Skocz do zawartości

parametry zbieżności Tundra 2007


rpawel76

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieżność Tundra 2007

Poszukuje danych potrzebnych do ustawienia zbieżności w.w samochodzie , na stacjach które odwiedziłem takowych nie posiadają a w ramach dbania o klienta odsyłają mnie do internetu w celu poszukiwania niezbędnych danych -- a więc poszukaj to Ci zrobimy ---a więc koledzy pomożecie?

nie wiem co jest trzeci raz wklejam temat i nic ale jakby sie powtórzył to sie nie gniewać

Toyota Tundra 5,7 SR5 TRD OFF ROAD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieżność Tundra 2007

 

Zadzwoń pod nr 509866559 lub 509949840.

To warsztat w którym niedawno ustawiali mi zbieżność.

Twierdzą, że mają świeżą, b. bogatą bazę danych.

 

 

a powiedz mi kolego jak zadzwonię to podzielą sie ta wiedzą czy będę musiał np. przejechać pól Polski na ustawienie kół -- się mi za bardzo nie chce ; a w aso nie byłem , byłem u "kowali" a oni mnie tak potraktowali co prawda wiele miejsc nie odwiedziłem bo czasu mało a myślę sobie ze pomożecie - na "lenia "sprawę” chce załatwić :)

Toyota Tundra 5,7 SR5 TRD OFF ROAD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi kolego jak zadzwonię to podzielą sie ta wiedzą

 

Zadzwon i zapytaj, powiedz najlepiej im od razu że chcesz te dane wkleic na forum żeby i inni kowale mieli :mrgreen: W nagrodę obiecaj że im wyslesz smyczkę forumową :mrgreen:

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aso- pewnie sie tak skończy -ale dla mnie to strata czasu pewnie dniówki -dojazd robota itd ("kowali" mam pod ręka, postawie za płotem i zdziałają ) tak to bywa gdy jest sie zapracowanym i nie ma czasu np na " błyszczenie elokwencją " na forum gdy można po koleżeńsku nieś pomoc lub bez "piania " olać – ale co tam – Wybaczam starszyźnie ale aby mi to było PRZEDOSTATNI RAZ !

Toyota Tundra 5,7 SR5 TRD OFF ROAD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było kupić Rama to już bys miał te dane w kieszeni... :-P

..............no tak , z jednej strony masz racje ale z drugiej jeździć Ramem to jak jeździć Golfem ...dobra dobra żartuje . Jadę do aso sie obaczy co to będzie .

Aha widziałem na żywo ( co prawda w biegu ) nowego Rama powiem Wam ze to jest to ! nie ukrywam że nawet bez dopłaty bym sie zamienił :)

Toyota Tundra 5,7 SR5 TRD OFF ROAD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no tak , z jednej strony masz racje ale z drugiej jeździć Ramem to jak jeździć Golfem ...

Cytat miesiąca :kasztan: Ale z drugiej strony patrząc pod kątem serwisowania to coś w tym jest... :-)

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.