Skocz do zawartości

NISSAN D22 w Ochotniczej Straży Pożarnej


daczkes

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam na imię Piotr

Reprezentują Ochotniczą Straż Pożarną w Rogowie, Gmina Wilków która ucierpiała podczas powodzi w 2010 roku.

 

Zapraszam do obejrzenia naszej D22 www.rogow.straz.org.pl/nissan.html

 

Aktualnie warsztat 4x4 przeprowadza dla nas bezpłatny serwis pojazdu, oraz montaż opon, wyciągarki, zawieszenia Dobinsons.

 

Chciałbym zapytać czy ktoś posiada możliwość przekazania nam zabudowy skrzyni ładunkowej do D22??? Mamy do niego pokrywę jednak znacznie ogranicza ona ładowność, zabudowa taka nie tylko ochroniłaby cenny sprzęt ale umożliwiła lepsze jego rozmieszczenie i dostęp.

 

Pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, miło, że się przywitałeś, szkoda, że nie w Powitalni. Zapraszam do Powitalni i do zapoznania się z regulaminem forum. Wszelkie linki reklamowe w pierwszych postach są niemile widziane na forum, zatem pozbawiłem Cię jednego linku. Zważywszy na rodzaj pytania i jego cel nie kasuję tego wątku. Na przyszłość zanim cos napiszesz na innym forum zapoznaj się z zasadami tego forum.

 

Życzę miłej lektury. ;-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... oj, ale Ty Mario opóźniony w moderacji jesteś, kolega dał link do firmy, która remontuje im auto, a to już reklama. Ja tam wspieram ochotników i dlatego wywaliłem sam link, a post się utrzymał, tymbardziej, że koledze chodzi o zabudowę do pickupa, więc link jest zbędny. ;-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MKmario no tylko że d22 z JRG Wejcherowo to taki SLOp (specjalny lekki operacyjny), a nam takie coś jest zbędne.

Dlatego wrzucę foto tego co my planujemy na d22

http://www.ospzielonka.pl/sprzet1.html

 

Agregat wysokośnieniowy z silnikiem spalinowym i zbiornikiem wody. Mamy już oponki terenowe BFG AT które przekazał nam warsztat przeprowadzający remont nissana, wyciągarkę TMAX od dystrybutora. Trochę się już w teren sprzęt nadaje. Teraz jeszcze gaśniczy z niego chcemy zrobić.

Jak zwykle na drodze stoi brak $$$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O widzę że ludzie z mojego terenu się udzielają.

No właśnie ciężko z tym sponsorem.

BTW widzę po naklejce że tą zabudowę robiła http://www.psszczesniak.pl/ znana z pojazdów pożarniczych firma

Jakoś ciężko mi uwierzyć w ten tekst że taka nowa buda kosztuje 26k zł no ale kto wie.

 

Jak ktoś ma znajomego który może wspomóc nas kwotą 1400zł na tą zabudowe to proszę o info.

W zamian logo na kalendarzu, na tej zabudowie, na stronie www no i nasza wdzięczność.

 

[ Dodano: 2011-12-30, 15:04 ]

Lada dzień D22 powinien dostać nowe amortyzatory Dobinsons oraz drążki Ironman, wreszcie wróci do garażu i do służby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.