Jump to content

kow

Members
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

About kow

 • Rank
  Klubowicz

Contact

 • AIM
  12997607

Profile Information

 • Location
  szczecin
 1. kow

  Blad 0420

  Jak zainstalowałem instalacje gazową to wyskakuje mi błąd P0191 i P0420 , jeszcze tego nie rozgryzłem ma ktos jakiś pomysł ?
 2. jak facet ma chiński komputer to lipa , silnika nie rozwalisz tylko ci na skrzyżowaniu stanie przy hamowaniu i ktoś ci walnie , bez komputera ci mówię , ze to błąd czujnika zasilania paliwem przerobiłem to
 3. siłnik dostaje za mało paliwa , tez tak miałem a przyczyna był błąd sterownika czasami sie zawiesza w lincolnach, na komputerze wszystko wyjdzie
 4. dałbyś rade zakupić zabudowę do paki do lincolna mark lt czyli taka samą jak do f150 z podwójną dużą kabiną ?
 5. kow

  problem z obrotami silnika

  Działa u mnie opcja 2 :) kluczykowania , ciekawe ,że pokazuje chwilowy błąd a kontrolka dalej się świeci , chyba poczekam jak bedzie cieplej to go skasuje i gaz zmienię na bardziej kaloryczny.
 6. kow

  problem z obrotami silnika

  zrobiłem diagnostykę i okazało się , że powodem błędu jest niska kaloryczność gazu dlatego powoduje chwilowy błąd i zapalenie się kontrolki. Co do kluczykowania to powiano się 3 x przekręcić kluczyk w stacyjce bez odpalenia silnika ,aby mieć informacje o błędach ale jak pisałem u mnie nie działa.
 7. kow

  problem z obrotami silnika

  Mkmario a jak ty kluczykujesz swojego efa ? bo pewnie komputer by mi pokazał błąd tego czujnika
 8. Panowie mam taki problem z lincolnem : na zimnym silniku mam 500 obrotów a jak się rozgrzeje to spadają do do około 200 na wolnych obrotach , do tego po przejściu na zasilanie gazem przy hamowaniu potrafi sobie zgasnąć. A w ten mróz zapaliła się kontrolka silnika czyli jakiś błąd i nie mogę go sprawdzić kluczykowaniem , chyba coś robię żle albo lincoln ma inną procedurę niż f150 . Ma ktoś jakis pomysł co może być przyczyna tych problemów ?
 9. kow

  Szczecin wita

  Szczecin wita szczecin :)
 10. Polecam : SPEED CAR SERVICE ul. Spacerowa 12, 72-004 Pilchowo tel. +48 91 851 16 32 kom: +48 503 852 865
 11. nr vin 5LTPW18596FJ04668 , zuzcar zaraz sprawdzę ;-)
 12. Panowie potrzebuje namiar na sklep z częściami do klimatyzacji , rozsypała mi się sprężarka i w Lincolnie , ewentualnie może ma ktoś ? Też będę wdzięczny za informacje jaki typ i oznaczenie jest tej sprężarki w silniku 5,4 tritron .
 13. Drug a mógłbyś podać ile zapłaciłeś ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.