Skocz do zawartości

reduktor wyje czy nie reduktor - ot z technicznego


jaber

Rekomendowane odpowiedzi

reduktor ?
ale co reduktor?

Reduktor wyje :):) .

 

 

Nie grzebałem w reduktorze ale brak oleju albo czort wie co tam może się udupcyć . W każdym bądź razie jak mi w tahoe zaczęło wyć w okolicach skrzyni to w rozmowach z kumplami mechanikami dwa razy padło pytanie czy nie zajechałem reduktora .

 

Potem okazało się ze to była zaś skrzynia .

 

 

Z tymi dzwiękami to nigdy nic nie wiadomo kiedyś tak mi wyło lewe koło że masakra ( myślę piasta ) okazało się że wyząbkowana opona .

 

Tak samo jak kiedyś wyło mi coś w jeepie przy dodawaniu gazu a po odpuszczeniu przestawało a był to efekt uszkodzonej poduchy pod silnikiem która mało co trzymała i cały silnik podnosiło tak że wentylator ocierał o obudowę .

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaber, nie wiesz nie pisz...

Mario, jakby się odzywali tylko Ci co mają 100% pewności to takie fora nie miały by racji bytu. To się nazywa burza mózgów, dzięki temu przeważnie dochodzi sie do rozwiązania problemu. Nawet najgłupsza teoria może naprowadzić następnego czytającego temat na rozwiązanie, a tak swoją drogą to czy reduktory nie psują się czy co? :roll:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak swoją drogą to czy reduktory nie psują się czy co?
mam ci wkleic ile czesci jest w reduktorze? pytanie, ktora moze odpowiadac za wycie, bo, ze reduktor jest na lini: most - silnik to chyba wszyscy wiemy ;-) jest jeszcze skrzynia rozdzielcza (w niej reduktor), skrzynia biegow i tu moze byc cos nie tak, tak wiec pisanie, ze moze reduktor, jest pisaniem, by pisac, bo to oczywista oczywistosc, ze moze to byc COS w reduktorze...

 

koniec wywodow - ma ktos jakis pomysl... :roll: czy lozyska na wyjsciu walkow ze skrzyni rozdzielczej moga tam wyc?

 

 

Reduktorem potocznie każdy nazywa skrzynię rozdzielczą i to miałem na myśli .

 

Skoro nie chcesz żeby na forum ktoś cokolwiek pisał np z własnego doświadczenia to może bez sensu jest zadawanie pytania na forum .

 

Następna sprawa to to że nie da się zdiagnozować twojego problemu po tym jak piszesz że coś wyje w jakiś tam okolicach to też nie dziw się że np ja odpowiadam co może wyć w tych okolicach .

 

Póki się tego dokładnie nie sprawdzi to jedynie można gdybać a takie gdybanie czasem pomaga . A też miałem jak pisałem taki objaw i od mechanika usłyszałem to co tobie napisałem bo niby co innego mógł mi powiedzieć na odległość .

 

Chodzi chyba o kierunek szukania no chyba że liczyłeś że ktoś ci poda dokładnie numer części bo jest jasnowidzem i dokładnie wie co masz pod autem i co się zrypało i o której godzinie .

 

ps1. Nie czepiaj się różnych kwestii jak rzep psiego ogona .

ps2. W gadce na żywo też jesteś taki sztywny czy tylko na forum kij połykasz ?

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.