Jump to content

sinepxes

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

12 profile views

sinepxes's Achievements

 1. Spoko wóz ,może Ram-owy będzie nim zainteresowany. Ja szukam czegoś do naprawy ,celem wymiany papieru (pieniędzy) które stają się coraz mniej warte , na coś np.auto na czym nie stracę ,a może coś zarobię.
 2. Więcej info daj o aucie, zdjęcia jakieś.
 3. Zagłębie importerów może i jest ,ale jak przychodzi co do czego to okazuje się ,że trzeba jechać na północ polski. Pojawił się taki jak mnie interesuje u mnie ,ale cena poza zasięgiem. https://www.otomoto.pl/oferta/dodge-ram-dodge-ram-5-7-2014r-ID6DRFoB.html#418a4c9835
 4. Zgadzam się ,że to nie jest okazja. Na szybkiego patrząc po necie trzeba by na naprawę dać około dychę plus, na zamiennikach. Zdaje sobie sprawę ,że 45koła to za dużo ,bo zarobią pewnie ze dwie dychy na nim przy takiej cenie , ale jak stoi kilkadziesiąt aut na placu to nie opuszczą ,bo mają kasę na auta. Rozmawiałem z komisem i jak to z komisem ,''bierz pan albo nara''. Przecież nie będą cię namawiać żebyś u nich coś kupił. Mi właśnie bardzo odpowiada krótka kabina ,i czarna wersja rama ,a drugiej takiej wersji nie widziałem. Ramy w całości są dopiero od około 8dych. Puki co przez jakieś dwa ,może trzy tygodnie cena poszła trzy tysie w dół ,zobaczymy co dalej będzie.
 5. https://www.otomoto.pl/oferta/dodge-ram-5-7-hemi-390km-2014-113-tys-km-ID6DFwal.html?#gallery-grid
 6. Witam Zainteresowało mnie ogłoszenie z OTOMOTO ,Ram 1500 5,7 2014r wersja EXPRESS czyli cały czarny z pojedynczą kabiną. Auto stoi na Hetmańskiej 44 w Białymstoku,jest uszkodzone na rogach od strony pasażera. Moje pytanie,czy ktoś widział te auto z bliska i morze coś o nim napisać? Jestem z opolskiego ,wiec mam trochę daleko żeby podjechać i zobaczyć samemu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.