Skocz do zawartości

Telewizja N dla Pickupklubu:)


kogut999

Rekomendowane odpowiedzi

W związku że prowadzę biuro sprzedaży dla TV N, na nadchodzące świeta będę miał dostęp do specjalnej promocji pracowniczej dla pracowników i znajomych.

Jest dobra więc pomyślałem że ktoś będzie chciał skorzystac.

Promocja będzie wygłądac nastepująco:

 

-pakiet kanałów dostępny w punkcie w kwocie 59 zł będzie dostępny w kwocie 29 zł z umową tylko na 13 miesięcy

- 2 albo 3 miesiące gratis

-dekodery HD za 0

-dekodery z dyskiem twardym od 48 zł

 

Każdy w domu jakąś telewizje ma, więc kto będzie chciał, będzie mógł skorzystac :-)

 

Kanały dostępne w pakiecie:

post-490-15323755865496_thumb.png

post-490-15323755866107_thumb.png

BYŁ: DODGE RAM 1500

4,7 V8 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kogut999, bylbym wstepnie zainteresowany,

tylko ja sie na tym wogole nie znam,

do tego musze jeszcze antene dokupic, tak ??

a sa firmy ktore by mi to zamontowaly ??

Był: XJ 96' 4.0 HO, NP 242, BFG AT, Mangels, 3"

Był: WJ Laredo 04' 4.0 2"

Jest: Jeep GrandCherokee ZG 97 4.0

Jest: GMC Sierra 04' 5.3 V8 Vortec 300KM Flowmaster 6" lift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe akurat dzisiaj wypowiedziałem umowę eNce :-D tylko po to żeby podpisać nową umowę z promocjami jakimiś :-)

 

Tak się najlepiej opłaca:)

 

[ Dodano: 2011-11-18, 22:45 ]

kogut999, bylbym wstepnie zainteresowany,

tylko ja sie na tym wogole nie znam,

do tego musze jeszcze antene dokupic, tak ??

a sa firmy ktore by mi to zamontowaly ??

 

No tak, antena 100 cm z uchwytem naścienym, i konwerterem podwójnym (twin- do dekodera z dyskiem twardym) to jest łącznie u mnie 120 zł no plus przesyłka.

chrisuk udasz się do obojętnie jakiego punktu sprzedaży TV i ci napeno zamontują, no albo samemu, jak się czujesz na siłach :-D

 

Ale chłopaki to bedzie dopiero dostępne bliżej świąt...

BYŁ: DODGE RAM 1500

4,7 V8 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MKmario No bez przesady ;). Jeśli jest dobre, taniej i komuś się przyda, to chyba nie ma problemu?

 

Nie doszukiwałbym się wszędzie "spamu", jak to nazwałeś. Trochę wiary w dobre intencje.

 

Może przydałby się jeden zbiorczy temat " w czym mogę pomóc", który załatwiłby właśnie kwestie koleżeńskiej pomocy i drobnych ogłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

 

Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.

Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.

Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy. "

 

Odbiorcą jest PickupKlub.pl. Więc jest to Spam, poza tym treści reklamowe należałoby konsultować z administracją. Nie zapominajcie, że forum utrzymuję się z reklam, więc robienie sobie darmowej reklamy jest nie fair. Poza tym myślę, że jakbyś zapytał to pewnie dostałbyś pozwolenie.

 

MKmario No bez przesady ;). Jeśli jest dobre, taniej i komuś się przyda, to chyba nie ma problemu?

Nie widzę tu przesady. Raczej brak taktu ze strony założyciela tematu. :roll:

Tytuł tematu sugeruje, że cos jest dla Pickupklubu, a ja nie widzę w tej ofercie niczego z czego pickupklub miałby skorzystać, ot zwykła oferta promocyjna dla każdego.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzebaby zalozyc nowy temat " skutki wstania lewą noga .. " ;-)

Czemu? :->

 

place za cyfre okolo 150 zl . nadchodzi wielkie bum , trzeba szukac oszczednosci , @kogut dal propozycje oferty za 3 dychy , jak dla mnie bardzo zblizonej do tej za 150 z cyfry , dill jest zajebisty mimo ze do biedakow nie naleze , a ze przy okazji troche zarobi .. bo jest przedsiebiorczy - to grzech ???? ;-) :mrgreen:

dodge"caravan" :-) 1500/Hemi 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzebaby zalozyc nowy temat " skutki wstania lewą noga .. " ;-)

Czemu? :->

 

place za cyfre okolo 150 zl . nadchodzi wielkie bum , trzeba szukac oszczednosci , @kogut dal propozycje oferty za 3 dychy , jak dla mnie bardzo zblizonej do tej za 150 z cyfry , dill jest zajebisty mimo ze do biedakow nie naleze , a ze przy okazji troche zarobi .. bo jest przedsiebiorczy - to grzech ???? ;-) :mrgreen:

Nie Rysiek, to nie grzech, tak jak napisałem, w jego przypadku pewnie by dostał zgodę na zamieszczenie takiej oferty. Chodzi tylko o sam fakt zapytania, bo na większości for jest to niedopuszczalne. Jak zauważyłeś, kasujemy różne tematy, ale ten został. Niech zarabia jak najwięcej, bo kasa na paliwo będzie mu potrzebna :-P

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Jeśli uraziłem kogoś tym tematem to przepraszam..

Jest to promocja dla pracowników i na pewno będzie ograniczona ilściowo, nie wszyscy pracownicy skorzystają i wiem że zostanie mi troche tego. I wierzcie lub nie ale nie mam za sprzedaż tego płacone, nikt nie ma, zwykły punkt wam tego nawet nie sprzeda...

