Skocz do zawartości

TOYOTA Tundra - czy warto ?


kucaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie 1sze tysiąc km za mną......i z całym szacunkiem dla posiadaczy innych marek ale w swoim życiu przejżezdziłem około 20 pickupow hiluxów/campo/f150 stare nowe/silverado stare nowe/navaru stare nowe.......i tundra jest krolową Pickupów:)

 

trasa tempomat 140 12l benzynki !! Zamyka szafe moment !!! prowadzenie mistrz !!! osiągi mega wczoraj wyleczyłem pana w x5 4.4 !!! 160 tempomata w srodku cisza !!! 200tys km i w aucie działa wszystko włącznie ze wszystkimi nawet lampkami podwietlenieami !!!skrzynia zmieni biegi szybko jak dsg !!!

 

 

jaram się !!!!

 

POZDRO

 

Tundra RULEZ!!! Zajebiste taczki, gratulacje!!!

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzwonił kolega do gościa.

1. Przebieg mało wiarygodny - brak potwierdzenia z choćby serwisu.

2. Wymienione tarcze z klockami przy tym przebiegu w jakim celu?

3. Wymiany oleju przez właściciela u niego w firmie z "beczki" tak jak do wszystkich aut

4. Cena jest do bardzo a to bardzo dużej negocjacji - to można postrzegać i na plus i minus

 

fajna opcja bez gazu wiec może to uwiarygodniać przebieg - choć już pojawiały się auta które jeździły po Polsce bez gazu i miały po 100 tys. tys. mil

 

Jak kupisz/nie kupisz to napisz/pochwal sie - masz blisko wiec możesz jechać ja na te chwile odpuściłem bo już kilka oglądałem a najdalej w Malborku i miało mieć 10 tys. mil /opony, tarcze na wykończeniu - cały dół pognity/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił kolega do gościa.

1. Przebieg mało wiarygodny - brak potwierdzenia z choćby serwisu.

 

 

Przebieg imho jest wiarygodny. od kilku lat codziennie przejeżdżam koło tego kolesia i non stop ta tojka stoi pod domem w tym samym miejscu. mogę na palcach jednej ręki policzyć ile razy go widziałem na drodze.

 

Poza tym nie sądzę, żeby była wypadkowa, powodziowa.

Wiem, że koleś kupował części w toyocie mikołajczak leszno, więc sprawdźcie w tym aso, może coś wam powiedzą. Jak kiedyś byłem swoją na kanale u nich to właśnie koleś z serwisu mówił o tej z Kościana, więc jakaś wiedza może jest.

 

Koleś ma swój serwis opony express, skp etc, więc i sobie sam serwisuje, nie widzę w tym problemu.

 

CENA - imho mocno przesadzona.

Myślę, że do mocnego zbicia, koleś już chyba zainwestował w infinity q50, bo teraz to stoi pod domem ;)

 

Reasumując - wg sprzedający mało sympatyczny, ale nie wygląda mi na kolesia, który robi wała na tym aucie.

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM BYŁEM I OGLĄDAŁEM I JEŹDZIŁEM. GDY ZOSTAŁ WŁĄCZONY NAPĘD NA 4X4 L (TA WOLNA) TO PRZY PRĘDKOŚCI 50KM/H JAKBY ŚWISTAŁA SKRZYNIA BIEGÓW CZY TO NORMALNE? NAVIGACJA TYLKO AMERYKAŃSKA NIE POLSKA, RADIO TEŻ NIE ODBIERA WSZYSTKICH FAL?? NIBY NIE PRZESTROJONE. TAK OGÓLNIE ŁADNIE UTRZYMANA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM BYŁEM I OGLĄDAŁEM I JEŹDZIŁEM. GDY ZOSTAŁ WŁĄCZONY NAPĘD NA 4X4 L (TA WOLNA) TO PRZY PRĘDKOŚCI 50KM/H JAKBY ŚWISTAŁA SKRZYNIA BIEGÓW CZY TO NORMALNE? NAVIGACJA TYLKO AMERYKAŃSKA NIE POLSKA, RADIO TEŻ NIE ODBIERA WSZYSTKICH FAL?? NIBY NIE PRZESTROJONE. TAK OGÓLNIE ŁADNIE UTRZYMANA

Czemu krzyczysz? :-/

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDY ZOSTAŁ WŁĄCZONY NAPĘD NA 4X4 L (TA WOLNA) TO PRZY PRĘDKOŚCI 50KM/H JAKBY ŚWISTAŁA SKRZYNIA BIEGÓW

Przepraszam, ale jakbyś u mnie coś takiego chciał trenować to bez zapowiedzi dostałbyś .... podziękowanie za zainteresowanie. :kasztan:

DODGE RAM 1500, 2006 5,7HEMI TRX4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZOSTAŁ WŁĄCZONY NAPĘD NA 4X4 L (TA WOLNA) TO PRZY PRĘDKOŚCI 50KM/H
Robienie takich testów to nie najlepszy pomysł.

 

z cytowanego tekstu wcale nie wynika ze wlaczyl w trakcie jazdy , kluczowym slowem jest " to " , ale moge sie mylic :mrgreen: ;-)

dodge"caravan" :-) 1500/Hemi 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z cytowanego tekstu wcale nie wynika ze wlaczyl w trakcie jazdy , kluczowym slowem jest " to " , ale moge sie mylic :mrgreen: ;-)

Odniosłem takie samo wrażenie :-) Nie zmienia to faktu, że 50 km/h na reduktorze to już sporo więc różne dzwięki z samochodu mogły się wydobywać :mrgreen:

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZOSTAŁ WŁĄCZONY NAPĘD NA 4X4 L (TA WOLNA) TO PRZY PRĘDKOŚCI 50KM/H
Robienie takich testów to nie najlepszy pomysł.

 

z cytowanego tekstu wcale nie wynika ze wlaczyl w trakcie jazdy , kluczowym slowem jest " to " , ale moge sie mylic :mrgreen: ;-)

Gdybym pomyślał, że włączył go podczas jazdy to moja uwaga brzmiała by bardziej bezpośrednio :kasztan: i nie zmienia to faktu, że jazda na L z takimi prędkościami jest niepotrzebna, nieuzasadniona i nie wpływa dobrze na trwałość reduktora.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[.................

Gdybym pomyślał, że włączył go podczas jazdy to moja uwaga brzmiała by bardziej bezpośrednio :kasztan: i nie zmienia to faktu, że jazda na L z takimi prędkościami jest niepotrzebna, nieuzasadniona i nie wpływa dobrze na trwałość reduktora.

 

fakt :up: , u mnie właczyła sie nadinterpretacja :mrgreen:

dodge"caravan" :-) 1500/Hemi 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.