Skocz do zawartości

4wd auto od/off tow/haul


Boczo

Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda sie psuje wiec zaczynam testowac jak bezpiecznie poruszac sie ramem tymbardziej ze uridzila mi sie coreczka i musze ja bezpiecznie wozic.

 

wiec zacznijmy od napedu, a glownie mam pytanko o 4wd auto, czy jazda w tym trybie po lekko mokrym asfalcie nie szkodzi autku?? czy wtedy 4x4 jest caly czas czy sie jakos zalacza i ile to trwa bo zastanawiam sie czy przy uslizgu tyle puszczac gaz czy liczyc na to ze przod wyciagnie?? i pytanko czy pozniej sie samo jakos wylaczy bo z obserwacji zauwazylem wjezdzajac spokojnie na parking ze przod tez ciagnie pomimo ze tyl sie nie slizga??

 

aha i prosze o wyjasnienie tych trybow skrzyni od/off i tow/haul.

 

Wiem ze tematy byly mniej lub bardziej szczegolowo omawiane ale nie odpowiadaly dokladnie na tak zadane pytanie:)

 

Nie mam czasu wyjechac gdzies na pole zeby potestowac przed zima zachowania rama wiec narazie jezdze ostroznie i nie daje sie zaskoczyc a wiem ze to autko potrafi zaskoczyc. Do tej pory mialem autka w ktorych wcisniecie gazu w podloge nie powodowalo poslizgow itp i tak chcialem jezdzic ramem ale szybko sie przekonalem ze sie nieda:)

DODGE RAM 5,7 HEMI BIG HORN 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz dostaniesz na przywitanie ostrzeżenie. :evil: Jakbyś przeczytał regulamin to byś wiedział, że zanim zapytasz to trzeba sprawdzić czy się o tym nie pisało, a na wszystkie Twoje pytania masz odpowiedzi na forum.

 

Zachęcam do lektury zarówno forum jak i regulaminu. Na takie lenistwo u nas zezwoleń nie ma, bo to prowadzi do bałaganu na forum.

 

Wiem ze tematy byly mniej lub bardziej szczegolowo omawiane ale nie odpowiadaly dokladnie na tak zadane pytanie:)

To pytanie można zadać na setki sposobów i nie znaczy to, że za każdym razem trzeba na to samo odpowiadać. Tryby O/D OFF i Tow/Haul były bardzo dokładnie omawiane, a trakcja Rama zimą była poruszana setki razy przy okazji dziesiątków pokrewnych tematów.

 

TEMAT ZAMYKAM I PRZENOSZĘ DO OFFTOPIC dla potomności. :evil:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.