Skocz do zawartości

Ford Expedition


Quarter

Rekomendowane odpowiedzi

W całej rozciągłości popieram kolegę. Jako dowód niech posuży fakt, że mam dwa Ramy a jak Drug będzie sprzedawał żółtka, to zrobię wszystko żeby go zanabyć

Misiek69,

to pamietaj ze ja jestem pierwszy w kolejce po zielonego CTD od Ciebie.

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten za mną chodzi (poza kolorem):

http://allegro.pl/show_item.php?item=1879307974

 

 

ten koleś już go dosyć długo sprzedaje.

mieszka chyba w Stęszewie pod Poznaniem, bo kiedyś dosyć często tego linca widziałem tam jak stał, albo w ruchu jak kobieta nim jeździła.

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat na moment odświeżam (bardziej dla chwili oddechu, bo na razie ani Aga, ani księgowa nie poparły jeszcze koncepcji nowej fury ). W tej chwili na short liście są:

 

-Expedition

Wczoraj pojechałem do kumpla, żeby objeździć jego Expedition'a, bo potrzebuję auto tego rodzaju dla rodziny i jako dobry holownik do mojej przyczepy i powiem Wam, że jestem zawiedziony. O ile silnik daje radę i skrzynia jest kulturalna tak wyciszenie, zawieszenie i prowadzenie auta to jakaś pomyłka. Przy 130km/h hałas był w nim większy niż w Ramie, a na zakrętach kładł się jakby ktoś amory wymontował, a podobno na przeglądzie wyszły wzorcowo. Jazda powyżej 130km/h grozi śmiercią. To auto waży prawie 3 tony, a nikt się nie pofatygował chyba, żeby go utwardzić, tylko ma wszystko jak w eFie, a eF150 fabryczny prowadzi sie tak samo pewnie pod pełnym obciążeniem. Załamałem się, bo miałem nadzieję, że znalazłem auto dla rodziny, a tu surprise. Muszę znaleźć jeszcze jeden egzemplarz i porównać, bo może ten właśnie Expedition był pomyłką.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek69,

to pamietaj ze ja jestem pierwszy w kolejce po zielonego CTD od Ciebie.

Misiek pisze o moim Tweetym jako doposażeniu stajni, a nie wymianie tak więc raczej o sprzedaży Gumisia nie ma mowy niestety.

 

Potwierdzam słowa Druga. Szczerze wątpię, czy kiedykolwiek będę sprzedawał któreś z moich autek.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto waży prawie 3 tony, a nikt się nie pofatygował chyba, żeby go utwardzić, tylko ma wszystko jak w eFie, a eF150 fabryczny prowadzi sie tak samo pewnie pod pełnym obciążeniem. Załamałem się, bo miałem nadzieję, że znalazłem auto dla rodziny, a tu surprise. Muszę znaleźć jeszcze jeden egzemplarz i porównać, bo może ten właśnie Expedition był pomyłką.

 

To nie brzmi dobrze, choć, z drugiej strony, Expedition to w końcu F150 więc czemu miałby prowadzić się inaczej? Ciekawe jak prowadzi się Navigator na tych swoich miechach/poduszkach - podejrzewam, że bardziej komfortowo, ale raczej nie bardziej pewnie w europejskim tego słowa znaczeniu.

 

Udało Ci się jeszcze jakiegoś Expeditiona przetestować?

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie brzmi dobrze, choć, z drugiej strony, Expedition to w końcu F150 więc czemu miałby prowadzić się inaczej?

Możliwości są dwie:

1. Ford nie zadbał o usprawnienie zawieszenia wprost proporcjonalnie do wzrostu masy auta, bo Expedition waży 3 tony, bo wkońcu dochodzi parę kilo w postaci szyb, siedzeń, blach, klapa itp.

2. Ford którym jeździłem był daleki od ideału sprawności technicznej :-/

Udało Ci się jeszcze jakiegoś Expeditiona przetestować?

Niestety nie.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę obronię Expeditiona ponieważ sam jezdziłem tahoe i szukając dla kumpla też tahoe po kilku oględzinach trfilismy na expeditiona sprowadzonego z bazy amerykanskiej w niemczech z 98 roku 4.6 , auto jeżdziło naprawdę zajebiście , dostał nowe amory na tył , koncówki drążków i mozna było smigać po 160 km/h , kumpel miał go 3 lata i miedzy czasie troche przejechalismy tym autem i poza zwykła serwisówką(klocki ,oleje,świece)auto śmigało zajebiście i mimo że ja zazwyczaj jeżdzę autami z pod znaku GM to ten Expedition mi się zajebiście podobał i był mega wygodny i duży takrze polecam

chevy silverado 7.4 v8 sold

pontiac firebird 5.0 v8

chrysler 300c 3.5 v6

dodge ram 4.7 v8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No, to najpierw się trochę wyleczyłem, ale znów się zakochałem :)22 ;-) ;-) ;-)

 

Odbębniłem z Kosą od Darcekiego wycieczkę do Poznania w celu obejrzenia 100% sprawnego Expeditiona 5.4 z 98 roku. Na koniec pomyślałem sobie, że powinno się móc w majestacie prawa zostawiać po takiej podróży właściciela samochodu z takim samym % sprawności ruchowej jak faktyczny stan jego auta:

 

- uszczelniacz półosi

- końcówki drążków

- AWD miga i nie działa

- uszczelka szyberdachu (nowa 1500 zł, gość okleił szyberdach taśmą...)

- takiego syfu w środku jeszcze nie widziałem, deska odrapana jakby stado kotów próbowało wydostać się na wolność, skóra popękana, w bagażniku gnój - zdjęcia oczywiście zrobione w gustownym półmroku)

- samochód malowany (to wiedziałem) po zewnętrznej, drzwi od dołu zjada ruda, w komorze już stary kolor

- skrzynia zmienia biegi w dziwnym tempie

- lusterko wsteczne zbite

- 3 rzędu siedzeń brak

- kompresor wymieniony na jakiś od BMW, słabo się wyrabia.

 

Wycieczka była miła, z Kosą dawno nie miałem okazji tak długo sobie pogadać, ale wyleczyłem się z wycieczek po stare pudła. Za to w styczniu załatwiam leasing i szukam Expeditiona 2003-4 :)22 Ten mi się dopiero spodobał :)22

 

Tak więc zatwardziały moparowiec będzie prawdopodobnie pomykał "prawie" eFem.... :-D Trochę boję się o serwis w Warszawie bo Darecki niestety Forda ogarniać nie ma zamiaru :-( Jakieś sugestie? Ponoć chłopaki w HPG w Łomiankach mają zdrowe myślenie, ale może macie jeszcze jakieś inne sugestie?

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.