Skocz do zawartości

Witam z Opola


jaber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zaglądnąłem tu z racji dużego nagromadzenia Amerykańskiej motoryzacji :) jak dla mnie jedynie słusznej :) .

 

Jestem w posiadaniu dwóch przedstawicieli tej rasy :).

 

- GMC JIMMY Sierra Classic 1500 ( inaczej Blazer K5 ) 87r na 38" kapciach .

jak by co po zdjęciu budy idealny Pick-Up :)

 

- Chevrolet Tahoe 95r taki bardziej grzeczny po bułki na miasto .

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Anonymous

No jaber... Jestem pod wrażeniem , zarówno w kwestii psów jak i samochodów . Aktualnie nie mam możliwości wstawiania zdjęć bo dostęp do netu mam z komórki , ale kiedyś pochwalę się swoimi zdjęciami psiakow. Niestety nasza suczka odeszła za tęczowy most w sierpniu :( i na razie jesteśmy bez czworonoga w domu , ale za jakiś czas będzie u nas następny bullik .

Pochwal się nam jeszcze co jest pod maska twoich potworów . Ze zdjęcia twojego GMC wnioskuje że jeździsz na MTBajaClaw... Nie pomyliłem się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I GMC i Tahoe mają 5,7 V8 TBI nie tuningowane

GMC ma manualną skrzynkę co jest rzadkością a Tahoe w automacie jak na wygodne auto przystało :) .

GMC tak gada sobie wydech - dual i dość krótki wyprowadzony na boki :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=hE4msW9E_FI&feature=related

 

http://www.youtube.com/watch?v=MxXcD9uQr8M

 

http://www.youtube.com/watch?v=yu6a2rUbBGY

 

Co się tyczy opon w GMC to są to Maxxis Creepy Crawler i albo przy nich zostanę bo naprawdę super oponki albo coś pomyślę o Super Swamperach lub właśnie Mickey Thompson no i oczywiście już mi po głowie chodzi ze te 38" to za małe są :):) ( przyzwyczaiłem się do nich ) i że może by tak 40" albo 44" tyle że wtedy to już najpierw mosty musiał bym wymienić bo te nie dadzą rady tzn. dadzą ale chwilę :).

 

 

A co się psiaków tyczy to tylko ten biały staffik jest od małego z nami reszta powyciągana ze schronisk a jeden ten rednose bez oka to w sumie przed uśpieniem wytargany ( bo warczał na pracownika , debile ).

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Proponuję zrobić prezentację twojego potwora wraz z opisami w dziale GMC.

 

Z psami to jest tak, że my mieliśmy w sumie 5 bullterrierów. 3 "pełnoetatowe" w tym 1 wystawowy i 2 przygarniete, potem jeden przygarniety ale bardzo agresywny i po tygodniu walki z nim postanowiliśmy , że stanowi zbyt duże zagrożenie dla otoczenia i został uśpiony(ostro walczył i pogryzł moją żonę). I jeszcze jeden był z nami ponad 3 miesiące , ale przerósł nasze możliwości. Był u nas na warunkach hodowlanych. Piękny pies, zwycięzca świata roku 2008 (winer of the world) , ale za dużo z nim kłopotów było, poza tym miał już prawie 2 lata jak go wzięliśmy. Teraz chciałbym bullterriera miniaturowego, ale są bardzo drogie i na razie do wiosny co najmnej o tym nie myślimy.

 

A oponki masz super, przydały by mi się takie właśnie. Nie chcesz sprzedać? 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pieski to nie do końca temat pickup ale jako niewtajemniczonemu w bullterieromanię, takie pogaduszki o odgryzionych palcach wydają sie nieco makabryczne :-/ :-? :shock: :shock:

Dlatego ja mam swojego względnie bezpiecznego, a przy waszych pieszczotach, niewinnego jak niemowlaczek ;-) , bernardyna.

post-25-15323754385483_thumb.jpg

Nissan Navara DC 2008

 

Natryskowe powłoki ochronne przestrzeni ładunkowych pickup - najtrwalsze na świecie !!!

www.speedliner.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Terriery typu byll to łagodne psy w stosunku do ludzi (są zadziorne w stosunku do innych psów). Napewno bez porównania łagodniejsze od psów obronnych wyspecjalizowanych na ludzi tj. owczarek niemiecki, doberman, rotweiler etc. Problem zaczyna się w momencie kiedy zajmujemy się psami po przejściach, przygarniętymi, ktore mają zwichrowaną psychikę, tutaj każdy pieś może być potencjalnie niebezpieczny, nawet pies św. Bernarda. A psy takie jak bulle z racji pewnego potencjału agresji ne pewno mogą być bardziej problematyczne w tym przypadku niż jamnik czy pudel.

Abok@ , piękna bestia... już wiemy po co kupiłeś pickupa :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

maleństwo na 37 calach :mrgreen:

 

 

monsterki coś lubią Honde :mrgreen:

 

a oto moje maleństwo na 42 calach :mrgreen: , obecnie ma 37 calowe buty i wkładam silnik 5,7 hemi, tylko czasu brak na dłubanie :-(

post-7-1532375439035_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar auta już mi nie starcza więc popracowałem nad klaksonem :)

http://www.youtube.com/watch?v=GalQDIvGQK8

 

http://www.youtube.com/watch?v=j8oMPfbnRbA

 

Już w niedługim czasie przypłynie supetyphon (leslie ) albo inny Nathan z właściwego pociągu czyli Amerykańskiego bo teraz to to tylko z naszego elektrowozu Smile ale i tak daje radę .

 

Na żywo jeszcze lepszy efekt , a jak sie fajnie ludzi w mieście straszy:):):)

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężarka to za mało musi być jeszcze zbiornik :). Oczywiście są też takie słabsze właśnie na sam kompresor ale one się do takiej pociągowej nie umywają .

 

 

W tej chwili trąbę tą co mam zamontowaną wytargałem z naszego polskiego pociągu i pobiera 10L powietrza na sekundę :) i teraz jest zasilana z butli z dwutlenkiem węgla z reduktorem ciśnienia bo pracuje na około 130 psi a co2 ma 800 tak więc na miesiąc starcza mi 2,5 kg butla .

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.