Jump to content

f350 do oceny

traker007
 Share

Recommended Posts

Nie warto inwestować w takie wraki, naprawisz i później coś będzie wkurzać bo coś nie było dokładnie zrobione, chociaż tutaj widzę, że tylko blacharka do naprawy, może jest w tym jakiś sens, rama wygląda na cała i prostą lecz wszystkie przednie wzmocnienia do wymiany i pytanie skąd sprowadzisz takie części, jak będziesz miał wszystkie części pod ręką można ryzykować i próbować remontować takie cudo. Natomiast wszystkie pickupy HD 2500/3500 F250/F350 można bez problemów zarejestrować na kat. B : )

• 1 month later...

http://kupuzywane.moto.onet.pl/ford-f350-super-duty-C14328159.html co myśli o tym i czy wart jest tych pieniędzy bo wydaje misie ze ma trochę duży przebieg a może się mylę?

http://kupuzywane.moto.onet.pl/ford-f350-zarejestrowanyzadbany-C11786634.html jeszcze ten a tak poza tym to te dwa już troch stoją na sprzedaż.

Wszystko zalezy od kraju sprowadzenia auta , bo w niemczech są drozsze niż w stanach i niestety nie raz widze jakie dzwony jada do polski ciagniete przez handlarzy , a przebiegi powyzej 200 tys sobie bym darował u handlarza za węglarke za 99 tys, za ta cene to z usa bym kupił .

Ten sie śmieje ostatni , kto nie ma zębów na przedzie :) ,, lincoln mark lt + pt crusier

mariuszate, ten pierwszy eF stoi 45 KM od mojej miejscowości, często go widuje stojącego tam w komisie, o ile się nie mylę, to ten eF jest właściciela tego komisu, gość posiada też spory jacht i zwykle używał samochodu do ciągnięcia lawety z jachtem. Jak się zainteresujesz tym pierwszym egzemplarzem mogę się dopytać więcej szczegółów : )

Był bym wdzięczny gdybyś rzucił na niego okiem oczywiście jeżeli będziesz koło niego przejeżdżać bo w sumie na fotkach prezentuje się bardzo ładnie. Gdzieś kiedyś obiło mi się o uszy że taki przebieg dla amerykana to nie dużo jeżeli się o niego dobrze dba może jest jakieś powód dla którego go tak cenią, ogólnie to strasznie przywiązuje się do samochodów i chciał bym żeby służył mi lata jak wydać to raz a dobrze.