Skocz do zawartości

Mazowiecka włóczęga 19.11.2011


Eazy

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie gdzie to będzie i ile mniej więcej km z Żor?

 

Jest w tej chwili 7 różnych tras. Nie wiemy jeszcze, która jest zaplanowana na 19.11.2011. Generalnie trasa jest wybierana na kilka dni przed wyjazdem.

 

Tutaj są wszystkie trasy zaznaczone i opisane:

 

http://www.polskiebezdroza.pl/mazowiecka_wloczega.html

 

Siódmej trasy nie ma jeszcze na mapce ale to były rejony Grodziska Mazowieckiego. Wszystko generalnie dookoła Warszawy :-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dejwitt, na poprzedniej Włóczędze, start był w miejscowości Urzut, na Gierkówce w drodze do Warszawy. Google maps pokazała mi, że mamy średnio 320km, czyli na polskie warunki jest to jakieś 4h drogi.

Gierkówka od Piotrkowa Trybunalskiego w kierunku do W-wy jest nadal remontowana ?? Bo jeśli tak to opłacać się będzie jechać Zawiercie-Kielce_Radom, albo Katowice-Kraków-Kielce-Radom.

 

Mamy do Was trochę kilometrów, jeśli spotkanie będzie o 9 rano to my będziemy musieli wyjechać około 4 rano do Was, dodatkowo cały dzień jazdy w terenie i znów powrót na śląskie ziemie.

 

Przyznam, że trochę pośpieszyłem się z deklaracją przybycia, tzn jestem nadal bardzo chętny, ale w tej formie co poprzednio dla mnie jest nie lada wyzwaniem.

 

Dlatego chciałbym zaproponować opcję wyjazdu z noclegiem. Siądziemy wieczorem na spokojnie przy piwku, pogadamy i rankiem następnego dnia po śniadaniu w spokojny niedzielny poranek udamy się do swoich domów.

 

Co wy na to ???

Ram 5.7 hemi TRX4 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eazy Może byś się dowiedział, czy będzie obok jakaś żwirownia, lub coś w tym stylu. Może jakieś bagienko - especially for You :-D .

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe :lol:

 

Podgadam Kosę - może będzie jakaś trasa z 'fakultetami' ;-) Jak coś to zawsze można na poligon skoczyć. Tam jest naprawdę duuuuużo więcej terenu dookoła. Zgubić się normalnie można :kasztan:

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może WojtRybnik ma trochę racji, z tym spotkaniem "nocnym". Można byłoby bez stresu powymieniać się spostrzeżeniami :2piwo: nt. pick-upów i trochę poprzeżywać wspólnie naszą trasę. :zdro: Może dałoby radę znaleźć jakiś mały hotelik w pobliżu i spędzić mile wieczór a rano po śniadanku zmyć się do żoneczek. Byłby to też ukłon w stronę ludzi, którym chce się dymać tyle kilosów, żeby się z nami spotkać tylko po to, aby wspólnie potelepać się po dziurach.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może WojtRybnik ma trochę racji, z tym spotkaniem "nocnym". Można byłoby bez stresu powymieniać się spostrzeżeniami :2piwo: nt. pick-upów i trochę poprzeżywać wspólnie naszą trasę. :zdro: Może dałoby radę znaleźć jakiś mały hotelik w pobliżu i spędzić mile wieczór a rano po śniadanku zmyć się do żoneczek. Byłby to też ukłon w stronę ludzi, którym chce się dymać tyle kilosów, żeby się z nami spotkać tylko po to, aby wspólnie potelepać się po dziurach.

W sumie jestem za ...

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu musi być offtop!!! Piotrek!!! Nareszcie odpowiedni awatar!!! Sieg!!!

