Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi, owner manual Dodge Ram 2500 5,9l 2000


Bruum

Rekomendowane odpowiedzi

hej - tutaj sobie ściągnij:

 

http://www.dodge.com/en/owners/manuals/index.html

 

najpierw rocznik, potem model.

 

Witam!

 

...najpierw rocznik... :-/

 

mojego milusia jakby nie było tam :-?

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Delikatny szmer Cumminsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w pdf 2004 RAM 1500 owners manual - jak ktoś sobie winszuje, to dajcie maila na priv i prześlę. Waży 4,18 po spakowaniu do zip, rozpakowany 7,51 MB.

 

Twojego niestety nie mam :-(

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szkoda że nie mój, ale może to będzie dobry początek, więc poproszę. Mail żadna tajemnica:

kontakt@automatos.pl

 

Na początek ciekawi mnie jak ma wyglądać wyjmowanie tylnej klapy, niby vindecoder pisze że:

Removable Tailgate w/Caliper Latches

ale jak to zdjąć?

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Delikatny szmer Cumminsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz ją, zdejmij linki potem przymknij pod kątem 45*, pociągnij do siebie i przesuń w prawo i po robocie. :kasztan:

 

Aaaaa, czyli jak z chowaniem słonia do lodówki-otwórz lodówkę, schowaj słonia, zamknij lodówkę. ;-)

 

Oglądałem zawiasy klapy i nie wygladają na rozłączne, stąd moje zapytania. Linki podtrzymujące owszem są zdejmowalne, ale jak rozłączają się zawiasy? Może od dołu coś jest? Aż pójdę dokładniej zobaczę.

 

 

Ok-oględziny wypadły pozytywnie. Element zawiasu klapy z prawej strony ma wycięcie pozwalające pod odpowiednim kątem na zsunięcie ze spłaszczonego sworznia burty. Potem zsunięcie z lewego sworznia i voila! Ja tak jakoś muszę wiedzieć co robię, instrukcja krok po kroku bez zrozumienia zasady u mnie nie zadziała.

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Delikatny szmer Cumminsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jakoś muszę wiedzieć co robię, instrukcja krok po kroku bez zrozumienia zasady u mnie nie zadziała.
Sorry, ale pytałeś jak to zdjąć, więc napisałem najprościej jak umiałem. Po zdjęciu klapy widać wszystko jak na dłoni jak to działa. Swoją drogą to ja nie muszę znać zasady działania układów w radiu, żeby z niego korzystać i raczej dotyczy to 99% urządzeń jakie użytkuje, łącznie z brakiem zainteresowania procesem produkcyjnym papieru toaletowego. :-P

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ja nie muszę znać zasady działania układów w radiu, żeby z niego korzystać i raczej dotyczy to 99% urządzeń jakie użytkuje, łącznie z brakiem zainteresowania procesem produkcyjnym papieru toaletowego. :-P

 

Kurczę... I Tobie to nie przeszkadza ? :shock: Ja znam zasadę działania 99% urządzeń, jakie użytkuję... Nawet wiem (mniej więcej) jak się srajtaśmę robi... Chory byłbym, gdybym przynajmniej podstaw nie zasięgnął, gdybym nie wiedział, co, z czym, dlaczego...

A potem się dziwię, skąd się ignoranci biorą... :mrgreen:

"Ptaki i zwierzaki pod drzewami stały,

jak do nich strzelano - umierały..."

 

"zrobiłem" != "zleciłem"

 

--

http://i190.photobucket.com/albums/z155/Madcatw/WhereIHideMostofMyMoney3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwalcie się, dobra? :lol: Dwa lata w biznesie srajtaśmowym pracowałem... :mrgreen:

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę... I Tobie to nie przeszkadza ?

Nie, nie przeszkadza mi to.

A potem się dziwię, skąd się ignoranci biorą...
Ignorantem każdy z nas się rodzi, a potem wraz z upływem życia ignoranctwa mu ubywa, ale niestety każdy człowiek umiera jako ignorant, a tak bardziej po polsku jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego. :kasztan:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.