Skocz do zawartości

No to ja też witam


zbsz

Rekomendowane odpowiedzi

Aby formalnościom stało się zadość: witam wsystkich.

 

Nie bede oryginalny gdy napisze, że też szukam pickupa. Oczywiscie w idealnym stanie, najlepiej za darmo :D

 

A konkretniej to potrzebuje pojazdu, którym da się objechać kawałek świata (a przynajmniej europy) i zabrać ze sobą motocykl.

Nie jestem na tyle twardy, żeby jeździc po świecie motocyklem, i mam troche obowiązkowych bagaży (np. kobietę) :), a jednocześnie nie chcę na parę miesięcy zostawić motocykla w domu (szkoda by było siedzieć np. w Hiszpani bez moto).

 

Wstępnie zdecydowany jestem na Hiluxa z kabiną podwojną lub 1,5 (double cab muszę jeszcze osobiście obadać czy moto wejdzie). Ma to być pojazd używany w cenie poniżej 50k pln. Z jednej strony fajnie żeby to był model po 2005 (jest troche bardziej ucywilizowany), a z drugiej starsze modele sa chyba mniej awaryjne (no i tańsze).

 

Jeszcze założę odpowiedni wątek w dziale 'kupię', ale bardzo chętnie usłysze jakiekolwiek uwagi i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kidys w top gear meczyli takiego jednego hiluxa , nie mogli mu dac rady :mrgreen:

 

Tylko, że oni męczyli model sprzed 98r. nowsze juz nie są takie wytrzymałe, szczególnie ostatni (po 2005).

Chcę tym samochodem w miarę wygodnie przejechać trochę kilometrów, wiec raczej trzeba mi coś nowszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz wygody to niestety powinienes sie nastawiac na full siza, ciezko kupic wygodna taczke z kraju kwitnacej wisni, no chbya ze wersje na USA

RAM 1500 `04 5,7 HEMI MAGNUM

BLUE SKY :-)

www.biderman.pl

Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz wygody to niestety powinienes sie nastawiac na full siza, ciezko kupic wygodna taczke z kraju kwitnacej wisni, no chbya ze wersje na USA

 

Nie mowie o jakiejs wielkiej wygodzie, chodzilo mi o porownanie ucywilizowanego nowszego modelu z surowymi niezniszczalnymi maszynami sprzed kilkunastu lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Zadnych Hiluxów, Navar itd - tylko FUll SIZE ! oczywiście RAM ;-)

Ja też toleruje tylko fullsizy, ale Hilux ,Navara, Dakota, Tacoma, Ranger to ta sama klasa, a przedewszystkim to pickupy, więc nie widzę powodu, żeby tak pisać. Qba, więcej tolerancji ;-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Zadnych Hiluxów, Navar itd - tylko FUll SIZE ! oczywiście RAM ;-)

Ja też toleruje tylko fullsizy, ale Hilux ,Navara, Dakota, Tacoma, Ranger to ta sama klasa, a przedewszystkim to pickupy, więc nie widzę powodu, żeby tak pisać. Qba, więcej tolerancji ;-)

 

Witka!

 

Drug, pełna zgoda :)

 

Pamiętam taki rajd OR, z którego po pierwszym dniu targaliśmy na sznurku kilkadziesiąt kilometrów do domu Land Rovera - oczywiście Jeepem ;). Odwieczna nienawiść LRów i Nissanów Patroli do Jeepów jest już legendarna. Udało mi się jednak powstrzymać przed jakimkolwiek komentarzem - zresztą sami się na ochotnika zgłosiliśmy, że chłopaków ściągniemy. I było fajnie, miło, sympatycznie. A następnego dnia na czasówce rozwaliłem chłodnicę. Daliśmy radę sami, ale równie dobrze mogliśmy potrzebować pomocy jakiegoś LRa...

 

Dlatego (między innymi) warto szanować i pomagać miłośnikom wszystkich aut - a kochać swoje i swoich pobratymców (czyli....RAMy ;) )

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tylko chciałem kolegę dobrze nakierunkować.... aby czasem po zakupie nie okazało się, że został popełniony jakiś radykalny błąd..... 8-) no przecież od tego jesteśmy, aby sobie pomagać :-D

PATRZ W LUSTERKA . SPRAWDŹ DWA RAZY

 

MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tylko chciałem kolegę dobrze nakierunkować.... aby czasem po zakupie nie okazało się, że został popełniony jakiś radykalny błąd..... 8-) no przecież od tego jesteśmy, aby sobie pomagać :-D

 

I bardzo za to dziękuję. Ale ciągle jestem przeciw RAM'om, boje się rozmiarów :) po mieście się tym nie pojeździ za wiele, a czym ja po bułki wtedy pojade :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tylko chciałem kolegę dobrze nakierunkować.... aby czasem po zakupie nie okazało się, że został popełniony jakiś radykalny błąd..... 8-) no przecież od tego jesteśmy, aby sobie pomagać :-D

 

I bardzo za to dziękuję. Ale ciągle jestem przeciw RAM'om, boje się rozmiarów :) po mieście się tym nie pojeździ za wiele, a czym ja po bułki wtedy pojade :D

 

Nie Ty jeden - ja sam w strachu co to będzie jak takiego mastodonta pod domem postawię. A uliczki na Sadybie wąziutkie....Coś czuję, że nie obędzie się bez dokupienia Wranglera do jazdy po centrum ;)

były trzy Jeepy (WG, XJ, YJ) - będzie RAM!

 

"A pick-up truck is about individuality and this is why everybody in US has a truck" (BBC) ;););)

 

www.MODERNPET.pl - Gwiazdy światowych rankingów karm dla psów i kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug co ty na placu mi stoi LT 35 sredniak i jest tej samej dlugosci co moj RAM a max sprinter LT jeden pierun to moze byc dlugosci mega cab 8ft

RAM 1500 `04 5,7 HEMI MAGNUM

BLUE SKY :-)

www.biderman.pl

Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.