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informację od Kosy, że prawdopodobnie 19.11.2011 będzie również nowa trasa, tak jak na poprzedniej włóczędze, i jest opcja, że znów będziemy pierwszym rzutem :-P To jeszcze do potwierdzenia :-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpadlem z włóczęgi dzisiaj już definitywnie, jebneły(brzydko pisząć) reduktory gazem do plynu chlodzenia, oczywiście dodge dostał takiej temperatury że sie zlał nie milosiernie pod siebie, całe szczęście że się wyłączył zanim wskazówka weszla na czerwone pole. Mam nadzieje że nie bede miał do roboty uszczelki pod głowicą. Tak więc że nie zdążę zrobić auta do soboty, żałuje bardzo, ale Wam życzę super wyprawy i dobrego mitingu :)

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpadlem z włóczęgi dzisiaj już definitywnie, jebneły(brzydko pisząć) reduktory gazem do plynu chlodzenia, oczywiście dodge dostał takiej temperatury że sie zlał nie milosiernie pod siebie, całe szczęście że się wyłączył zanim wskazówka weszla na czerwone pole. Mam nadzieje że nie bede miał do roboty uszczelki pod głowicą. Tak więc że nie zdążę zrobić auta do soboty, żałuje bardzo, ale Wam życzę super wyprawy i dobrego mitingu :)

 

spoko , nic sie nie dzieje , gdybys uzupelnil plyn chlodniczy i przelaczyl na benzyne pojechalbys dalej , czeka cie tylko zakup zestawu naprawczego do reduktora , kupuj tylko ! oryginalne membrany :up:

 

ps. bylem w takiej samej sytuacji ( a doswiadczenie stresu - bezcenne ;-) )

dodge"caravan" :-) 1500/Hemi 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpadlem z włóczęgi dzisiaj już definitywnie, jebneły(brzydko pisząć) reduktory gazem do plynu chlodzenia, oczywiście dodge dostał takiej temperatury że sie zlał nie milosiernie pod siebie, całe szczęście że się wyłączył zanim wskazówka weszla na czerwone pole. Mam nadzieje że nie bede miał do roboty uszczelki pod głowicą. Tak więc że nie zdążę zrobić auta do soboty, żałuje bardzo, ale Wam życzę super wyprawy i dobrego mitingu :)

 

spoko , nic sie nie dzieje , gdybys uzupelnil plyn chlodniczy i przelaczyl na benzyne pojechalbys dalej , czeka cie tylko zakup zestawu naprawczego do reduktora , kupuj tylko ! oryginalne membrany :up:

 

ps. bylem w takiej samej sytuacji ( a doswiadczenie stresu - bezcenne ;-) )

 

nie no spoko, uzupelnilem wczoraj plyny, przelaczylem na bene i wrocilem do domu, przy okazji sie odpowietrzyl, a tych reduktorow nie b ede naprawiac kupie dwa reduktory KME GOLD i mysle ze moimi nowymi wtryskiwaczami Hana zacznie mi wkoncu zapierd...c na gazie :)

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest tego typu ze mnei juz znowu od poniedzialku nie ma, jestem dopiero w nocy w piatek z powrotem. A szwagier ktory zajmuje sie moim dodgem ma wolny termin dopiero w sobote, chocbym bardzo chcial to naprawde nie dam rady, zaluje bardzo, wybaczcie

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dejwitt - spokojnie ;-) Nie pierwsza włóczęga i mam nadzieję, że nie ostatnia :-) W grudniu, przed świętami, może być już ciężko zebrać ludzi ale mam nadzieję, że będą chętni na następny wypad w styczniu :-D Chciałbym, żeby udawało nam się tak zebrać raz na jakiś czas. Już nie mówię co miesiąc ale może co dwa? :-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeżeli szanowne towarzystwo pozwoli to chętnie wproszę się na wypad 19.11... :lol:

Podrzućcie tylko jakieś info dla żółtodzioba.....jakie są zasady i co trzeba mieć... poza pełnym bakiem paliwa ;o)

Do tej pory teren poznawałem i poznaje na quadzie wiec wszelkie nowości w dziedzinie 4x4 będą mile widziane...;o)

 

Ekipa widzę zgrana :-)

