Skocz do zawartości

TOYOTA Tundra - czy warto ?


kucaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wojpow, jak szukasz toyki to zastanawiam się nad sprzedażą swojej. Gdyby cię interesowała to daj znać na pw.

 

A co się stało jeśli to nie tajemnica ? Przecież dopiero co ją sprowadziłeś...

 

 

CHCE RAMA :twisted:

 

 

 

a tak na poważnie to potrzebna gotówka.

W przyszłym tygodniu mam podpisać umowę na wynajem lokalu i muszę zainwestować w utwardzenie placu manewrowego i rampę. Co prawda liczyłem, że uda mi się to zrobić ze środków UE i własnych, ale przed tygodniem dostałem pismo z ARiMR, że wniosek jest ok, ale mają obcięte fundusze - czyt. nie mają kasy. A w kolejny kredyt nie chcę się pakować, zwłaszcza, że biznes traci dynamikę, a i czasy niepewne.

No, a jak przyszły najemca się rozmyśli i nie podpiszę umowy to wtedy tundra zostaje.

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Wyposażenie sr5 czyli takie średnie + skóra.

Nie wyglada na skladaka, tylko cena z kosmosu.

Ja bym tyle nie dał. Zwłaszcza, ze kolor auta + czarny środek u mnie odpadają. Do tego brak hi- fi, kamery itp... Niewiele dokladajac można kupić laramie na wypasie.

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ostatnio nic się nie pojawia w rozsądnej cenie

tego http://otomoto.pl/toyota-tundra-sr5-5-7-lpg-C29493208.html z Gliwic oglądałem ale nie warty zainteresowania.

Auto po przygodach przynajmniej lakierniczych, drugie opony nie oryginalne na wykończeniu więc i przebieg nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam

Panowie przymierzam sie do kupna wymarzonego autka

 

http://otomoto.pl/toyota-tundra-bezwypadkowy-limited-4x4-na-C31468152.html

 

 

byłem ogladałem

 

auto 100% bezwypadkowe stan ok

ma wszystko co sobie moge wymarzyc

paka spora

4 osoby siedza wygdnie

rude skory

napedy ok

wszystko na sam plus jestem prawie zdecydowany tylko jedno ale...

 

to ma 350 koni.....a wg mnie jedzie na 250km

mialem t100 200 koni w manualu jezdziłem poprzednim modelem 4.7 i ten iforce 5.7 nie zrobił na mnie żadnego wrażenia.....moja t100 w manualu była szybsza....

katalogowo 5.7 ma 5.8 do setki....ravka zonki ma 6.1 i jest przecinak...albo ta tundra

mam tak jezdzic albo ma cos popsute:(jutro jade do kolegi ja podpiąć pod kompa do toyoty.

 

 

pyt. ile takie 5.7 może spalac gazu???

 

pozdro

Keep on Truckin

 

chevy 1500/drift ae86/w124 on yellow plates/rav 4 trd 315ps/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinski sprzedał ja miesiąc po tym jak ją kupił, a plany wobec niej miał wielkie. Nie mija pół roku i znów jest na sprzedaż, a to już chyba trzecia lub czwarta sprzedaż tego auta w ciągu jego całego pobytu w Polsce.

Ja bym był ostrożny.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to już chyba trzecia lub czwarta sprzedaż tego auta w ciągu jego całego pobytu w Polsce.

 

z tego co mówił kinsky, on ją kupił od pierwszego właściciela, który ją kilka lat temu przytargał do PL, a następnie wymienił w komisie na jakiegoś garbatego x6 i ta tundra już tak stoi w komisie z pół roku.

Był Ram 2500 '97 Magnum

 

Była TUNDRA [glow=red]5.7[/glow] LTD DC 4X4 BIG BAD & BLACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia Panowie tłucze a nie krzyzak na wale odpuszczam temat....auto przejżelismy w toyocie żerań wnikliwie.

 

ponadto uważam że auto jak na 5.7 nie jedzie....na ecu zero błędów.

pzdr.

Keep on Truckin

 

chevy 1500/drift ae86/w124 on yellow plates/rav 4 trd 315ps/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwlaniasz .... hamujesz zatrzymujesz się auto staje silnik spada z obrotów i jebut skrzynia wali.....jedziesz 80kmh kickdown jest ok odpuszczasz nagle gaz zrzuca bieg i jebut znow walniecie...

