Jump to content

User "BULION"-Zmiana na lepszego.


BULION
 Share

Recommended Posts

Witam, ja użytkownik BULION. Wiem, że do tej pory byłem bardzo irytującym użytkownikiem.Nie lubiliście mnie i takie tam.Jednak nie będę zaśmiecał forum gadaniem.Planuje stać się bardziej lubianym użytkownikiem i na pewno mniej irytującym :lol: Jednak koszt tego będzie taki, że będę mniej pisał na forum ponieważ na niczym się nie znam :roll: :cry: :-/ :cry:

Posty i tematy będę pisał na kolorowo ponieważ lubię jak wszystko jest estetycznie, ładnie, kolorowo wykonane a nie tylko czarno na białym :-D

:arrow: Pozdrawiam : :-D

 

EDIT: Nie zamierzam w nieskończoność poprawiać Twoich kolorowanek. Jeszcze raz napiszesz coś nie istotnego kolorem to dostaniesz ostrzeżenie.

Gdy 18 zdobędę to tundra na moim parkingu będzie...

Link to comment
Share on other sites

Pisanie postu kolorem jest trochę denerwujące, to forum dyskusyjne, to nie jest jakaś gazetka komercyjna gdzie każdy nagłówek jest podkreślany na intensywny kolor...

Wystarczy, że ładnie zrozumiale i poprawnie ortograficznie napiszesz komentarz, temat, post oraz będziesz używał interpunkcji i będzie ład i porządek na forum, będzie estetycznie jak to napisałeś : )

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Bulion maiłem ci właśnie dać czerwoną kartke i ostrzeżenie, ale jakoś nie moge :-|

 

Jesteś najmłodszym miłośnikiem Pickupów na naszym forum, który ma swoje racje i przekonania. I nawet jeśli są one dziecinne to je szanuje. Ale prosze nie pisz w innych kolorach bo nie jesteśmy w przedszkolu ani szkole. U nas panują pewne zasady do których musisz się zastosować. Nie zwiększaj czcionki. Nie pisz o oczywistych rzeczach, a jak bardzo musisz to zrób to w tym temacie, ptraktujemy go wyjątkowo i nie bedziemy go ndmiernie moderować.

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej jescze na końcu każdego posta walnij ładny szlaczek :-P .

 

Patrząc z perspektywy człowieka trochę starszego od Ciebie, to i tak trzeba przyznać, że piszesz ortograficznie i stylistycznie na poziomie o niebo lepszym, od Twoich rówieśników (a także wielu dorosłych), którzy takie bzdury, jak styl, interpunkcja i ortografia mają w głębokim poważaniu. Widać, że się starasz i szacun Ci za to. Jedna rada, nie wychodź przed orkiestrę, nie próbuj wyważać otwartych drzwi ani poprawiać dobrego. Wszyscy piszą na czarno i małymi literami, więc tego nie zmieniaj, a będzie ok. Chłopaki tu traktują Cię z szacunkiem, uszanuj ich i ty.

Pozdrówka

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie wiesz, bo różnica wieku jest kolosalna, ale czytaj co Ci się radzi i stosuj się do tego. Jeśli będziesz popełniał błędy to chłopaki Ci grzecznie wytłumaczą co zrobiłeś nie tak. Z czasem dojdziesz do stanu w którym załapiesz o co w tym chodzi. Mam nadzieję, że zaciągniesz kiedyś ojca na nasz zlot i będziesz miał okazję zobaczyć stado muflonów i innych pickupowych marek. Tego Ci życzę. ;-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.