RAM 1500 SPORT 5,7 HEMI 4x4 '11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeżeli szanowne towarzystwo pozwoli to chętnie wproszę się na wypad 19.11... :lol:

Podrzućcie tylko jakieś info dla żółtodzioba.....jakie są zasady i co trzeba mieć... poza pełnym bakiem paliwa ;o)

Do tej pory teren poznawałem i poznaje na quadzie wiec wszelkie nowości w dziedzinie 4x4 będą mile widziane...;o)

 

Ekipa widzę zgrana :-)

 

Przemo - zapraszamy serdecznie :-)

 

Zasady są proste:

 

1. stawić się na czas na zbiórkę

2. nie zgubić się na trasie

3. wrócić bezpiecznie do domu :mrgreen:

 

Co trzeba mieć:

 

1. Pełen bak (ale to już wiesz ;-) )

2. Dobry nastrój (wieczorem można go poprawić piwem i kiełbaską z ogniska)

3. 220zł - 20% zniżki klubowej za dwuosobową załogę. Jeżeli jest tylko jedna osoba to opłata jest taka sama. Każda dodatkowa osoba w aucie to + 60zł (również -20%). Dzieci do lat 15 dodatkowo 30zł (- 20%) za osobę.

4. Jeżeli masz jakiś sprzęt typu hi-lift, kinetyk, trapy, etc, etc, to zawsze warto wrzucić na pakę :-) Ostatnio wprawdzie na trasie się nie przydały ale na poligonie już owszem ;-)

 

Miejsce zbiórki będę znać dopiero w połowie tygodnia. Prawdopodobnie załapiemy się na trasę nr 8 (w przygotowaniu).

 

Tutaj masz więcej szczegółów:

 

http://www.polskiebezdroza.pl/mazowiecka_wloczega.html

 

Jak coś niejasne to pisz ;-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt 3. Ostatnio Kosa kasowal mniej za jedna osobę, nie pamietam ile dokładnie ale coś koło 150 zł.

 

A to nie wiedziałem :-) Szczerze powiem, że nie pytałem Kosy ale na stronie jest 220zł za dwusobową załogę i nie ma informacji ile za 1 osobę w aucie, więc myślałem, że 220zł jest za auto i jedną lub dwie osoby.

 

Dziękuję za sprostowanie :-)

 

Misiek69 - to pewnie o Tobie mowa, bo Ty sam jechałeś :-) Daj znać ile płaciłeś :-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, ale wydaje mi się, że pełną stawkę. Głowy jednak za to nie dam.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ok :-) dzięki za wskazówki...

zasadniczo pobieżnie jak by coś to przy okazji pierwszego wypadu z Wami zdaje się na Waszą pomoc...;o)

podobno jak robi się zimno to podczas wypraw 4x4 warto mieć dodatkowy osprzęt jak na przykład Johnny Walker...etc :lol:

RAM 1500 SPORT 5,7 HEMI 4x4 '11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment mamy:

 

1. Eazy

2. Drug

3. AdAm

4. Misiek69

5. WojtRybnik

6. G-Klasa (do potwierdzenia)

7. Przemo

8. ....

 

WojtRybnik - czy Twój kolega się określił? Muszę potwierdzić w czwartek liczbę aut.

 

Będziemy jechać trasą nr 4:

 

http://www.polskiebezdroza.pl/trasa4.html

 

Startujemy z Mińska Mazowieckiego o 9 rano :-) Trasa będzie dłuższa i trochę trudniejsza niż ostatnio :-)

 

Dokładną lokalizację zbiórki będę znać w czwartek wieczorem ale generalnie trzeba być w Mińsku przed 9 rano :-)

 

Do czwartku muszę ostatecznie potwierdzić liczbę aut.

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda AdAm :-( Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja ;-)

 

W takim razie lista wygląda następująco:

 

1. Eazy

2. Drug

3. Misiek69

4. WojtRybnik

5. G-Klasa (do potwierdzenia)

6. Przemo

7. ....

 

Bardzo proszę o potwierdzenie obecności :-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.