Jump to content

Klamot

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Dziękuję za wskazówki. Powiedz mi jeszcze kolego jakiej firmy najlepiej stosować taka powłokę? Jest chyba kilku producentów? Chciałbym uzyskać taki efekt jak na zdjęciu.
 2. Grubo nałożone, ale naprawdę świetna jest ta powłoka. Chce zedrzeć sama górę na około paki, tak jak widać na zdjęciu. Czy bez problemu później uzupełnię ta cześć i stara powłoka będzie się trzymać nowej? Próbowałeś może w taki lub podobny sposób nakładać?
 3. Paka będzie malowana na zewnątrz wiec chodzi tylko usunąć górne części aby po malowaniu ładnie się zgrało. Czy taka strukturę jak na zdjęciu uzyskam?
 4. Jeżeli się da, to sens jest ponieważ odchodzi tylko w kilku miejscach przy zakończeniach. Może się da zedrzeć przy krańcach powłokę i dotrysnąć ubytek, ktoś miał z tym styczność? Szkoda usuwać całość bo w środku paki powłoka jest nienaruszona.
 5. Witam, Stałem się w ostatnich dniach szczęśliwym posiadaczem pickupa ( d-max )i chciałbym odświeżyć pakę. Wnętrze paki ma powłokę poliuretanową? natryskową. Auto ma 9 lat I na górnych rantach zakończenia gumowej powłoki zaczynają się odklejać. W środku paki nie widać żadnych zniszczeń powłoki, ale na rantach wchodzi pod jej krańce woda. Pakę już zdjąłem, chcę ja wyczyścić, pomalować i pokryć plandeką na zatrzaski. Pytanie do Was czy wiecie może, czy tą powłokę da się naprawić? Czy należy ja zedrzeć i położyć nową? Czym się jej pozbyć?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.