SET Opublikowano 27 Lutego 2009 Zgłoś Opublikowano 27 Lutego 2009 Czy ktoś wie gdzie znajduje się solenoida EGR lub najlepiej przydał by się cały schemat układu EGR w hemi. Wyświetla mi się kod błędu: EGR solenoid circuit, ale nie mogę znaleźć tej solenoidy. Oczywiście manuala przejrzałem niestety nie znalazłem tych info. Na szczęście silnik zachowuje się jakby nic i pracuje prawidłowo w całym zakresie obrotów, nie lubie jednak jak mi się lampki palą. pozdro Cytuj DODGE RAM 5,7 HEMI
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.