Skocz do zawartości

User "BULION"-Zmiana na lepszego.


BULION

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja użytkownik BULION. Wiem, że do tej pory byłem bardzo irytującym użytkownikiem.Nie lubiliście mnie i takie tam.Jednak nie będę zaśmiecał forum gadaniem.Planuje stać się bardziej lubianym użytkownikiem i na pewno mniej irytującym :lol: Jednak koszt tego będzie taki, że będę mniej pisał na forum ponieważ na niczym się nie znam :roll: :cry: :-/ :cry:

Posty i tematy będę pisał na kolorowo ponieważ lubię jak wszystko jest estetycznie, ładnie, kolorowo wykonane a nie tylko czarno na białym :-D

:arrow: Pozdrawiam : :-D

 

EDIT: Nie zamierzam w nieskończoność poprawiać Twoich kolorowanek. Jeszcze raz napiszesz coś nie istotnego kolorem to dostaniesz ostrzeżenie.

Gdy 18 zdobędę to tundra na moim parkingu będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie postu kolorem jest trochę denerwujące, to forum dyskusyjne, to nie jest jakaś gazetka komercyjna gdzie każdy nagłówek jest podkreślany na intensywny kolor...

Wystarczy, że ładnie zrozumiale i poprawnie ortograficznie napiszesz komentarz, temat, post oraz będziesz używał interpunkcji i będzie ład i porządek na forum, będzie estetycznie jak to napisałeś : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie kolego pisanie postów kolorem a nawet kilkoma jest dość denerwujące. Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do normalnej czcionki w normalnym rozmiarze i kolorze.

Uszanuj to ;-)

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Bulion maiłem ci właśnie dać czerwoną kartke i ostrzeżenie, ale jakoś nie moge :-|

 

Jesteś najmłodszym miłośnikiem Pickupów na naszym forum, który ma swoje racje i przekonania. I nawet jeśli są one dziecinne to je szanuje. Ale prosze nie pisz w innych kolorach bo nie jesteśmy w przedszkolu ani szkole. U nas panują pewne zasady do których musisz się zastosować. Nie zwiększaj czcionki. Nie pisz o oczywistych rzeczach, a jak bardzo musisz to zrób to w tym temacie, ptraktujemy go wyjątkowo i nie bedziemy go ndmiernie moderować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jescze na końcu każdego posta walnij ładny szlaczek :-P .

 

Patrząc z perspektywy człowieka trochę starszego od Ciebie, to i tak trzeba przyznać, że piszesz ortograficznie i stylistycznie na poziomie o niebo lepszym, od Twoich rówieśników (a także wielu dorosłych), którzy takie bzdury, jak styl, interpunkcja i ortografia mają w głębokim poważaniu. Widać, że się starasz i szacun Ci za to. Jedna rada, nie wychodź przed orkiestrę, nie próbuj wyważać otwartych drzwi ani poprawiać dobrego. Wszyscy piszą na czarno i małymi literami, więc tego nie zmieniaj, a będzie ok. Chłopaki tu traktują Cię z szacunkiem, uszanuj ich i ty.

Pozdrówka

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz, bo różnica wieku jest kolosalna, ale czytaj co Ci się radzi i stosuj się do tego. Jeśli będziesz popełniał błędy to chłopaki Ci grzecznie wytłumaczą co zrobiłeś nie tak. Z czasem dojdziesz do stanu w którym załapiesz o co w tym chodzi. Mam nadzieję, że zaciągniesz kiedyś ojca na nasz zlot i będziesz miał okazję zobaczyć stado muflonów i innych pickupowych marek. Tego Ci życzę. ;-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.