Skocz do zawartości

Hello gentlemen!


whitetrash

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowy, aczkolwiek zakup pickupa planuję już pewnie od roku. Na początku i przez dłuższy okres czasu miałem chęć kupić Hiluxa i zawieźć go do norweskiego oddziału Arctic Trucks żeby założyć na niego 38 cali i wyczarować z niego w pełni wyposażonego 4x4.

Na szczęście ostatnio zauważyłem stronę niezależnego dilera Ram, obejrzałem pół internetu filmów z 1500, 2500 w roli głównej, i zdecydowałem, że poświęce trochę możliwości off-roadowych za cenę potężnego silnika i przyjemnej jazdy..

Niedługo kwestia zakupu ma się roztrzygnąć, więc i na forum wypada się odezwać...

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. akurat nie mam tego problemu - chcę kupić auto fabrycznie nowe. jakoś nie ufam autom używanym, a dotąd takie miałem. duży pickup, potężny silnik i brak szeroko dostępnych części zamiennych - to potężny problem przy awarii. chcę w końcu ogołocić skarbonkę i zrobić nowym autem milion kilometrów nie wymieniając go przez 10 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
No to szacun dla kolegi :) Zakładając że fabrycznie nowy się nie ma prawa zepsuć. Ja mojego Buraka również mam zamiar trzymać do "końca".

Może z tego być całkiem ciekawy temat - od nowości do 1mln km :)

Pozdrawiam.

Jakoś nie wierzę w ten 1mln kilometrów w przypadku nowego RAMa :mrgreen: , a juz tym bardziej w polskich warunkach serwisowych :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bullterrier, jako, że kasowaniem treści swoich postów po przeniesieniu ich do innego wątku wprowadzasz chaos uprzejmię Cię proszę, żebyś tego nie robił, ponieważ mija się to z celem pisania na jakimkolwiek forum.

Bardzo proszę o zakończenie OT.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
bullterrier, jako, że kasowaniem treści swoich postów po przeniesieniu ich do innego wątku wprowadzasz chaos uprzejmię Cię proszę, żebyś tego nie robił, ponieważ mija się to z celem pisania na jakimkolwiek forum.

Jeśli będziesz w taki sposób przenosił moje posty będę je kasował. Chaos wprowadzasz Ty. Nie zrobiłem nic niezgodnego z regulaminem więc wybacz ale robię to co uznaję za słuszne. Jaki jest mój cel pisania pozostaw jednak mnie, ja nie pouczam Cię jak moderować ... a można było w prosty sposób poprosić o zakończenie OT wszystkich uczestników dyskusji miast dzielić wydzielać i przenosić na siłę - a tak miałeś dwa razy więcej roboty.

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a można było w prosty sposób poprosić o zakończenie OT

Gdyby offtopował każdy inny użytkownik to bym o to poprosił, ale wolałem Cię "nie prowokować", ale jak widać każdy mój ruch nawet minimalnie związany z Tobą, nawet tak czysty i zrozumiały jak przeniesienie offtopu do innego wątku powoduje u Ciebie reakcję negatywną i kasowanie swoich postów a tym samym doprowadzasz temat do bezsensowności, a potem nawijasz coś o bezsensowności mojej moderacji.

Jeśli będziesz w taki sposób przenosił moje posty będę je kasował.

Będe przenosił Twoje posty w taki sposób jaki uznam za słuszny, a kasowaniem swoich postów doprowadzasz tematy do stanu "niezrozumiały", więc działasz na szkodę forum, a to jest sprzeczne zasadami bycia na tym forum. Na to mojej akceptacji nie ma.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ależ fermentu zasiałem. Sorry.

 

więc tak - co do rama - chcę nowy, bo muszę pogodzić moją chęć rama, z całkowitym brakiem zainteresowania ramem i jemu podobnymi mojej żony. Więc wielkość i silnik rama dla mnie, skóra nawi i inne cyrki dla mojej żony. I nie ma zmiłuj - inaczej będę mieszkał w Ramie.

 

Dzisiaj byłem w samalbartimex.pl obejrzeć świeżo sprowadzone Ramki i trochę się zdziwiłem, bo Quad Cab zdecydowanie za mało ma miejsca na tylnej kanapie. Mam jeszcze dziecko i sporego malamuta do wpakowania do auta. A gdy spytałem o Crew Cab to usłyszałem, że proporcje wielkości kabiny do paki są niewłaściwe przez te 15 cm więcej i wg przepisów celnych sprowadza się osobówkę i w związku z tym dolicza akcyzę sporą. ://

 

Longhorn z resztą tylko w CrewCabie jest. I nie kłócić mi się tutaj z mego powodu - ja tu nic nie znaczę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
oj ależ fermentu zasiałem. Sorry.

 

:mrgreen: Nie przejmuj się, to nie twoja wina, luzik nie przez ciebie ten fermant :mrgreen:

 

[ Dodano: 2011-06-12, 00:14 ]

Na to mojej akceptacji nie ma.

A to już mnie zupełnie nie interesuje. :kasztan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.