Skocz do zawartości

Witam


Eazy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono miłośników pickup'ów :)

 

Sam wprawdzie jeszcze pickup'a nie posiadam ale jestem na etapie bardzo intensywnych poszukiwań :) Niestety, jak to w życiu bywa, ciężko w kraju nad Wisłą znaleźć ciekawy (czyt. niezakatowany i bez mrocznej przeszłości) egzemplarz.

 

Mój wybór ograniczył się do dwóch modeli - pierwszy to Navara w automacie a drugi to RAM z silnikiem 5,7 albo 5,9 diesel (zawsze chciałem mieć ciężarówkę :)22 ) Dwa różne światy ale co tam. Poszukuję czegoś w przedziale wiekowym 2006-2008 (starszego się trochę obawiam a na nowsze mnie nie stać :-| ) i z przebiegiem w okolicach 100k km.

 

Obecnie przeprowadziłem się pod Warszawę i odkryłem potencjał drzemiący w okolicznych drogach 'gminnych' (a raczej 'glinnych'), z którymi moje obecne toczydełko niekoniecznie sobie radzi :) A skoro można jeszcze VAT odpisać... :lol:

 

To tyle gwoli wstępu (bo znając moje możliwości z powitania zrobię autobiografię :oops: )

 

Pozdrawiam serdecznie i szerokości!

Eazy :mrgreen:

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , proponuje abyś też przymierzył sie do F150 i Lincolna mark lt :) , zawsze to większy wybór , a z azjatów to tylko toyota , a generalnie każdy pickup amerykański jest dobry :) i nie dostarcza zmartwień.

Ten sie śmieje ostatni , kto nie ma zębów na przedzie :) ,, lincoln mark lt + pt crusier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Widze, że kolega z moich rodzinnych stron :-) Jakieś 20 lat z okładem spędziłem w Szczecinie (pogodno - okolice os. Kaliny) :-) To tak offtopic :-)

 

Zerkam z ciekawością na F150 i Lincolna ale bardzo mały wybór :-( Do tego mam kilka podstawowych problemów związanych z zakupem:

 

1. Muszę dokonać zakupu jeszcze w lipcu (więc ekstremalnie mało czasu...)

2. Muszę mieć pełną fakturę z 23% VAT

3. Muszę się zmieścić w 80k brutto (oczywiście jeżeli będzie 81 to też dam radę ;-) )

4. Chciałbym coś po 2006 roku (najchętniej okolice 2008 ale w tej cenie bardzo ciężko)

5. Miło by było gdyby autko miało poniżej 100k km przebiegu

 

Koncert życzeń, co? :oops:

 

Mam na oku jedną Navarę z 2008 roku, która ma 17k przebiegu. Niestety jest zarezerwowana do jutra. Jeżeli nie dojdzie do sprzedaży (z osobą, która zrobiła rezerwację) to będę się przymierzał do tego autka. Jeżeli temat nie wypali to idę zdecydowanie w kierunku RAMa albo innego cudeńka made in USA.

 

Ma się te tendencje do offtopów, eh... Podepnę się z moimi dylematami pod inny topic bo mnie zaraz mod przez kolano przełoży i będzie bolało ;-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci odradzam navare , a lincolna spokojnie mozna kupić za te pieniadzę , taka dziwna mania jest ,że podaje sie zaporowe ceny a po negocjacji spadają nawet o 25 tys, bo malo chetnych jest do zakupu , a i wat spokojnie odliczysz , sam sie zdziwisz jak ponegocjujesz , goście kupili tanio w usa wypasione bryki bo mysleli ,ze beda mieli po 150% przebitki , a tu lipa :) wiec odadza po normalnej cenie .

 

[ Dodano: 2011-07-14, 23:19 ]

masz tu linka :) http://otomoto.pl/lincoln-mark-lt-100-odliczenia-vat-C18907089.html

Ten sie śmieje ostatni , kto nie ma zębów na przedzie :) ,, lincoln mark lt + pt crusier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci odradzam navare , a lincolna spokojnie mozna kupić za te pieniadzę , taka dziwna mania jest ,że podaje sie zaporowe ceny a po negocjacji spadają nawet o 25 tys, bo malo chetnych jest do zakupu , a i wat spokojnie odliczysz , sam sie zdziwisz jak ponegocjujesz , goście kupili tanio w usa wypasione bryki bo mysleli ,ze beda mieli po 150% przebitki , a tu lipa :) wiec odadza po normalnej cenie .

 

[ Dodano: 2011-07-14, 23:19 ]

masz tu linka :) http://otomoto.pl/lincoln-mark-lt-100-odliczenia-vat-C18907089.html

 

Dzięki za link :-) Przyglądałem mu się wczoraj na otomoto :-) Jak wygląda kwestia serwisu Lincoln'a w Polsce? Nie ma problemów z częściami i serwisem? Z tego co zdążyłem tutaj wyczytać (a jestem nowy :mrgreen: ) to ponoć DODGE ma dosyć szeroki serwis i łatwy dostęp do częśći. Nie mam pojęcia jak to wygląda z innymi markami.

 

Z tymi cenami to dałeś mi do myślenia :shock: Nie sądziłem, że przy tym pułapie cenowym można próbować aż tyle urwać. To znaczy próbować zawsze można ale, że ludzie się godzą to inna kwestia ;-)

 

Dobrego wyboru życzę :raca:

 

Nie dziękuję co by nie zapeszać :-P

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lincoln to f150 :) te same częsci i silnik oraz budowa :) tak ,że spokój , a targowanie o cene nie boli, spuszczają z ceny bo im długo stoją auta na placu .

Ten sie śmieje ostatni , kto nie ma zębów na przedzie :) ,, lincoln mark lt + pt crusier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lincoln to f150 :) te same częsci i silnik oraz budowa :) tak ,że spokój , a targowanie o cene nie boli, spuszczają z ceny bo im długo stoją auta na placu .

 

Dzięki za info :-) Jak nic nie wyjdzie z tej Navary dzisiaj to jadę oglądać tego Lincolna :-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Eazy!!

Ziomal pozdrawia. Kiedyś Niebuszewo i lekutko Pogodno (częsty gość komisariatu nr3) teraz Konstancin.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Eazy!!

Ziomal pozdrawia. Kiedyś Niebuszewo i lekutko Pogodno (częsty gość komisariatu nr3) teraz Konstancin.

 

Hehe - znam ten komisariat :mrgreen:

 

Jaki ten świat mały ;-)

It's nice to be important but it's more important to be nice :)

 

www.grokker.pl

 

www.bostikpolska.pl

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.