Skocz do zawartości

Sporty wodne , rekreacja


Sebastian O.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Czy ktoś czymś pływa ?

 

Ja kiedyś na żaglach, teraz bardziej motorowo.

 

W zeszłym sezonie mazury , w tym raczej tylko Zalew Włocławski i Zbiornik Jeziorsko.

 

 

gdzie pływacie i czym, jeśli w ogóle pływacie, może jakiś kajaczek, albo na ryby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

nigdy katamaranem nie pływałem, ale widziałem co potrafi, najbardziej mi sie podoba pływanie na jdnym pływaku, robi wrażenie :twisted: no i ta prędkość :-P

 

Ja mam starą żaglówke Focusa 660 , kilka sezonów zaliczyłem, bardzo dzielna i szybka.

 

Teraz też na skuterze pomykam jak mam czas.

Tylko do ładnego akwenu daleko :-/ , Mazury 7-8 godzin jazdy, na morzu jeszcze nie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windsurfing, mam możliwości w pracy, jak tylko wieje to zapinam dechę !! W planach mam kitesurfing i wakeboarding. Za trzy tygodnie wybieramy się z ekipą na łajby na mazury, ale w tym temacie jestem bardziej specjalistom od zakładania odbojników przy cumowaniu.

 

 

Na Fali guys !!!

Ram 5.7 hemi TRX4 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że mieszkam przy jeziorze to nie mogło w mojej stajni zabraknąć łajby. Miałem motorówkę z silnikem Mercury 75. W lecie zapinało się narty i do przodu.

Niestety pewnego pięknego dnia dostałem telefon że z nad powierzchni wody wystaje tylko dziób mojej motorówki :-( wyciągnęliśmy ją w kilku chłopa i takim sposobem moja przygoda ze sportami wodnymi się skończyła. Łajba poszła do garażu, silnik udało się rozebrać ale już nigdy żeśmy go nie złożyli (brak czasu).

Przyczyną zatonięcia był odkręcony uchwyt dla narciarza, przez który woda zaczęła się wlewać do środka. Nigdy nie udało się namierzyć dowcipnisia.

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasja jest wielka!

Wyrazy współczuciaJa sam na Patent motorowodny za rok będę zdawał :-D

To jest moja pasja życiowa znam się na motorowodniactwie :-)

Mój tata jest starszym sternikiem motorowym :-D

Mam mojego ulubieńca którym jest Azimut 76 Magellano. :-D :-D :-D

azimut_magellano74_run.jpg

azimut_magellano74_open.jpg

azimut_magellano74_aftdeck.jpg

azimut_magellano74_master.jpg

Moja recenzja:

Jacht nie należy do najtańszych ani do najdroższych.Jest on bardzo przestrzenny ale jego wadą jest to, że w środku możemy napotkać wiele ostry kantów.Podczas sztormu można się nieźle poobijać.Gładko przechodzi przez fale co jest przydatne podczas sztormu ale nie popłynie w pełnym ślizgu.Ładnie wchodzi w pół ślizg.

Gdy 18 zdobędę to tundra na moim parkingu będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

z 15 lat temu robiłem patent, na egzamin nawet nie dotarłem :( (były ważniejsze rzeczy na obozach żeglarskich od uczenia się)

W tym sezonie wypróbowałem wakeboarding na wyciągu 2.0 - rewelacyjna sprawa. dawno nic takiego mi nie dawało tyle radości co ślizganie się po wodzie na desce. Lubię bardzo snowboard więc tu widzę analogie. Sprawa bardzo łatwa i dająca kopa. Poza tym wyciąg mam 2 km od domu. Niedawno też zaraziłem się nurkowaniem - i jestem pewien, że będzie to moja pasja do końca życia. Nurkuje ktoś z grona naszego >?

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w długi weekend byłem na zupełnie lajtowym spływie rzeką Wełna.

Pierwszy raz na kajakach i na pewno nie ostatni :)

 

Rzeczka tak wygląda:

http://www.splywajcie.pl/index.php/gdzie-na-splyw-opisy-rzek/opis-splywu-rzeka-welna/opis-splywu-rzeka-welna-ruda-mlyn-jaracz-mlyn.html

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.