Skocz do zawartości

Nowy mówi cześć.


Paweł_Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie mówię cześć wszystkim.

Gratuluję najlepszego forum w ojczystym języku. :-)

Jako, że grzebię tu od ponad miesiąca to czas się przywitać.

 

Już prawie byłem zdecydowany na Jeep-a. No ale przypomniałem sobie o istnieniu Rama. Pogrzebałem troszkę w necie i ....szukam Ram-a.

 

Tylko 4x4, Hemi 2004-2006, wersja Quad Cab (o ile dobrze napisałem).

 

Mam coś na oku, ale napiszę w odpowiednim poście.

Z RAMA jest tylko 5.7 HEMI i 4 x 4.

 

Reszta do Jeep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Pamiętaj, że pomijając Jeepa próbujesz przeskoczyć naturalny szczebel ewolucji :):):)

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hej! Pamiętaj, że pomijając Jeepa próbujesz przeskoczyć naturalny szczebel ewolucji :):):)

 

Święte słowa :roll: .

 

Nie dało się przeskoczyć.

 

Obejrzałem 4 ramy. Jak już znalazłem stan auta który mnie zadowalał to ... (jak to mawiają moi koledzy, zabrało mi jaj ). I popełniłem Jeep-a :lol: .

 

Co nie oznacza, że za rok czy dwa nie będzie Ram-a.

 

Jedyne co zostało to tylko HEMI z moich planów.

 

Drug dziękuję za cenne wskazówki i miłe oglądanie.

 

Trochę po oliwię, ale Wasze forum bardzo miło się czytało, wątki się nie powtarzają, wszystko poukładane logicznie. Inne forma mają wzór do naśladowania.

 

Pewnie jestem kolejnym 5 post-owcem, który się pojawia i znika. No ale tak bywa.

 

Pozdrawiam ekipę www.pickupklub.pl

Z RAMA jest tylko 5.7 HEMI i 4 x 4.

 

Reszta do Jeep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, bo jako jeden z niewielu potrafiłeś się pożegnać. Większość po prostu olewa sprawę i przestaje tu zaglądać.

 

Gratulacje również z powodu zakupu auta, wierzę jednak, że w końcu dorobisz się Ram'a.

 

Pozdrówka

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, bo jako jeden z niewielu potrafiłeś się pożegnać. Większość po prostu olewa sprawę i przestaje tu zaglądać.

 

Gratulacje również z powodu zakupu auta, wierzę jednak, że w końcu dorobisz się Ram'a.

 

Pozdrówka

 

-Nie olewam bo jak prosiłem o sprawdzenie VIN, to nikt mnie olał i zaraz miałem historię autka, a nawet dwóch :-) .

 

-To nie chodzi o brak PLN na Rama. Bo Jeep nie był dużo tańszy :oops: . Tu bardziej kluczowym było posiadanie jaj (moje są malutkie na razie w sam raz na Jeep'a :-> .

 

-Mam nadzieję, że jeszcze tu wrócę więc nie warto zamykać sobie drzwi i co pół roku zmieniać login i email. Jest tu kultura i porządek i niech tak zostanie.

 

Ale będę zaglądał do wątku Widziałem RAM, gdyż to spodobało mi się.

Z RAMA jest tylko 5.7 HEMI i 4 x 4.

 

Reszta do Jeep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, jak zacząłem tu zaglądać, to jeszcze 3 jeepy miałem :):):) Pojeepujesz, zaprzyjaźnisz się z Chryslerem i pewnie, tak jak i ja, zaczniesz znów potrzebować czegoś, hmm...bardziej okazałego ;-) ;-) ;-)

 

Nie wiem do końca na czym to polega (choć jestem z wykształcenia socjologiem), ale jest jakaś wyjątkowa (pozytywna) atmosfera wśród jeepniętych - podobnie jest tutaj. Tak trzymać! :lol:

 

I gratuluję oczywiście Jeepa :raca:

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do końca na czym to polega (choć jestem z wykształcenia socjologiem), ale jest jakaś wyjątkowa (pozytywna) atmosfera wśród jeepniętych - podobnie jest tutaj. Tak trzymać! :lol:

 

 

 

wg mnie, choć socjologiem nie jestem, każdy "normalny" człowiek kupując auto w Polandi wybiera wypadkową kosztów utrzymania/prestiżu/funkcjonalności-przydatności. A auta typu jeep czy fullsajzy raczej kupują mniej lub bardziej tzw "życiowe zakręty", jak to mówi moja żona, oczywiście bez urazy i stąd na tych forach jest tak "barwnie" :kasztan:

 

niezły ot :kasztan: :kasztan: :kasztan:

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.