Jump to content

ded

Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ded's Achievements

  1. Na dniach dotrze do mnie RAM 1500 V gen, 2019 limited. Mam kilka pytań odnośnie przeróbki świateł. Z tego co się zorientowałem, to kierunki w nowej generacji są już pomarańczowe, więc ten problem odpada. Czy muszę coś działać z przednimi lampami? Konieczna jest przeróbka symetrycznych? Kiedyś chyba trzeba było przerabiać lampy UK, ale jak się dało przestawić na symetryczne to nie koniecznie. Znajduję tylko jakieś stare posty w sieci na ten temat... Z tyłu kierunki już będą w odpowiednim kolorze, więc zostaje dołożenie przeciwmgielnego. Temat generalnie prosty, choć pewnie pracochłonny. Jaka lampeczka będzie dobra jakościowo i względnie estetyczna do montażu w okolicy haka. Jaki włącznik ogarnąć i w którym miejscu? Może uda się jakiś fabryczny dołożyć? Ponieważ często latam z przyczepą zamiast adaptera chciałbym dołożyć gniazdo 7 pin oraz 13 pin. Kilka razy już to robiłem, żadna filozofia wciąć się w wiązki. Najchętniej zamocowałbym nowe gniazda po lewej stronie tablicy rejestracyjnej. Czy komputer nie będzie sypał jakimiś błędami spalonych żarówek? W starych autach było ok, ale w nowszej beemce już musiałem wykodować sprawdzanie obwodu przyczepy, bo regularnie sypał błędem po jej podpięciu.
  2. Zakupiłem rama 1500 my19, wersja limited. Chciałbym powoli kupować części, żeby nie zwlekać z naprawą. Chciałbym też, żebyście mi podpowiedzieli, co na oko będzie do wymiany, a co da się jeszcze uratować? Widzę, że części w kraju jest sporo i nie trzeba ciągnąć z USA (czas), z drugiej strony kolega jak kupił Lincolna, to mówił że drugi raz brałby na zapas i najwyżej sprzedał, bo mu się cała naprawa przeciągnęła o 2 miesiące. Na moje niewprawne oko potrzebuję: dwa błotniki z poszerzeniami Zderzak kompletny nadkola przednie, na pewno lewe reflektor lewy LED listwa między grillem a zderzakiem Chciałbym też jakieś mniejsze felgi pod zimówki, najlepiej 18 cali. Mogą być stalowe. Grill z tego co wiem jest metalowy, to jesz szansa, że się go uda uratować. Maska też wygląda na podniesioną. Błotniki są dostępne w zamienniku. Warto w to iść, czy szukać używane oryginały? Czy jeśli znajdę zderzak w chromie, to lakiernik go pomaluje bez większych ceregieli, czy szukać malowany? Jeśli ktoś ma te części, to proszę o kontakt na PW lub tomek@perfectsystems.pl, ofertę poproszę z ceną. W miarę możliwości chciałbym graty odbierać osobiście (jestem z Ciechanowa i liczę się z koniecznością dojazdów), bo z wysyłkami takich gabarytów to mam słabe doświadczenia. Ewentualnie jeśli widzicie, że coś jeszcze warto kupić, bo to proszę o info. Czy znajdę jakiś katalog części do RAMa z rysunkami technicznymi? Puki co znalazłem tylko katalogi z akcesoriami. Wszelkie rady mile widziane. 6f8d6349-f807-4c83-836b-ac71b9a67766.jfif 71c706d4-a3f4-4c2f-b490-168d07626512.jfif
  3. Cześć, jestem Tomek z Ciechanowa. Kupiłem RAMa 1500 i będę potrzebował trochę części, żeby być gotowy jak już mi go przywiozą. Jak już go zrobię będzie wyglądał tak. Wersja Limited, 5,7 hemi.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.