Skocz do zawartości

f 250 do oceny


kinsky1975y

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... chyba go widziałem wcześniej, bo sprawdzam sobie czasem pod tym kątem allegro, otomoto i inne

Powiem Ci tak - zdjęcia są kiepskiej jakości ale napiszę co widzę:

- przede wszystkim zastanawia mnie ta przeróbka na bliźniaki. Nie jestem pewien ale wersje dually (na bliźniakach) były od F-350 w górę. Tu widać, że to jakaś zmota bo tylne koła faktycznie są od dually ale przód to już "zwykłe" F-250 (dually powinno mieć z przodu takie same felgi). Wypadałoby sprawdzić czy opony są tej samej średnicy (bo raczej na pewno są innego rodzaju). Tak czy inaczej będziesz potrzebował dwóch różnych zapasów...

- od razu rodzi się pytanie co to ma w papierach? bo z VINu wyjdzie, że to nie powinien być bliźniak. Po opisie aukcji widać, że gość napisał co mu ślina na język przyniosła, ciekawe jak ma rozwiązaną kwestię dokumentów...

- na przedniej osi chyba są dwie różne felgi, a na pewno dwa różne dekle. W prawym kole jest dekiel (felga?) z wersji 2WD - nie ma dostępu do sprzęgiełka piasty, które w 4x4 jest standardem i jest widoczne na lewym kole. Pytanie czy jest wogóle napęd 4x4 i czy działa skoro nie ma dostępu do sprzęgiełka (zapięte na stałe?). Na zdjęciu wnętrza akurat miejsce włącznika przedniego napędu zasłania kierownica...

- przednie relektory to oczywiście aftermarket (na 100% bez homologacji) ale bardziej martwi mnie ich spasowanie. Pasują delikatnie mówiąc słabo... Albo to wina chińskich lamp albo błotniki i nadkola przeszły kurację u blacharza. Sugeruje to również brak logo V10 na prawym błotniku...

- inne lusterka lewa/prawa strona

- w środku wiszące kable z pod deski też nie wyglądają najlepiej...

 

Cóż... jeśli mam być szczery to stan tego samochodu już na tych kiepskich zdjęciach jest nienajlepszy. Ja bym odpuścił... ;-)

 

A przyczepa faktycznie ciekawa. Ciekawe czy ma oryginalne czy przerobione hamulce? I jakie ma DMC w papierach? :mrgreen:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawy, ogladalem i nie wzialem , przyczepa jest za 26000pln japacz, dzieki , faktycznie auto bardzo zmeczone , wlasciciel nim nie jezdzi i na pace trzymal smieci :shock: dokladnie tak smieci z domu wyrzucal na pake :pala:

 

[ Dodano: 2011-11-27, 10:33 ]

http://moto.allegro.pl/nowoczesna-uniwersalna-przyczepa-2011-i1941455943.html

Toyota Tundra Ltd .5,7 Silver Shark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.