Skocz do zawartości

GreaEscapeRally 2011 Żagań 25-27 marca


v8city

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktoś z panów pikapowców wybiera się do Żagania ?

DOśc zacna impreza się szykuje, pan Gryszczuk organizuje więc lipy raczej nie będzie.

Więcej info na http://www.greatescaperally.pl/

Proszę o kontakt jeśli ktoś ma w planie się pojawić. Na zlotach nie miałem okazji piwka z nikim wypić więc może teraz....się uda ; ) Pozdrawiam !

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli RZR to to małe fikusne białe, to ladnie przeszedł

ogladałem ten filmik juz wczoraj i w tej przeprawie mało kto d . nie umoczył.

 

ja niestety z braku sprzętu nie pojechałem :-(

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie taki RZR... hm to tez jakas opcja.

Ciagle sie waham pomiedzy regularnym quadem a np. Suką. a ten, niby lekki, ale sidebyside, lekko podkrecic, dobre opony, ... moze tez by sie fajnie latało.

 

Seba78- ile to cudo waży ? startowałes w klasie OPEN ?

a teraz wybierasz sie pod Czestochowe nim ?

-----------------------------------------

pozdrawiam

www.eventino.net

www.fit-arena.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz to sprawa kilku kwestii

Opony - ja jeżdżę na BH1 czyli wszechstronnej oponie, twardej i wytrzymałej, bardzo dobra na skały, szutry, asfalty, trochę gorsza w błocie i tylko tam pilot czasami musi wyjść z pojazdu. Charakterysytka poligonu w Żaganiu preferuje taką oponę, mało jest typowej przeprawy, więcej zasuwania.

Doświadczenie - to że pilot łazi po wodzie to nie dlatego że pojazd nie przejdzie. Znalezienie brodu zajęło Jarkowi 2 imnuty, wygrzebywanie się z dołów zajęłoby więcej plus ryzyko uszkodzenia maszyny w skutek zalania.

Kierowca - wykonujący polecenia pilota, kierowca tylko prowadzi, to pilot wskazuje drogę.

Praktyka - trochę już jeżdzę RZRem i wiem kiedy trzeba dać w palnik a kiedy się tylko turlać, żeby się przepyrkać. Zobacz ilu zawodników wpadało na fajce i błoto ich zatrzymywało. My nie zerwaliśmy przyczepności i udało się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.