Skocz do zawartości

Naklejki Kalkomania


Boczo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, był kiedyś poruszany temat oklejania Ramów?

Mam znajomą drukarnie i uwielbiam korzystać z ich usług i tak myślę nad jakimiś ciekawymi naklejkami.

 

Myślę nad oklejeniem dołów drzwi okleina kremowa coś w stylu najnowszego rama która ma tam jakiś plastik. Całym dołem od błotnika do błotnika.

 

Kolejny pomysł to tez dołem drzwi napis Ram albo Hemi na czarno.

 

Bardzo podoba mi się tez pionowy pasek na tyle paki który widziałem u kogoś na forum i tu pytanko co to oznacza?? jakaś wersja dodga czy to własny pomysł??

 

 

Zawsze twierdziłem ze naklejki to wieśniactwo ale ostatnio widziałem parę autek oklejonych przez profesjonalne firmy pod wsparciem dobrych grafików i wygląda to ciekawie.

 

Macie jakieś pomysły?? Przez zimę chce pomęczyć grafików i już niedługo wstawię parę projektów jak ramik bedzie wyglądał wiosną:)

 

POZDRAWIAM

DODGE RAM 5,7 HEMI BIG HORN 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł. M.in. dlatego, że możliwości jest tyle, ile sobie wymyślisz ;)

 

Tutaj temat na forum motocyklowym wraz z efektami oklejania całego motocykla - zmiana koloru.

http://www.vstromclub.fora.pl/patenty-i-usprawienia,28/zmiana-koloru-v-stroma-przy-uzyciu-folii-3m-85cv3,5931.html

 

Cena w stosunku do malowania jest nieporównywalna, a w razie czego zawsze można pozbyć się okleiny w parę minut :). A jak się podrapie, to pyk - nową. I lakier uratowany przy okazji :)

No replacement for displacement

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś chciałem isc w tym kierunku,ale zrobiłem wywiad i okazało sie że bedzie trącic odpustem wiec odpusciłem.

 

https://picasaweb.google.com/Pawel.Dworznik/RamNaklejki

 

Paski pionowe odpusc bo to wiocha wyglądaja dobrze ale na srt10.

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

folia wylewana zadrukowana kosztuje ponad 100 zł z wyklejeniem wiec myslę ze malowanie autka u niedrogiego lakiernika wyszłoby taniej bo tych metrów troszkę wyjdzie ale nie chodzi mi o oklejanie calego tylko częściowo.

 

mam tez goscia ktory maluje aerografem ale wole folie bo jak nie wydjze zrywam i po problemie.

 

i bardzo zależy mi na tym żeby nie było odpustowo a wiem ze łatwo przekroczyć ta cienka granicę.

 

muszę wymyśleć temat przewodni tak jak u kolegi czachy i dać pole do popisu grafikom może coś z tego wyjdzie wspólnymi siłami.

Więc jak wpadnie coś w rece to podsyłać do mnie:)

 

dzieki pozdrawiam

DODGE RAM 5,7 HEMI BIG HORN 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo zależy mi na tym żeby nie było odpustowo a wiem ze łatwo przekroczyć ta cienka granicę.

Nie musisz się obawiać. Samo kupno fullsiza dla 90% polaków to obciach i wieśniactwo. Ja tam nie lubie odpustu, ale odpust do Rama pasuje jak do żadnego innego auta, więc się nie ograniczam. Mam w dupie co kto pomyśli, auto jest moje i dla mnie i to mnie ma się podobać, także napieraj stary i nie obawiaj się o komentarze. Kibicuje tym co działają, a nie tym co tylko mówią, że działają. ;-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam drukarnie, mam agencję reklamową - :evil:

 

 

Ale pomysł oklejanie, wyklejania - rama - jakimiś paskami itp. = fosa :oops:

 

[ Dodano: 2011-12-04, 03:00 ]

Nie musisz się obawiać. Samo kupno fullsiza dla 90% polaków to obciach i wieśniactwo.

 

Pierwsze raz słyszę - :shock:

Jeep V8 WJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Samo kupno fullsiza dla 90% polaków to obciach i wieśniactwo.

 

Pierwsze raz słyszę - :shock:

 

Też nie spotkałem się z taką reakcją, albo choćby zbliżoną.

I to w zblazowanej (ponoć) W-wie.

 

Najlepszy był jeden gość na parkingu w centrum handlowym,

który spytał czy to mój wózek i klęknął (!) przed nim :twisted:

 

A co do oklejania - tu zaliczyłem porażkę.

Na swoim kompakcie nakleiłem folię firmy FoliaTec

i gdy po kilku latach chciałem ją odkleić - nie dało się.

Tzn zeszło bez problemu 90 proc. Ale te 10 sprawiło,

że maska jest do lakierowania :-(

 

Pozdro

Ram4x4fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Ram juz w wersji oryginalnej wyglada niepowtarzalnie. Odnosnie oklejania, to byl kiedys na allegro nowy model Ram'a w czarnym macie. Wygladal niepowtarzalnie. Ja oklejam jedynie tylnia szybe naklejkami kolorowymi roznego pochodzenia :)

Ram 5.7 hemi TRX4 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.