Skocz do zawartości

Chrysler Grand Voyager


kucaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panie, Panowie, czy ktoś sie orientuje co to za silniki wkładano do Chrysler Grand Voyager 2.5 CRD roczniki 2003-2004 ?

Czy to sa te VM cieszące sie 'dobrą opinią' ktore tez były w Cherokee ?

Warto to brać tego 2,5 czy 2,8 ?

 

jeszcze chciałem zapytać

01) zizle 2,5 w Grand Voyager wychodziły tylko w manualnej skrzyni czy moze był automat ?

02) jakie to ma masy na haku ?

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli ma to być diesel to tylko 2,8 crd.

Ale ja polecam 3,8 benzynkę. Jeżdżę takim od 3 lat i jest bardzo OK.

 

Co do wartości na haku, jest to podobnie jak w Ramach - każdy ma co innego. Ja mam 1600 kolega z takim samym silnikiem i z tego samego roku ma 2000 kg.

Był Dodge RAM 5,7 HEMI 07r

Jeep Grand Cherokee 5,2 97r

Chrysler T&C 3,8 05r

 

501788039

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahaś. czyli jednak to 2,5 CRD to moze byc ?

czy patrzec na 2.8CRD ?

 

mam przykre finansowe doswiadczenia po mercedesie.....a jakbym teraz mial serwisowac i kupować cześci to nie wiem czy to tak po taniości wyjdzie.

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma to być diesel to tylko 2,8 crd. Ja nie miałem styczności z tym silnikiem ale jest to opinia kolegów z Voyager Klub Polska.

 

Moje zdanie jest takie - jeżeli coś pierdnie w dieslu to naprawa idzie w tysiące, jeżeli coś pierdnie w benzynie to naprawa idzie w setki plnów

Był Dodge RAM 5,7 HEMI 07r

Jeep Grand Cherokee 5,2 97r

Chrysler T&C 3,8 05r

 

501788039

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, tylko nie chce miec smierdziela w bagazniku,

ogolnie nie przepadam za LPG,a niestety trzeba by bylo zalozyc.

 

powiem szczerze ze ogolnie nie przepadam za silnikami PB, zdecydowanie wole zizle, z uwagi na moment, a znowu kupowac jakies duzy silnik, gdzie za chwile wprowadza jakies nowe podatki i podniosa cene LPG...eeee tam

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem, mój kolega miał voyagera z silnikiem 2,5 crd. trochę za słaby do tego auta, skrzynia biegów tylko manualna, niska kultura pracy, generalnie kupa. ja miałem jeepa cherokee z silnikiem 2,8 crd. nie miałem przez 5 lat użytkowania żadnych problemów , spalanie na poziomie 12 l. skrzynia automatyczna. mogę uczciwie polecic ten motor

pozdrawiam Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem takim z 2005 w benzynie 3,8 i moj mehcanik zawsze mi mowil ze diesli wogole nie rusza bo jak sie zacznie sypac to ciezko to naprawic. jakbys zmienil zdanie z dieslem to nie kupuj 3,3 bo poprostu jest za slaby. 3,8 to silnik niskoobrotowy i moment lapie podobnie jak diesel. przejedz sie a zobaczysz ze silnik jest bardzo przyjemny i przy normalnej jezdzie zadowlala sie 15 litrami gazu.

 

na haku mialem 2500:D

DODGE RAM 5,7 HEMI BIG HORN 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę Grandem Wojadżerem od kilku miesięcy rocznik 2001 z silnikiem 3,3 benzyna i jak na razie nie mogę powiedzieć złego słowa o tym aucie. Po autostradzie wlecze się 180km/h bez problemu, jak trzeba wyprzedzić to się wyprzedza. Wiadomo nie ma fajerwerków ale kupując "autobus" nie myślałem o tym żeby miał milion koni i przyspieszenie jak Lambo tylko ma mnie i moją rodzinę wygodnie przewieźć z punktu A do B z czego wywiązuje się naprawdę bardzo dobrze.

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Jajko z silnikiem 3.8 w wersji LX AWD. Bardzo przyjazne auto zarówno dla kierowcy jak i dla pasażerów. Na ostatniej kanapie można się poczuć jak w autobusie typu "parówa" na ostatnim siedzeniu (resory piórowe), ale oprócz tego to naprawde zacne auto dla rodziny. Spalał mi 18-20l LPG, ale to był AWD, więc dlatego więcej. Chrysler Grand Voyager i bliźniaki T&C lub Caravan to najlepsze Vany jakie znam, mimo, że niezbyt zaawansowane technologicznie.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to jeden z newielu vanow dostepnych w Polsce i wpelni zasluguje na to miano, w amereyce voyagery to minivany a van to bus w zabudowie pasazerskiej, w polsce vanem nazywaja i chryslera i np scenica co jest mocno naciagane, moim zdaniem ani sharan ani tymbardziej scenic nie zasluguje na miano vana a chrysler owszem,

 

moim bardzo komfortowo podrozowalo 7 osob a jesli potrzebowalem przestrzen ladunkowa skladalem fotele i juz mialem dostawczaka na ktorego udawalo mi sie zapakowac nawet ponad tone i jechal bez problemu

 

za proste kontrukcje kocham amerykany, kazdy mechanik moze to naprawic a jak slysze ceny czesci do vw i pochodnych to ceny do chryslera wychadza smiesznie tanio a zamiennikow jest full

 

duzo moglbym pisac na temat voyagerow bo kcham ten samochod nawet bardziej niz rama ale ram dopiero wlaczy o moje wzgledy:)

 

dobre vany jeszcze niedawno sprowadzal gosciu ze zlotoryi www.autoswiss.pl , mialem brac od niego jednego ale poszedl zanim sie zdecydowalem

 

[ Dodano: 2012-01-17, 10:48 ]

cos widze ze strone przeniosl ale jak poszukasz to napewno znajdziesz bo ma utka wystawione na allegro a firma dalej nazywa sie autoswiss.

DODGE RAM 5,7 HEMI BIG HORN 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Voyagera złego słowa na razie powiedzieć nie mogę ale następnym moim vanem będzie Ford Econoline lub Dodge Ram Van :twisted:

 

Co w GV mi się jeszcze podoba to to, że w miarę swobodnie mogę przejść z miejsca kierowcy do tyłu i wyjść przez rozsuwane drzwi :) Ciasne parkowanie nie jest już nam straszne :)

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

najmocniej przepraszam i dziekuje za wszystkie informacje.

troche ostatnio byłem zagoniony i teraz dopiero był czas sie zalogować.

 

[ Dodano: 2012-01-30, 13:42 ]

a tak jeszcze podpytam - a co drodzy Panstwo powiecie

na temat wersji 2,4Pb w zwyklym (nie Grand) Voyagerze ?

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najmocniej przepraszam i dziekuje za wszystkie informacje.

troche ostatnio byłem zagoniony i teraz dopiero był czas sie zalogować.

 

[ Dodano: 2012-01-30, 13:42 ]

a tak jeszcze podpytam - a co drodzy Panstwo powiecie

na temat wersji 2,4Pb w zwyklym (nie Grand) Voyagerze ?

 

Muł pasiasty, pali tyle co 3.3.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.