Skocz do zawartości

Sobotni poranek, ręce załamywać !!


WojtRybnik

Rekomendowane odpowiedzi

Wstaje dziś Rano, wyjątkowo miałem zaparkowanego Ram'a przed domem w spokojnej dzielnicy mojego miasta. I co się stało ??? Dwie opony przebite tak jakby ktoś zrobił sobie z nich worek treningowy uderzając nożem.

I jak to skomentujecie??? to oczywiście nawet nie zasługuje na komentarz, mi jest tylko smutno, że żyjemy w dzikim kraju, który mnie jako obywatela z dnia na dzień co raz bardziej obrzydza. Ile człowiek musi mieć w sobie odwagi, żeby w środku nocy przebić opony na oświetlonej ulicy pod domem, jakie ambicje takim człowiekiem kierują??. Jaką postać jego czyny przyjmą za parę lat?? Będzie w przestępczości zorganizowanej i tak samo brutalnie będzie postępował??.

 

Przepraszam koledzy,ale żal mnie dziś zalewa, w dodatku stróże prawa nie mają czasu przyjechać chociaż na oględziny, pokazać się w okolicy, że jednak są i starają się utrzymać porządek.

 

 

Życzę udanego weekendu w naszym zajebistym kraju !!!!

Ram 5.7 hemi TRX4 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że na mojej ulicy trzech sąsiadów jest w podobnej sytuacji, a w skali dzielnicy jest już kilkanaście samochodów. Policja ostro zabrała się za inwentaryzacje szkód, jeśli złapią sprawców jest szansa na odzyskanie pieniędzy. Jeśli byli to nieletni z patologicznych rodzin, ich rodzice nie będą po prostu w stanie pokryć szkód.

Reasumując, szukam czterech opon na felgi 20cali, najlepiej całoroczne i jak najszybciej są mi potrzebne. Pomożecie koledzy coś znalezc ???

 

 

Pozdrawiam raz jeszcze i dziękuję za pomoc !

Ram 5.7 hemi TRX4 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że na mojej ulicy trzech sąsiadów jest w podobnej sytuacji, a w skali dzielnicy jest już kilkanaście samochodów. Policja ostro zabrała się za inwentaryzacje szkód, jeśli złapią sprawców jest szansa na odzyskanie pieniędzy. Jeśli byli to nieletni z patologicznych rodzin, ich rodzice nie będą po prostu w stanie pokryć szkód.

Reasumując, szukam czterech opon na felgi 20cali, najlepiej całoroczne i jak najszybciej są mi potrzebne. Pomożecie koledzy coś znalezc ???

 

 

Pozdrawiam raz jeszcze i dziękuję za pomoc !

 

tylko 17'' - 4 sztuki za free ( dosc zjezdzone ) jeszcze na nich jezdze

dodge"caravan" :-) 1500/Hemi 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, kosztowne świństwo ktoś zrobił. Jak kradli mi radia z samochodów, to chociaż wiedziałem dlaczego i po co. A to, to zwykły chuliganka jest. Czasem się zgadzam z Amerykanami: "more guns, less crime"....

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to normalka...urwany gril, wyrwane lusterka, ostatnio ukradli mi nakrętki z kół, dobrze że się w pore zorientowałem...

Policja...tak tak my wiemy i tyle, już nawet nie zgłaszam. Jak kiedyś mówiłem że nie wyemigruje tak teraz nie ma dnia żebym o tym nie myślał.

2008 Ford Ranger Wildtrak 3.0TDCi 4x4

2002 Toyota Rav4 2.0 D4d 4x4

2000 Toyota Rav4 2.0 VVTi 4x4

1989 Porsche 928 S4 5.0 V8 + manual :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiem co czujesz. Mój porysowany RAM nadaje się tylko do pomalowania. 3 elementy. I co zrobić? Parkować na strzeżonym? Przecież zawsze się może zdarzyć to samo.

Pamiętacie Modlitwę Polaka z "Dnia świra"?

"Gdy wieczorne zgasną zorze.

Zanim głowę do snu złożę.

Modlitwę moją zanoszę.

Bogu ojcu i synowi, dopierdolcie sąsiadowi.

Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie proszę.

Kto ja jestem? Polak mały.

Mały zawistny i podły.

Jaki znak mój - krwawe gały.

Oto wznoszę moje modły, do Boga, Marii i Syna, zniszczcie tego skurwysyna.

Mego brata sąsiada, tego wroga, tego gada.

Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara,

żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb,

żeby mu się córka z czarnym,

i w ogóle żeby miał marnie.

Żeby miał AIDS, zabijaka, oto modlitwa Polaka."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że na mojej ulicy trzech sąsiadów jest w podobnej sytuacji, a w skali dzielnicy jest już kilkanaście samochodów. Policja ostro zabrała się za inwentaryzacje szkód, jeśli złapią sprawców jest szansa na odzyskanie pieniędzy. Jeśli byli to nieletni z patologicznych rodzin, ich rodzice nie będą po prostu w stanie pokryć szkód.

Reasumując, szukam czterech opon na felgi 20cali, najlepiej całoroczne i jak najszybciej są mi potrzebne. Pomożecie koledzy coś znalezc ???

 

 

Pozdrawiam raz jeszcze i dziękuję za pomoc !

 

 

Jeśli chcesz, to mogę Ci użyczyć moich. Mam cztery sztuki w jakim takim stanie. Goodyear HP 20". Zmieniłem, bo byłem pewny, że jedna jest krzywa. Potem okazało się, że bicie kierownicy niosło się od innej usterki. Na bank zrobisz na nich jeszcze okrągły roczek.

 

Pozdrówka

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego MISIEK69 , bardzo dziękuję za pomoc, ale już zamówiłem od ZUzCar'a wspomniane wcześniej Goodyear'y.

Zamówiłem cztery opony, ponieważ cofając samochodem o trzy metry, okazało się że kolejna opona jest przebita (nagle zeszło powietrze). Konieczna jest więc wymiana całego kompletu.

Jest jedyny plus tego wszystkiego, w końcu będe miał opony o rozsądnym rozmiarze 275/60. Dotychczas jezdzilem na 305/50, są strasznie twarde i trudne w prowadzeniu na nierównej jezdni.

 

[ Dodano: 2011-06-12, 23:13 ]

:(

Ram 5.7 hemi TRX4 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.