Skocz do zawartości

Mazowiecka włóczęga 10.12.2011


Eazy

Rekomendowane odpowiedzi

No i masz wiedziałem ze tak sie skończy. Najpierw musiał bym sie wybrać na Mazowsze zobaczyć jak to jest zorganizowane, troszkę popatrzeć i jak troszkę czasu sie znajdzie coś zdziałać. Najtrudniej chyba będzie zorganizować pozwolenia a chronicznie nie trawie urzędów.

 

Tritrans - jak chcesz to zadzwoń do Kosy z www.polskiebezdroża.pl (z nimi jeździmy na włóczęgi) i myślę, że poleci Ci jakąś firmę z Twojej okolicy. Oni, z tego co mówił, znają się między sobą i może jest podobna firma organizująca takie wyprawy u Ciebie. Kosa ma każdą imprezę ubezpieczoną, załatwione pozwolenia na przejazd, zorganizowany prowiant albo jedzenie na trasie, dokładnego roadbooka itp, itd. Samemu można się zajechać a za w sumie niewielką opłatą (około 200zł za załogę) może uda się gdzieś podpiąć (tak jak my to tutaj robimy).

 

Dzisiejsza trasa bajka :-D Po drodze był poligon (przy trasie), potem żwirownia (też przy trasie - okupiona stratami w sprzęcie i roślinności :-P), do tego dużo błota i piachu :-D Po prostu super. Najlepsza z dotychczasowych tras :-) RAM jest upierdzielony od góry do dołu ale było warto :-)

 

Sebasian O. miał kamerę i aparat, więc na pewno będą jakieś foty :-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dotarłem do domu, ostatnie 5 km zrobiła się taka szklanka ze jechałem 40 km/h :shock:

Zdjęcia bedą jutro.

 

Najważniejsze, że dojechałeś cało :-) Czekamy na foty :-P hehe ;-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reasumując, dobrze że popadało i nie było sucho, no i pogoda dopisała :mrgreen:

 

Hehehehe :lol:

 

Super fotki :-) Teraz czekamy na resztę zdjęć (bo chyba ktoś jeszcze 'pstrykał') i na 'filma' :-P

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę o zdjęcie mojej stuningowanej lampy tylnej :twisted: .

 

Lewej, czy prawej? :mrgreen:

 

Na prawą już się napatrzyłem, teraz kolej na lewą :-P

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co? Miałem płakać? Jak już jedna do roboty, to przy okazji i drugą się pomaluje :-) . Żeby był nie uszkodzony wcześniej, pewnie bym się wk...ił , ale tak? To prawie rybka. Jutro zamówię drugą lampę i bedzie git!

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miska dorwal syndrom braku kamery cofania.... :twisted:

A te drzewa same się tego prosily i dostały za swoje.... :lol:

 

Generalnie huk był gigantyczny i niewspolmierny do wielkości uszkodzeń....wiec i tak wyglada to całkiem dobrze....

 

Ale Misiek, głowa do góry..... mój piękny i nowy czarny perlowy lakier tez już nie jest taki nowy....a perlowe to mam teraz piękne rysy wzdłuż całego auta....

No ale jak to się mówi pierwsze koty za płoty....Niemniej następnym razem zabieram sekator... :evil:

 

Fotki super!

RAM 1500 SPORT 5,7 HEMI 4x4 '11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Misiek, głowa do góry..... mój piękny i nowy czarny perlowy lakier tez już nie jest taki nowy....a perlowe to mam teraz piękne rysy wzdłuż całego auta....

 

Też miałem podobnie... Teraz już z górki będzie :-) Rysa w tą czy w tamtą nie będzie mieć już znaczenia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nasze RAMy jak by wjechały po dach w błoto to już by tam zostały :lol:

 

To lekki offroad - trochę piaskownicy, trochę błotka. Ot zabawa dla 'cywilnych' 4x4 :-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.