głębokości 50 cm to be już sukces, i na wiecej się nie nastawiaj.

 

witamy ponownie bulion ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Bulion, witamy po przerwie.

 

Błoto po klamki to super przygoda, ale i sporo brudnej roboty dla pilota. Przejazd przez taki teren to raczej przejazd wyciągarki, a nie auta, więc jeżeli Twój tato kupuje tylko terenowe auto to raczej na błoto sie ono nie będzie nadawać.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi :-D To błoto po klamki tomiało znaczyć ,że na takim ostrym off roadzie.az trzeba zabrać się za przekonanie taty na kolejny samochód bo 2 już mamy.Miałe przer na forum bo 5 klasa nauki po tąd.Nie wyrabiałem.Znowu ruszyły u mnie prace nad małym przedstawianiem toyoty tundry na portalu.

Pozdrawiam. ;-)

Gdy 18 zdobędę to tundra na moim parkingu będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia towarzyszą w trakcie off roadu

kupa radości w trakcie, troche mniej jak trzeba naprawiać autko po powrocie.

najlepiej właśnie taką 'sukę' zakupić - nawet jak coś sie stanie to tanio można u kowala naprawić, a i żalu nie będzie jak sie przetrze lub przygnie tu czy tam.

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia towarzyszą w trakcie off roadu

kupa radości w trakcie, troche mniej jak trzeba naprawiać autko po powrocie.

najlepiej właśnie taką 'sukę' zakupić - nawet jak coś sie stanie to tanio można u kowala naprawić, a i żalu nie będzie jak sie przetrze lub przygnie tu czy tam.

Podpisuję się pod tym obiema ręcyma i nogami, a od siebie dodam, ze "suka" ma jedną wadę obok zalety tanich części ... jest dość awaryjna w terenie, więc trochę tych części się wymienia, ma słaby silnik i nietrwałą skrzynię. Swap silnika z Vitary jest niemal koniecznością, bo 1.3 mimo, że jest bardzo dzielne to z czasem męczy na stromych podjazdach.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tata się zbytnio nie zainteresował autem, gdyz już kupuje Land Rovera Discovery 4 (przynajmniej mnie tak poinformował).Kucaro żal czy nie żal będzie, ale człowiek się "przykleja" do auta i jak się auto nieco ryśnie to już jest tragedia np. mój dziadek miał fiata 125p i zawsze stał bez ryski lśniący pod latarnią, a kiedy zarysował auto (lepiej nie wspominać).Trochę oderwe sie od tematu i zapytam kto gdzie był na feriach, albo chciałby tam być.Ja w pierwszym tygodniu na obozie narciarskim Murzasihle, a drugi laba.

Pozdrawiam.

Gdy 18 zdobędę to tundra na moim parkingu będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na myśli mnie, ale też bym dbał o te autko.Każdy z rodziny miałby jakieś auto, tata L.R mama Merca a ja Suzuki ewentualnie biedny chomik zostanie bez samochodu.No, ale nie będzie nad tym chyba ubolewac. ;-) Abyście mnie zrozumiali ja sie będe zajmował tym suzuki a nie nim jeżdził ;-) ;-) To jak opieka nad zwierzęciem... podam na przykładzie psa

-wyjść znim-trochę pojeździc po mieście na szosie (czasmi mały off roadzik),

-bawic się z nim-nurkowanie w błocie (w przenośni),

-chodzic do weterynarza-wizyta w serwisie,

-karmic go-bęzyna

-pielęgnować go-myć na myjni lub udziadków w ogrudku (w moim przypadku)

-i wiele taki skojarzen.

Ja ich wszystkich wykonywać nie bedę :-/ , no ale wiekszość :-D

Pozdrawiam.

Gdy 18 zdobędę to tundra na moim parkingu będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie proponuje poprosic Tatę , żeby kupił ci quada, jakąs 150 albo 250ke, przeprawówkę + przyczepe do landryny i wtedy bedziesz miał więcej radości niż tylko z mycia samochodu Taty.

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.