Skocz do zawartości

Zmielony dyfer


Wisien

Rekomendowane odpowiedzi

Ewentualnie szukaj dyfra ,talerza i wałka . Często o wiele taniej wychodzi niż ceny w jakich sobie ludzie mosty liczą .

 

Albo kup most z byle jakim przełożeniem i dokup osobno odpowiedni dla przełożenia talerz i wałek a potem podmień to w tym nowym moście .

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten drugo zestawik mysle ze powinien tobie przypasic ;-) teraz gadaj z DRUGIEM on ci pomoze ze sprowadzeniem

 

[ Dodano: 2011-03-24, 10:34 ]

PS

Dlaczego zmielilo ci most ?? jaka byla przyczyna ??

RAM 1500 `04 5,7 HEMI MAGNUM

BLUE SKY :-)

www.biderman.pl

Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były jakieś objawy przed zmieleniem ?

 

Czasem przy prędkościach ok 200km/h były odczuwalne wibracje, ale nikt nie mógł tego zlokalizować. Stało się to jak Jechałem ponad 200 zaczęło coś dziwnie szarpać jakby. Zwolniłem i przeszło, następnie przy przyspieszaniu dziwne wibracje. Zatrzymałem się na skrzyżowaniu ruszyłem dość gwałtownie, walnęło jakby ktoś mi w dupę wjechał, samochód ze 3 razy podskoczył tyłem do góry i stanął na środku skrzyżowania. Musiałem zapiąć przód i z zablokowanym tyłem jakoś zjechałem. Kupa pisku była ale udało się zjechać.

 

Mam jeszcze fotkę wałka, jak dla mnie wygląda jakby już dużo wcześniej było 2/3 pęknięte.

 

2011-03-23%2018.41.04.jpg

 

[ Dodano: 2011-03-24, 11:53 ]

ten drugo zestawik mysle ze powinien tobie przypasic ;-) teraz gadaj z DRUGIEM on ci pomoze ze sprowadzeniem
LSD też bym wymienił bo moje się skończyło tylko nie jestem do końca przekonany czy to co znalazłem będzie pasować w 100% Zastanawia mnie kwestia przełożenia 3.90 a według producenta u mnie jest 3.92.

 

[ Dodano: 2011-03-24, 11:55 ]

A koszyk jest cały? Na trzecim od dołu zdjęciu coś jakby z zębem na satelicie, ale to może być złudzenie.

 

koszyk ma odbite zęby z wałka atakującego na obudowie. Dość poważnie się wgryzł widać na fotce 8mej. Satelity ok ale LSD leży więc lepiej wymienić całość i się nie bujać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się coś takiego przytrafiło 2 lata temu,

kupiel w Zuzcar w Zielonej Górze.

Faktycznie - pierwszy który przysłali był w stanie... nie lepszym niż moj, ale wymienili.

Faktycznie - kosztowało mnie to wycieczke ponowna do Zielonej, ale temat załatwiłem i 2 lata spokoju... odpukać oczywiście.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj mostów od zuzcara, bo to loteria. Zamów sobie sam wałek i talerz i po sprawie, a do tego sporo taniej. Tylko daj to kumatemu mechanikowi, bo skrecic dyfer to nie jest taka prosta sprawa.

 

Nie kupuj używanego mostu,czy to u zuzcara,czy od kogos innego! Ja kupiłem używke u zuzcara za 2500zł, klęknoł po 4 miesiącach i okazało się opo demontażu u dareckiego że nawet nie miał LSD.Lepiej poczekać troche na przesyłkę,ale zamówić nowy atak i talerz,przecież bebechy masz dobre.

 

Tu masz jeden z lepszych:

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Yukon-Chrysler-9-25-Ring-Pinion-Gear-Set-4-88-_W0QQcmdZViewItemQQfitsZMakeQ3aDodgeQ7cModelQ3aRamQ201500QQhashZitem20b561fe82QQitemZ140482051714QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories#ht_2062wt_1165

 

Wygoogluj "pinion gear dodge ram 1500 i szukaj 9.25

 

Warto poczekać na przesyłkę i mieć pewność ze masz nowe cęści, niż kupić używany most na szybko bez jednego zęba na talerzu.

 

Most w 1500 zrobiony z zapałek nadaje się o kant dup* potłuc

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swięty Duch Pana Boga Chwali!!!!

Bodano się pojawił!!!!

Siemka!!!

 

Bull 190 to był teścik ile pójdzie. Normalnie jeżdżę 100 - 120 bo mi szkoda. Nawiasem mówiąc droga była nowa i prowadził się idealnie.

 

misman No trochę jest ;-) .

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Ponieważ sam zacząłem off-top na temat prędkości itp. pozwoliłem sobie wydzielić osobny temat do którego przeniosłem wszystkie posty dotyczące tego "kto, ile, czym i gdzie jechał" i "ile wyciąga mój pickup". Tutaj prosiłbym wszystkich jedynie o wpisy dotyczące zmielonego dyfra Wisiena ;-)

Na temat osiągów możecie kontynuować dyskusję tutaj ;-)

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.