Skocz do zawartości

Stright pipe czyli diabelski eksperyment


JBednarczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś byłem na Harfowej 4. Wycięli stary dziurawy tłumik. Nie miałem czasu na dorabianie na miejscu, więc zrobili mi na tymczasem stright pipe. Jest jak w NASCAR ale trochę chyba za głośno... :-? W czwartek wspawają mi przelotową samoróbkę. Ciekawe co z tego wyniknie?

 

Ostrzegam więc lojalnie, bo trochę chyba przegiąłem...

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję jutro. Komórką wystarczy? Dźwięku to raczej nie odda, ani wibracji powietrza, ani chrypienia, czy też ryku wk... tyranozaura przy przegazówce na światłach.

Morda mi się cieszy, ale rozsądek mówi co innegp. :cry:

 

hehe jakiś czas temu urwałem wydech przed tłumikiem :twisted: cała gmina chyba słyszała jak jechałem. Dźwięk był przerażający :twisted:

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem w swoim ramie podobny patent..Przytrzymaj go na maksymalnych obrotach podczs zmiany biegow a zobaczysz co bedzie sie dzialo.. :-) Prawdziwy strzal z wydechu!!

Dla sprostowania, chodzi o wciśnięcie gazu w podłogę w pozycji D i rozpędzanie na maksymalnych osiągach, bo tak jak zrozumiałem, czyli maksymalne obroty i zmiana biegu (z P na D), to będzie strzał ale po kieszeni.

 

Na moim Magnaflow rzeczywiście ryczał przy zmianie biegu na wyższy przy wysokich obrotach, cudowny dźwięk. :)22

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani mi przez mysl nie przeszlo ze ktos by to mogl zrobic na postoju! :-) No ale pilnuj nas Drug,szkoda zeby na forum bylo jednego ramika mniej.. ;-)

Nie wątpie w to, ale tak to troszkę zabrzmiało, wiec wolałem sprostować, co by jakiś mniej doświadczony w automatach użytkownik nie narobił sobie gruzu w skrzyni. ;-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem w swoim ramie podobny patent..Przytrzymaj go na maksymalnych obrotach podczs zmiany biegow a zobaczysz co bedzie sie dzialo.. :-) Prawdziwy strzal z wydechu!!

Dla sprostowania, chodzi o wciśnięcie gazu w podłogę w pozycji D i rozpędzanie na maksymalnych osiągach, bo tak jak zrozumiałem, czyli maksymalne obroty i zmiana biegu (z P na D), to będzie strzał ale po kieszeni.

 

Na moim Magnaflow rzeczywiście ryczał przy zmianie biegu na wyższy przy wysokich obrotach, cudowny dźwięk. :)22

 

hahaha nieźle by to wyglądało. P na D to jeszcze przez R i N chociaż nie wiem czy przy R by się nie skończyło :twisted:

Kiedyś '05 Dodge RAM 1500 Hemi, Laramie.

Obecnie...Krajsler Grand Wojadżer :D

http://kamar-tech.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.