Skocz do zawartości

Pickup z ładownością > 1 tony


Gzubi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, jest coś takiego w ogóle dostępnego ?

Potrzebowałbym ładowność ok 1.3 tony, campo 2wd jak miałem miało 1050 i to podobno było dużo, czy jest coś większego ? Znaczy wytrzymalszego ?

Poradzie coś nie mam B+E a czasem muszę koparkę przewieść ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pakę ;-)

Żeby móc wozić na przyczepie bez B+E to musiałbym znaleźć auto o DMC 1700 i masie przyczepy na haku 1750 ;-) To jest chyba nie możliwe. Kurde dzwoniłem pisałem szukam i nie umie, może macie coś takiego, na myśli.

 

[ Dodano: 2011-10-11, 21:56 ]

jak nie B+E to C bedziesz potrzebowal, bo sa pickup-y co sobie z tym poradza np: dodge 3500 albo F350 ale one to juz sie na C lapia, choc w polsce da sie je na B zarejestrowac, pytanie jak dlugo...

 

ja robie tak: mam auto na B i przyczepke na B, przyczeka jednak spokojnie 2 tony udzwignie, w papierach wszystko gra wiec poki sie nic na drodze nie wydarzy do niczego sie przyczepic nie moga... ;-)

 

Mario wszystko do czasu jak cie krokodylki walną... min 3 klocki w plecy ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja bym zrobił kategorie B+E i kupił przyczepe DMC 2000 , razem wydasz maksymalnie 5-6tys zł, wierz mi ze lepiej jest ciągnąć większy ciężar niż miec go na pace.

 

10 godzin teori +praktyka i na egzamin, ja zrobiłem i ilekroć siadam za kółko z przyczepa to nie żałuje, nie mam steresa ze na mnie ie gdzieś czyhaja.

 

Viatoll nie jest taki zły, jest tańszy niż płatne drogi komercyjne bez viatolla, owszem narazie do 3,5 t się nie płaci ale niedługo się to zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja w 2007 roku miałem chyba 10 godzin teorii, która trzeba było tylko odsiedziec na kursie , nie ma egzaminu, badanie trwa chwile, badanie wzroku głownie i to wszystko, egzamin praktyczny to plac + jazda po mieście i tu może być różnie, mi się udało za pierwszym podejściem, na sam egzamin czekałem 2 tygodnie z powodu małej ilości chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki nie zrobisz lejców, to nawet jadąc bez papierów, w przypadku kontroli, płacisz 250zyli mandatu i chyba 1pkt karny. Nie ma stresu. Ja bez pieczątki jeździłem z przyczepą przez dwa lata i się udało. Raz mnie dupli to powiedziałem, że zapomniałem dokumentów. Puścili. A i to była ciężarówka z ciężarową przyczepą. C+E. W końcu jednak zrobiłem wszystkie pieczątki i mam spokój.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Taka karma :-) . Trzeba mieć pod telefonem kogoś z lejcami. Parę godzin stania, ale z drugiej strony, jeśli się tym zarabia (bo koparkę wozi się raczej nie do zabawy) to może opłaca się zaryzykować stratę paru godzin, niż np dobrej fuchy za parę koła na czysto. Poza tym to tylko kilka tygodni, może dwa miechy i lejce gotowe.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem dwa miechy, a nie tydzień. Uważam, że pomimo całej bezsensowności polskiego nauczania i systemu egzaminów, jest to do zrobienia w dwa miesiące, dla każdego, kto ma na codzień do czynienia z samochodem.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.