Skocz do zawartości

Chevi C3500 7.4l 94r. jesienno/zimowe naprawy


Kemlar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szykuje się do remontu mojej kruszyny w niedługim czasie, w związku z tym potrzebował bym paru porad doświadczonych kolegów siek:

 

Postaram się wymieć dolegliwości mego HD..

mam do roboty przednie zawieszenie, renowacja czy wymiana na nowe elementy?

z tyłu do wymiany amory, ale już je znalazłem, pytanie czy są jakieś specjalne do HD czy po prostu wystarczą dedykowane do wersji 3500 bo jest to z tym jednoznaczne??

 

Do wymiany mam chłodnice bo niestety z niej cieknie a naprawa i dobre rady w dwóch serwisach na niewiele się zdała, pytanie czy ją dorabiać czy zbierać miedziaki na oryginał?

tym bardziej ze za nową na razie mi krzykneli ~5500pln siek:

Dodatkowo potrzebuje osłony wiskozy proponowano mi dosztukowanie od innego auta ale ten pomysł mnie specjalnie nie przekonuje,

 

Podpora wału pod kabina lekko skrzywiona od najazdu na przeszkodę przez poprzedniego właściciela. wymienić cała belkę, naprostować czy niech jakiś mechanior się wstępnie o tym wypowie?

 

brak tylnej klapy od paki, od roku mam dorobiona zamykana dykte:)

ale szczerze uśmiechał by mi się widok oryginalnej klapy.. .

 

jaka jest możliwość dokupienia skórzanych foteli, i wymiany ich, czy lepiej oddać to co jest do obszycia?

 

Mam jeszcze parę pytań ale myślę że tyle wystarczy na dobry początek:)

Będę wdzięczny za konstruknywne porady :evil:

Pozdr

Silverado C3500 7.4L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemlar, nie wiem skad ty bierzesz te ceny ale chlodnia do twojego modelu to w granicach 300$, zamow sobie wszystkie graty w USA, bedziesz mial taniej niz w Polsce.

Moge ci dac namiary na jednego goscia co sciaga rzecy z USA, sam u niego juz kupowalem.

Był: XJ 96' 4.0 HO, NP 242, BFG AT, Mangels, 3"

Był: WJ Laredo 04' 4.0 2"

Jest: Jeep GrandCherokee ZG 97 4.0

Jest: GMC Sierra 04' 5.3 V8 Vortec 300KM Flowmaster 6" lift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemlar, nie wiem skad ty bierzesz te ceny ale chlodnia do twojego modelu to w granicach 300$, zamow sobie wszystkie graty w USA, bedziesz mial taniej niz w Polsce.

Moge ci dac namiary na jednego goscia co sciaga rzecy z USA, sam u niego juz kupowalem.

 

http://www.moto-market.pl/polex/ firma w której jakiś czas temu byłem, oni mi krzyknęli taką cenę.

dr.vette polecił mi dorobienie na ul. grójeckiej z tym że przy okazji podzielenie chłodnicy żeby skrzynia biegów miała osobną chłodnice??

 

ps. w jednym warsztacie mi sugerowali ze musiałem mieć inny silnik i był robiony swap

ps2. jakiś czas temu ktoś pisał o problemach z instalacją LPG robioną w EnergyGaz, z czego te problemy wynikały?

 

chrisuk Namiary poproszę:-)

Silverado C3500 7.4L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

masakra z tymi cenami... polex zawsze był mega drogi... ja sciagam wszystko sam i tylko to ma sens.... tez mam rocznik 94 wiec czesci sa taniutkie i to bardzo.

W RAZIE CZEGO WAL SMIAŁO....

 

pozdr.

 

Michał

 

[ Dodano: 2012-11-20, 22:22 ]

a teraz widze ze to dyskusja przedpotopowa... aktywność forum powala:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.