Skocz do zawartości

zawieszenie i tłumik dodge ram


pavlos71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym kolegów prosić o pomoc mam ramke 4,7 2003

i chciałbym troszkę w nią zainwestować bo biedaczka trochę tego wymaga

pierwsze pytanie zawieszenie, chciałbym wymienić amory przód i tył, pytanie brzmi jakie

i gdzie kupić, u mnie w zielonej górze jest mocny gościu zuzcar, znacie go pewnie z allegro

to mogę u niego ale co ? i czy wymienić od razu sprężyny bo po ostatniej wymianie amorków

i tak nie było idealnie, druga sprawa to tłumik mam oryginalny ale on nic nie ryczy

może ktoś z was ma coś bulgoczącego i ryczącego bo mój jest zbyt lajtowy.

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o zawias to ja sciagalem ze stanow amory bo tylko tam je moglem do siebie dostac,Jezeli masz mozliwosc kupienia amorow i sprezyn w kraju to bym zostal przy naszym polskim rynku, a jesli chodzi o swietny gulgot basowy to polecam flowmastera.Poszukaj w dziale Gielda bo dwie osoby chcialy sei pozbyc swoich wydechow

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam Monroe, potrzebowałem szybko wymienić amortyzatory i jedyne co miałem od ręki to własnie Monroe na allegro, po kilku miesiącach "szarpaki" wykazały w procentach, że zużyły się na ten stopień, że były gorsze od oryginalnych które miałem od (prawdopodobnie) nowości : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o amorkach z allegro np :RANCHON RS 9000 XL takie gostek własnie sprzedaje

albo te co sprzedaje zuzcar, mam do niego kilka kilometrow i mogę u niego od ręki kupić nawet opuszcza mi ceny, ale nie o to mi chodzi chcę żeby te auto po dziurach jakoś jechało ,teraz jest tragedia myślę nawet czy nie trzeba od razu wymienić sprężyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w zuzcarze amorki ze dwa lata temu. Po pół roku mi umarły śmiercią tragarza. Poszedłem do ASO i w tam kupiłem amory Moparowskie (cena nie pamiętam ale ok 350zł za parę) i śmigam do tej pory bezproblemowo.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem czytałem ale myślałem że może to nieaktualne z tym gostkiem co dorabia

i trzeba swoje zwymiarować ja nie lubię jakichś kombinacji ,żeby było konkretnie zamawiam

do rama rocznik itp i mam to bym chciał te bilsteiny

Zamów z US, będzie taniej i lepiej wg. mnie.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.