 

panowie trzymajcie kciuki ogarniam leasing na xrunnera:)

Keep on Truckin

 

chevy 1500/drift ae86/w124 on yellow plates/rav 4 trd 315ps/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do gościa.

To zmienisz zdanie na ten temat.

Z prawdopodobieństwem 99% ma więcej przejechane niz wskazuje licznik.

Tarcze zmienione przy tym przebiegu - w jakim celu?

Serwis ASO to to widziało ale w snach.

Olej gość leje z beczki taki jak do innych aut które posiada co 20 tys. km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała być nowa tundra.....wkońcu xrunner leasing itd ale po co sie na raty zabijać co miesiąc......stało się kupiłem godnego nastepce t100

 

http://tablica.pl/oferta/toyota-tundra-sr5-2000-r-sprzedam-zamienie-CID5-ID51JHL.html#73635c79d6

 

zaliczka dan we wtorek odbieram...

 

Czemu ta?Kastrat itd?

 

Nie potrzebuje 4x4 miałem 12 pickupów i wtym wieksząść rwd...na robote i na autostrady wystarcza.....

Pan ,,budowlaniec" z lublina kupił ją w stanach tam siedział 15 lat i ja przywiózł jak wrocił do pl

w 2007r...auto 100% bezwypadkowe/zero rdzy grama rdzy/po wnetrzu kierownicy widac przebieg autentyczny....koszmarnie brzydka ztym kurnikiem na plecach....ww srodku pan wozi chyba wszystko co ma w domu.....ale.......

 

4.7 2uz mega mega zapierdalacz moja t100 zamykała licznik na 210km/h starch pomyslec ile ta pojdzie.....5.7 iforce nowa to moze sobie tego uzeta powachać....przecinak starszny !!

 

Skrzynia mistrz zero szarpniec czy dziwnych zachowan

 

Wnetrze super wleury do przeprania wszystko działa kurołapki nie trzeszcza !!! (wi tacomie iforce trzeszczały juz)

 

Opony szmelc

 

Przod zawias do roboty drazki swoznie wyj...ne w kosmos

 

tarcze krzywe szmelc

 

paka wewn porysowana na maxa

 

Szpera :-D

 

Lampy przód potraktowane polerką nic nie swiącą

 

autko nigdy nie skalane gazem i dobrze bo przy vvti lubia sie gniazda wypalac po 150tys jazdy na gaziku.

 

Reasumując:

 

Pan budowlaniec kupił ja 10lat temu,jezdził na budowe,wrócił do polski tu go dopadły realia spalania i utrzymania toyotki (powiedział że na ynku polskim nie ma żadnych części do niej ) i tak jezdził i jeżdził nic robiąc...

 

Jak juz stanie u mnie na podwórku to out kurnik/wchodzai nowy zawias przód jakieś ładne koła posadzę ją wymienie oleje skrzynia most silnik nowy roarząd i gazitsu.... w 20tys powinieniem sie zamknąć kupiona za 13tys....

No i mam dejavu..planuje tak jak t100 10 lat pojeżdzić bezawawryjnie i dobić do 700Tys :f:

Keep on Truckin

 

chevy 1500/drift ae86/w124 on yellow plates/rav 4 trd 315ps/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie 1sze tysiąc km za mną......i z całym szacunkiem dla posiadaczy innych marek ale w swoim życiu przejżezdziłem około 20 pickupow hiluxów/campo/f150 stare nowe/silverado stare nowe/navaru stare nowe.......i tundra jest krolową Pickupów:)

 

trasa tempomat 140 12l benzynki !! Zamyka szafe moment !!! prowadzenie mistrz !!! osiągi mega wczoraj wyleczyłem pana w x5 4.4 !!! 160 tempomata w srodku cisza !!! 200tys km i w aucie działa wszystko włącznie ze wszystkimi nawet lampkami podwietlenieami !!!skrzynia zmieni biegi szybko jak dsg !!!

 

 

jaram się !!!!

 

POZDRO

Keep on Truckin

 

chevy 1500/drift ae86/w124 on yellow plates/rav 4 trd 315ps/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.