Skocz do zawartości

Opony do 1500


Eazy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na allegro w częściach samochodowych wpisz Dodge Ram i poszukaj w ogłoszeniach. Średnio co trzecie, lub czwarte ogłoszenie jest od nich. Tam znajdziesz namiary.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z Gumo-Hurtu wymienili mi dzisiaj 'obuwie' :-) Czuć różnicę po przesiadce ze 'slicków' :-P Bardzo dobry serwis - dzięki za polecenie :-) Przy okazji zwiedziłem okoliczne uliczki i skonsumowałem z żoną po hamburgerze i zapiekankę (na pół ;-) ) w barze o wdzięcznej nazwie Fagor (czy jakoś tak :-P ) Takie trochę garażowe (rozmiarowo - bo w środku czysto i schludnie) klimaty ale bardzo sympatyczna obsługa i nawet smaczne było :-)

 

Teraz nie wiem czym usunąć niebieską folię (???) z napisów na oponach :roll: Wygląda jak zabezpieczenie tych białych liter. W Gumo-Hurcie powiedzieli, że samo zejdzie ale chyba popróbuje myjką ciśnieniową jak będę jutro auto szorował :-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń benzyną albo jakimś nitro powinna zejść i nie zniszczysz białych napisów

 

Dzięki za info :-) Nie byłem pewien, czy benzyna ekstrakcyjna jest bezpieczna dla opon. Zostało mi jeszcze pół butelki po usuwaniu naklejek z auta ;-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałem czasu się tym zająć (mam urwanie gwizdka w firmach) ale skoro myjka daje radę to chyba oszczędzę oponom nacierania benzynką i jutro (albo pojutrze...) powalcze z niebieskim nalotem :-)

 

[ Dodano: 2011-07-30, 12:33 ]

No i poszło :-P Myjka ciśnieniowa elegancko sobie poradziła z niebieskim 'wynalazkiem' na oponach :-) Dzięki za podpowiedź :-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak właśnie zakupilem opony na www.oponymax.pl, dzwoniłem do Gumu-Hurtu w Piasecznie i cena jaka mi proponowali to 766 za sztuke, gdzie na 'oponymax' mam 634 za sztuke (BFG AT 245/75/R17).

Tam czy tutaj i tak musiałbym czekac nawet do 3 dni.

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od 2 tygodni szukam nowej pary europejskich całorocznych 275/55/20 lub 275/60/20 na asfalt i nie ma! Magazyny puste. Nie chcę starych leżaków ani tanich podróbek. PIRELLI, MICHELIN, TOYO. Znalazłem General Grabber ale nie wiem czy warto za 900. Nawet pomyślałem o 275/50/20 ale też nie ma. Czy ktoś z Kolegów kupował ostatnio takie opony i gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz:

 

http://allegro.pl/opona-275-60-20-275-60r20-dodge-ram-goodyear-usa-i1820396471.html

 

Ja u nich kupowałem komplet. Przyszło na drugi dzień (za pobraniem). Bardzo fajne oponki :-) I cena też rozsądna. Jak kupisz przez telefon a nie allegro to utargujesz coś na transporcie (przez Allegro muszą płacić sporą prowizję, więc wolą wysłać za pobraniem)

 

Mają też opony typowo zimowe:

 

http://allegro.pl/opona-zimowa-nowa-275-60r20-275-60-r20-dodge-ram-i1854075488.html

 

Tylko te już o 100zł drożej.

 

Ja na razie śmigam na tych GoodYear'ach i nie mam powodów do narzekań :-) Do tego ładne białe napisy :-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem na mokrym bardzo dupa tańczy, ale od czego sie ma 4x4 :>. Ja tam zima bylem zadowolony bo z 4x4 napędem nie było stoku na który bym nie wjechał, poza tym u nas w kraju nie ma dużego wyboru opon do naszych aut, tak więc się bierze to co jest(mam na myśli rozmiar 275/60/20)

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.