Skocz do zawartości

Grzech z takiej okazji nie skorzystać a i pomóc można :-)


Bruum

Rekomendowane odpowiedzi

Za 32000 było sobie ogłoszenie na otomoto dr 2500 ctd 2007 rok. Zapytałem się grzecznie czy same koła sprzedaje i otrzymałem wyczerpującą odpowiedź: :shock:

 

 

 

Hi, i apologize, i do not speak polish, the price was reduced due to a not so common situation, but the car is in mint condition, i will explain the exact situation. The car was bought from a german dealer by my brother, he was the first owner. My brother registered the car in London/England as he needed the car during his working contract, he also rented a lovely house in London, with a garage. Few months ago he finished his working contract, and he wanted to take the car in Poland, he even paid the polish excise. Unfortunately, he got diagnosed with a severe brain tumor and a short time to live, his condition was more and more unstable as the time passed. He asked my help, and in the end, i went with him to Poland, as he wished to see his mother one more time. My brother sold me the car, so i may eventually sell the car myself, at a latter date, and clear his debts, including the house he rented, for which he has not paid the ultimate rents.

During my time in Poland i wanted to sell the car and we placed this announcement but got no offers, only after my brother funerals got an offer from a polish guy, from England. So i accepted the offer, and returned with the car to England, planning to clear the rented house and his debts, at the same time. Sadly, the polish guy did not come; he answered neither to my phone calls, nor my mails. I've waited him almost 4 days, in the end, i had to return to my family in Florida.

A week latter i went again to London as a german guy promised to meet me, but when i arrived in London and called him, he told me he got another car ...

So the car is in England, in the rented garage, the price represents the money i need to clear the rented house, the car is free of any physical defects or legal obligations.

I have all the documents: V5C certificate, german title, registration card, service book, manuals, MOT technical reviews, polish excise payment receipt, road tax, absolutely everything.

The car had no accidents; it still has the original paint; the car never needed repairs, except usual replacements; i know my brother loved this car, and took excellent care of it.

I would like to sell the car this month to avoid further rent payments, i'm willing to negotiate the price even further to arrange our meeting sooner.

Ps: the phone number from the notice belonged to my brother. siek: siek:

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Delikatny szmer Cumminsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to ogłoszenie było? Takiego rocznika nie szukałem i nie natrafiłem na to ogłoszenie, dlatego jakbyś mógł coś więcej jeszcze napisać, byłbym wdzięczny.

Fiat Croma MKI 2.0 turbo i.e. Fiat Croma MKI 3.0 V6 Fiat Stilo Abarth 2.4 20V Renault Espace IV 2.2 Dci

http://fundacjabono.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci Kolego mogę dać do delikwenta maila, ale coś "niezrozumiałego" się z ogłoszeniem stało bo go nie ma :twisted:

Stało jak napisałem-poszukujący jestem i codziennie śledzę co się w ostatnich 12-tu godzinach pojawia i patrzę a tu "okazja" no zdążyłem spytać zanim ogłoszenie wcięło.

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Delikatny szmer Cumminsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usunęli bo pewnie ktoś zgłosił, że to coś w stylu nigeryjskiego przekrętu.

 

Kiedyś na mobile.de koleś sprzedawał multivana, więc piszę do niego co i jak, odpisał, podobnie, że jest z usa, w niemcowni był w pracy, ale już wrócił, auto zostało etc etc

w skrócie, wpłać zaliczkę to przyjadę i sprzedam ci auto.

w domyśle, wpłać zaliczkę i spójrz w lustro - widzisz barana która dał się oszukać :lol:

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem archiwum i nic nie wyskoczyło. A to poprosze o maila.

 

:shock: :?: :shock:

 

Ty tak na poważnie???

 

Skoro nalegasz...

kbpomo@gmail.com

 

Klasyczna nigeria, piszę to wyraźnie żeby nie było na mnie.

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Delikatny szmer Cumminsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co? :D jak przyjedzie i mi zaprezentuje :-P To nie kupic ? hehe.

Jak to wałki to nic mi nie grozi, nie martw się. Ja bym raczej obawiał się rodzimych sprzedających niż takich.

 

P.S. auto jest w Londynie, cena ostateczna 25000 PLN :roll: Napisze dla jaj, że kolega dzisiaj przyjedzie go zobaczyć siek:

Fiat Croma MKI 2.0 turbo i.e. Fiat Croma MKI 3.0 V6 Fiat Stilo Abarth 2.4 20V Renault Espace IV 2.2 Dci

http://fundacjabono.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ostry przekret. kolega tez ostatnio dostał taką oferte, notabene mial wplacic zaliczke na firme, ktora jak sie okazało nie istnieje, ewentualnie istnieje, ale nr konta zupelnie inny.

kase zgarnia czlowiek X, jedziesz na miejsce i sie okazuje ze firma owszem jest, ale to produkcja papieru toaletowego i nie ma nic wspolnego z handlem samochodami.

 

drugi przekret to inny kolega mial, jak sprzedawal optyke do lustrzanki - jakis koles z NIgerii napisal mu ze pieniadze wplacone na konto wspoldzielone i jak tylko nada na poczcie paczke to poczta mu wyplaci ta kase. okazalo sie ze nasza Poczta Polska nie obsluguje takich transakcji a jak paczka wyjdzie do Nigerii to tak nie ma sledzenia przesylek. Znajomy odpisal mu zeby kase wplacic na jego konto to in wysle. Kupujacy juz nie wrocil.

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cromik, może napisz coś że śledzi cie rząd/mafia/teściowa i nie chcesz posługiwać się kontem i że zaliczkę może twój człowiek zawieść osobiście. Ciekaw jestem bajek ichnich.

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Delikatny szmer Cumminsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzicie dla ciekawości chciałem to sprawdzić i sprawdziłem. Rozmowa toczyła się bardzo elegancko. Pan jeat w USA, stwierdziłem, że kolega z Londynu w każdej chwili może podjechać sprawdzić wszystko i jak będzie OK to biorę ;-)

Pic polegał na tym że "sprzedający" nie chciał jakiejkolwiek zaliczki. Gdyby miał lecieć z USA do Londynu to chciałby mieć pewność ze ja przyjadę w postaci mojego potwierdzenia rezerwacji lotu 8-) Niestety stwierdziłem, że ja nie latam, nie mogę i drogę tą przebęde autem. Dialog się zakończył. Wałek na potwierdzenie lotu :-D

Fiat Croma MKI 2.0 turbo i.e. Fiat Croma MKI 3.0 V6 Fiat Stilo Abarth 2.4 20V Renault Espace IV 2.2 Dci

http://fundacjabono.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.