Skocz do zawartości

Przemalowanie felg


AdAm

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie siedzę i z nudów wpadł mi pomysł przemalowania felg. Pewnie pomysł do bani, ale już mi się opatrzyły te co mam, a kasy na nowe brak bo są inne ważniejsze wydatki. Tak sobie myślę żeby trzasnąć je na czarny mat proszkowo. http://pickupklub.pl/files/pb191204_1024x768_833.jpg

Co myślicie na ten temat? A może się rozpędzić i rurki progowe też na czarno? A w ogóle gdyby nie żona to wywaliłbym te progi w jasną cholere, ale niestety trzeba by wozić na pace stołeczek dla niej i dzieciaków :lol:

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wyglądałoby ciekawie. Nie wiem tylko jak się będą chromowane zderzaki i grill komponować. Wtedy to już bym chyba całość (felgi, progi, zderzaki i grill) na czarno pryskał (masz czarne klamki i lusterka, więc pasowałoby do całości). Z drugiej strony można zacząć od felg i progów i zobaczyć jak to będzie wyglądało. Zderzaki zawsze zdążysz prysnąć jak by co :-) Pomysł zacny :-)

 

W ogóle to chodzi mi szatański pomysł po głowie żeby moje auto okleić całe na czarny mat (folią) i pomalować felgi na czarno (też w macie). Do tego soczewkowe lampy i side pipes :)22 Ale to na pewno nie w tym roku bo auto mnie tak wypompowało finansowo, że trochę mi zajmie zanim stanę na nogi ;-) Może za rok...

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wyglądałoby ciekawie. Nie wiem tylko jak się będą chromowane zderzaki i grill komponować. Wtedy to już bym chyba całość (felgi, progi, zderzaki i grill) na czarno pryskał (masz czarne klamki i lusterka, więc pasowałoby do całości). Z drugiej strony można zacząć od felg i progów i zobaczyć jak to będzie wyglądało. Zderzaki zawsze zdążysz prysnąć jak by co :-) Pomysł zacny :-)

 

W ogóle to chodzi mi szatański pomysł po głowie żeby moje auto okleić całe na czarny mat (folią) i pomalować felgi na czarno (też w macie). Do tego soczewkowe lampy i side pipes :)22 Ale to na pewno nie w tym roku bo auto mnie tak wypompowało finansowo, że trochę mi zajmie zanim stanę na nogi ;-) Może za rok...

 

 

Jeździ w naszej okolicy nowy Ram w czarnym macie. Z daleka wygląda super, ale z bliska - porażka - widać ślady chyba po każdym dotknięciu gałęzią, lub tłustą łapą. Auto wygląda tak, jakby ktoś całym pędem wjechał w kilometrowe paździory. Nie wiem, może po myciu, lub woskowaniu to schodzi, ale tylko do następnego wjechania w nawet najmniejsze gałązki. Auto już na pierwszy rzut oka wygląda na starsze o 10 lat.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem przez moment straszną zajawkę na czarny mat, ale dwie rzeczy mnie ostudziły:

 

a) wspomniane ślady po"beleczym"

 

b) a gdzie te upojne niedziele z piwkiem, szmatą i woskiem???? i ten porażający błysk lakieru??? :-D

 

ale taki full czarnuszek "zblackoutowany" chodzi za mną - zero chromu, wszystko w czerni. Go for it!!!

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam :-) Lakierować bym się nie odważył bo nie jest łatwo dobrze mat położyć. Później są historie różne, różniste. Natomiast widziałem czarną folię matową i zrobiła na mnie pozytywne wrażenie (może akurat widziałem materiał wysokiej jakości).

 

Poza tym folię można po roku, czy dwóch zdjąć bez szkody dla lakieru :-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czarny mat to folia, czy lakier?

 

Widywałem go tylko w ruchu, więc nie mam pojęcia. Jeśli chodziłoby tylko o matowe felgi i ew. dodatki typu progi listwy itp. to jestem jak najbardziej za.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie widziałem folię. Nie wiem, czy półmat, czy mat ale ładnie to wyglądało. Lakierować bym się bał bo to już proces trudny do odwrócenia ;-) Folię można ściągnąć.

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na forum jeden waćpan znający dobrze temat. Ma Hiluxa nowego. Ja go osobiście spotkałem w e46 również w macie. bardzo ładnie to wyglądało. Z problemem palcowym podobno nie ma jak zaradzić. Mat po prostu to do siebie ma - niestety.

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eazy - jakbys chciał, to mam kumpla, okleja autka to moge Ci dać namiar.

miejscówka na trasie krakowskiej (chyba ze już sie przeniósł bo coś wspominał)

 

Namiar zawsze się przyda :-) W tym roku fundusze raczej nie pozwolą ale może na wiosnę :-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.