Jump to content

Witam wszystkich

mariuszate
 Share

Recommended Posts

Witam z Aten od pewnego dość długiego czasu obserwuje to forum i stwierdzam ze jest super to przez was zachorowałem na pickupy. Zawsze miałem hopla na punkcie dużych samochodów a tu przekonałem się niem nic lepszego dla mnie niż pickup. Więc postanowiliśmy z żona ze kupujemy pickupa i że najlepiej żeby to był ford f250 albo f350 więc zaczynamy poszukiwania. Oczywiści liczę ze będę mógł liczyć na waszą pomoc bo są tu ludzie którzy na prawdę znają na tych autach ale to już będzie nowy temat żeby tu nie zaśmiecać.

Jasu file!!! (Sorki że fonetycznie ;-) ) Trzy lata mieszkałem w Twoim mieście, nawet na Omonii powinno być jeszcze parę wykonanych przezemnie konstrukcji. Przy poruszaniu się po Atenach samochód musisz kupić porządnie orurowany :-) .

Na se kala.

http://shirehorsepoland.com/

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Kiedy byłeś w Atenach w jakich latach, zamierzam go podnieś żeby jeździć po samochodach no i train horn żeby mnie nie zatrąbili grecy wiesz jak z tym trąbieniem w atenach jest. Grecy sami nie potrafią pisać po grecku i w necie piszą fonetycznie.

W Grecji mieszkałem w latach 89-93 (bez przerwy) Pierwsze dwa lata w Pireusie, zaraz koło Mikrolimani, a potem w Atenach, nieopodal stadionu olimpijskiego (tego starożytnego). W przyszłym roku, jednym z moich planów urlopowych jest Grecja. Jeśli będę w Elladzie to pewno wpadnę obejrzeć stare kąty.

A train horny przydadzą się jak najbardziej. Ja też mam ;-) .

http://shirehorsepoland.com/

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Misiek69, to jaka będziesz w Grecji zapraszam na cypuro. W tym kraju żeby mieć takiego Amerykanina trzeba być naprawdę kasiastym no a teraz to już dopiero bo to już pod podatek od luksusu podpada. W GR pickupy morze posiadać tylko firma i rolnicy tak samo jest z dieslem.