Skocz do zawartości

Pytanie o Forda F-250 i F-350


Michal_21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Co sądzicie o tych fordach:

http://allegro.pl/ford-f-250-6-0tdi-v8-i1977405977.html

http://allegro.pl/ford-f-250-super-duty-polecam-i1994004796.html

http://allegro.pl/ford-f-350-i1969972820.html - do tego sprzedający wysłał mi trochę więcej zdjęć obecnie jest obklejony w barwy jego firmy.

 

Mam zamiar kupić 250 lub 350 ale niestety maksymalnie do 60tyś i koniecznie diesla, z tego co czytałem to najlepszy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ten pierwszy - niebrzydki, wersja kanadyjska, niestety bez przedniego napędu...

Ten drugi - już 4x4, w zasadzie ze zdjęć ciężko się do czegoś przyczepić, prosta robocza wersja z długą paką...

Ten ostatni - 4x4, najcięższy (F-350) i najmłodszy, nieźle wyposażony (chyba Lariat), kiepskie zdjęcia ale widać np. z przodu mocowanie do pługa. W połączeniu z prezentowanym programatorem może oznaczać, że trochę pracował...;)

Ze zdjęć zdecydowanie ostatni najciekawszy ale jestem prawie pewien, że już był wcześniej wystawiany i jakiś czas już się sprzedaje. Załatw nr VIN to będzie można powiedzieć coś więcej o fabrycznym wyposażeniu i ewentualnej historii ;-)

 

Ps. A wogóle to wszystkie trzy mają beznadziejnie zrobione zdjęcia ... :mrgreen:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ocenę :-) Jak tylko skołuje nr VIN to podam.

 

Myślałem że ten pierwszy ma 4x4, ale co innego się okazuje więc na pewno odpada.

 

Do drugiego mam zdjęcia silnika, wygląda wszystko ładnie. Tylko nie wiem co może być z lakierem jak się pozbędę naklejek z niego, podobno jest to folia. Dowiadywałem się o zdjęcie tej folii to możliwe ale nie musi tak być, że po zerwaniu w miejscu gdzie była reklama mogą być białe plamy i wtedy trzeba papierem ściernym zjechać a później polerkę zrobić. W sumie nic strasznego ale żeby nie było czegoś gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. A wogóle to wszystkie trzy mają beznadziejnie zrobione zdjęcia ... :mrgreen:

 

Dokładnie -

 

jak by były np. tak zrobione:

http://moto.allegro.pl/vw-passat-cc-2-0-tdi-bixenon-navi-dvd-highline-i1969221400.html#tabsAnchor

 

 

ogłoszenie nie moje, nie mam nic z nim wspólnego - jedynie zdjęcia malina!

 

 

Sorry za ota.

Jeep V8 WJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić 250 lub 350 ale niestety maksymalnie do 60tyś i koniecznie diesla, z tego co czytałem to najlepszy wybór.

 

Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę ile ON kotłują te wózki?

 

Pozdro

Mam wrażenie, że sporo mniej niż Hemi. Miśka 5.9CTD mieści się w 13l, także bez tragedii.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że sporo mniej niż Hemi. Miśka 5.9CTD mieści się w 13l, także bez tragedii.

 

Tylko że raz: Fordy F-350 są o PÓŁ TONY cięższe od Ramów 3500

(modele z 2007 r., a podejrzewam, Ram Miśka - 2500, '02 - jest dużo lżejszy)

 

Dwa: Fordy mają o 2 cylindry więcej.

 

Ale racja - Hemi ze swoja charakterystyką, wrzucony do F-350 spaliłby więcej.

 

 

użytkownik F-350 6.0 i mówił mi że na trasie schodzi na 12-13 przy 110km/h, ale jak by się naprawdę postarał to i trochę mniej weźmie

 

Powiedziałeś mu, że łże jak pies?

 

:mrgreen:

 

Pozdro

Ram4x4fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem nr VIN: 1FTWW31P16EB64942. Możecie sprawdzić? :-)

 

[ Dodano: 2011-12-21, 21:22 ]

Mam wrażenie że Fordy nie cieszą się na tym forum powodzeniem, ale może się mylę :) Mniej więcej sprawdziłem sobie sam nr VIN i jest już nie aktualne. Ale może ktoś mi odpowie co sądzicie/wiecie o silnikach Forda 7.3 diesel, przykład:

 

http://otomoto.pl/ford-f250-f250-v8-okazja-C21290913.html

 

I ogólnie co sadzicie o samochodzie? Warty zainteresowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

cieszą się mniejszym powodzeniem bo jest ich po prostu mało.

 

Silniki 7,3 są sprawdzone i na pewno godne polecenia.

 

ten z linka to raczej 2WD, i ja bym takiego nie kupił, przy małym śniegu nie ruszysz z miejsca. W modelach 250 350 przód jest znacznie cięższy niż 150 i różnica będzie bardziej odczuwalna.

 

Głupio trochę by było jak byś miał takie auto i nie używał w zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ogólnie co sadzicie o samochodzie? Warty zainteresowania?

 

Jak dla mnie deska rozdzielcza tego auta to jedna żałość...

 

6 lat temu platonicznie zakochałem się w wypatrzonym na sieci F-250,

chyba fajniejszym od tego. Miłość mi przeszła, jak tylko do niego wsiadłem.

 

Ale skoro spalanie Ci nie zraża, to taki drobiazg jak wnętrze

tym bardziej nie będzie w stanie.

 

Pozdro

Ram4x4fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady :-) Właśnie tak myślałem czy ma napęd 4x4 czy nie. W moim przypadku obowiązkowo musi być 4x4 więc odpada. A wnętrze nie wiem dlaczego, bardziej podoba mi się (mowa o Fordzie) w starszych modelach, w nowych są za bardzo "nowoczesne". Ale oczywiście każdy ma swój gust :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.