Skocz do zawartości

Regulamin Giełdy Pickupklub


Sebastian O.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Zasady korzystania z forumowej giełdy - obowiązują w działach SPRZEDAM i ZAMIENIĘ:

1. Forum pickupklub.pl jest darmowym forum dyskusyjnym, przeznaczonym dla posiadaczy i miłośników wszelkich Pickup'ów. To nie jest portal handlowy i każde traktowanie go tylko w ten sposób spotka się z brakiem akceptacji.

2. Każdy użytkownik ma prawo do zamieszczenia ogłoszenia w dziale SPRZEDAM oraz ZAMIENIĘ, pod warunkiem, że nie jest to jego jedyna aktywność na forum - przedstawił się wcześniej w dziale POWITALNIA, bierze udział w dyskusjach, jego oferta służy społeczności Pickup'owej.

3. Ocena ogłoszenia i użytkownika leży w gestii moderatora i jest jego subiektywną, niepodważalną decyzją. Preferowane są ogłoszenia dotyczące Pickup'a.

4. Ogłoszenia muszą bezwzględnie zawierać:

- określenie w temacie: sprzedam, czy oddam czy zamienię, krótki opis przedmiotu, modelu itp. opis powinien zawierać:

 

- solidny, uczciwy, jasny, szczegółowy opis przedmiotu sprzedaży lub zamiany. W przypadku samochodów także nr VIN (szczególnie dot. samochodów z USA), opis wyposażenia, modyfikacji, napraw, usterek itp.

- cenę !!!

- zdjęcia przedmiotu sprzedaży lub zamiany - wyjątkiem są TYLKO części zamienne fabrycznie nowe i z numerem katalogowym lub części oczywiste (proszę korzystać z dowolnego zewnętrznego serwisu zdjęciowego) -

- kontakt do sprzedającego

5. Podanie jedynie linku do aukcji i ceny nie będzie traktowane jako spełnienie warunków wymienionych w pkt. 4.

6. Autor ogłoszenia ma obowiązek poinformowania moderatora, jeśli ogłoszenie przestaje być aktualne - poprzez dopisanie w temacie ogłoszenia słowa NIEAKTUALNE lub SPRZEDANE/ODDANE.

7. Ogłoszenia są automatycznie kasowane przez system po 90 dniach od daty ostatniego postu

8. Wykorzystywanie innych działów forum do zamieszczania ogłoszeń sprzedaży jest zabronione. Ogłoszenia typu "zamienię na pieniądze" umieszczane w dziale ZAMIENIĘ będą bezwzględnie kasowane.

9. Każde zbędne uwagi i dyskusje, spory lub wtrącanie własnych ofert w ogłoszenie innego użytkownika będą podlegały moderowaniu lub kasowaniu.

10. Wątpliwości i pytania proszę kierować na PW do moderatora działu. Jeśli ogłoszenie nie spełnia powyższych zasad i zostanie skasowane, wyjaśnienia nie będą udzielane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.