Skocz do zawartości

Chevrolet/GMC zakup kontrolowany


kinsky1975y

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Brak 4x4.

A p czym wnosisz? O ile opis nie jest z d*** wzięty (co jest bardzo częstym przypadkiem na allegro) to Silverado akurat w tym roczniku oznacza wersję wyposażeniową, a nie model, zaś oznaczenie K mówi właśnie, że jest to wersja 4x4. Jeśli to jest 2WD to powinno się nazywać C1500.

 

BTW, to auto wisi już kupę czasu...

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca w ofercie stoi jak wół: 4WD :-D

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witaj, z opisu nie wynika ze to 4x4. Najprawdopodobniej więc jest to 2wd. Wiec się zastanów czy takiego chcesz.

 

Co do auta to moja opinia tylko i wyłącznie na podstawie zdjęć, zapytaj sprzedającego:

 

- czy przednie światła mają homologację? (nikt nie lubi kłopotów na przeglądach, a tym bardziej zatrzymania dowodu przez Policję)wiem że jest w opisie ale nie zaszkodzi się upewnić :)

 

- czy światła pozycyjne świecą na kolor biały? (j.w)

 

- czy jest oryginalna tablica rejestracyjna na tył?

 

- czy jest światło przeciwmgielne z tyłu?

 

Swoją drogą w wielu ogłoszeniach zastanawia mnie fakt, że w aucie wszystko zostało zrobione, wymienione, posmarowane, etc. i właśnie idzie do sprzedaży.

Ba, jeszcze będą wymieniane przewody hamulcowe i inne.

 

Zdecydowanie jestem zwolennikiem kupowania auta i zrobienia wszystkiego samemu jak należy. Tylko wtedy mam 100% pewność że zostało zrobione.

 

Oczywiście może być tak, że sprzedający kupuje auta doprowadza je do super stanu i sprzedaje z zyskiem.

 

Ja bym tego pojazdu nie kupił.

pozdrawiam.

V8 Fan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to na pewno 4x4 oznaczenie chevrolete K jest dla wersj 4x4 i ewidetnie jak wół widać dzwignie reduktora w podłodze , co do silnika to lepszy v8 ale ten v6 też sobie radzi ,tbi to rodzaj monowtrysku raczej bezawryjny , skrzynia th 700 bardzo mocna i długowieczna pod warunkiem się o nią dba ,każde auto to osobna historia także także na żywo trzeba je zdiagnozować

pozdro

chevy silverado 7.4 v8 sold

pontiac firebird 5.0 v8

chrysler 300c 3.5 v6

dodge ram 4.7 v8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.