 

Więc jeszcze raz przepraszam i jeśli trzeba zamknijcie temat...

BYŁ: DODGE RAM 1500

4,7 V8 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w eNce można wziąść takie urządzenie, które umożliwia odbiór różnych kanałów na dwóch innych telewizorach. Czy ta oferta zawiera takie urządzenie, jeśli nie, to ile kosztowałoby w takiej opcji?

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w eNce można wziąść takie urządzenie, które umożliwia odbiór różnych kanałów na dwóch innych telewizorach. Czy ta oferta zawiera takie urządzenie, jeśli nie, to ile kosztowałoby w takiej opcji?

 

To o czym mówisz nazywa się multirom, i nie obejmuje tej promocji, najtańszy multirom z tym pakietem to kwota 69 zł miesięcznie (jeden dodatkowy dekoder) i 199 za dekodery (jeden z dyskiem drugi bez), i niestety multi rom nie zawsze działa jest to słaby system...

 

Tańsza alternatywą będą po prostu 2x29

 

[ Dodano: 2011-11-20, 18:51 ]

JA już mam N-ke, z dyskiem twardym i VOD. Płacę coś 98 zł/miesiąc. Może masz jakieś promocję np na filmy płatne z VOD ??

Pozdrawiam

 

Pewnie płacisz 99 zł, Na VOD premiery nie ma żadnej promocji, trzeba płacic po prostu za każdy film.

 

[ Dodano: 2011-11-20, 18:56 ]

Jeszcze jedna informacja tak na przyszłośc, w miesiącu styczniu znika kanał TVN HD+1 (koniec emisji) z platformy n i Polsatu (dekodery HD), i uprawnia to każdego klienta do możliwości zerwania umowy z dostawcą bez kosztów i nie ma no to wpływu czy macie aktualną umowę czy tez nie. Jest to zmiana regulaminu świadczenia usług.

Takie info dla niezadowolonych :kasztan:

BYŁ: DODGE RAM 1500

4,7 V8 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie info dla niezadowolonych :kasztan:

 

A jaki jest wtedy okres wypowiedzenia ? I jak rozwiązać ów umowę ? - Mam akurat polszajza ;-)

 

Takie krok po kroczku co zrobić ?

Umowe mam na 12 albo 16 miesięcy - niepamiętam - teraz jestem gdzieś koło 4,5 miesiąca -

Jeep V8 WJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ I jak rozwiązać ów umowę ? - Mam akurat polszajza ;-)

 

Takie krok po kroczku co zrobić ?

-

 

Najpierw sprawdź czy już wycofali ten kanał (116 albo 115 w polsacie)

Z chwila kiedy wycofają piszesz odstąpienie podając powód "z powodu zmiany regulaminu świadczenia usług, a co za tym idzie zmiany oferty kanałowej (wycofanie kanału TVN HD +1)" i wysyłasz poleconym za potwierdzeniem odbioru.

Okres odstąpienia w tv N jest do końca okresu rozliczeniowego w którym wysłałeś pismo.

A polsat z tego co wiem zastrzega sobie 3 miesiące, licząc od następnego pełnego okresu rozliczeniowego, licząc od miesiąca w którym wpłyneło pismo.

 

Od umowy można odstąpi w terminie 30 dni od:

-chwili wycofania kanału

-lub otrzymania informacji od operatora iz taka zmiana nastąpi (do niektórych polsat wysyła info, w n będzie info na dekoderach)

 

[ Dodano: 2011-11-21, 11:53 ]

kogut, znalazłem swoją umowę na N, zawarta na 12 m-cy w dniu 07.03.2009r, więc możemy zrobić deal. napisz mi co i jak i kiedy. thx

 

Tak jak pisałem będzie to dostępne w okresie świątecznym, dam znac jak będzie i podam szczegóły.

BYŁ: DODGE RAM 1500

4,7 V8 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogut999, niedawno podpisalem cyfre + na 2 dekodery ,place 98pln , przechodze na twoja enke ,tylko powiedz jak sie od nich uwolnic

 

Z cyfrą jest troche gorzej bo nie ma tam TVN HD +1, ale w tej chwili cyfra podnosi ceny abonamentów, powinieneś dostac pismo o zmianie regulaminu i cen i wtedy będziesz mógł wypowiedziec..

 

[ Dodano: 2011-11-22, 20:27 ]

Ile w tym prawdy? - gdzieś czytałem - że N ma się połączyć z C+ ?

 

Właśnie gdzieś końcem/początkiem roku :roll:

 

No masz racje, to już się nawet stało tak nie oficjalnie, Vivendi właściciel Cyfry + nabył 49 % własności grupy ITI (właściciela N), ale do żadnego połączenia platform nie dojdzie, jedynie współpraca na której zyskają obie platformy... Polska liga w n a liga mistrzów w C+

BYŁ: DODGE RAM 1500

4,7 V8 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jest niestety troche inaczej niż miało byc, ale i tak nie jest żle...

 

A więc:

Pakiet kanałów taki jak wyżej na obrazkach można miec:

- za 29 zł/miesiąc z dekoderem Hd DVBT (dekoder bez dysku, ale z mołżiwoscią podłączenia) Cena dekodera 99zł. Plus jest taki że w umowa na 15 miesięcy i z gwarancją zachowania ceny po umowie.

-za za 39 zł/miesiąc z dekoderem Hd recorder (dekoder z dyskiem) Cena dekodera 149 zł. Umowa na 15 miesięcy i z gwarancją zachowania ceny po umowie.

BYŁ: DODGE RAM 1500

4,7 V8 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.