Jump to content

Togaj

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About Togaj

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

22 profile views
 1. Ogólnie zdecydowałem się już na Gmc rok 2018 przebieg około 30000 silnik 5.4. W środę mam dograc szczegóły zakupu i leasingu więc zobaczymy:) Pewnie niedługo odwiedzę inny dział z prośbą o pomoc w serwisie jak co ile i gdzie 😁
 2. Może ktoś ma doświadczenie z gmc? Jak temat skrzyni automat 6-biegowy? Tam w końcu 8 to chyba spora wyczuwalna różnica?
 3. Togaj

  Witam:)

  Tak już powoli do tego dochodzę tylko nie zawsze jest jak to sprawdzić a sprzedawca wiadomo.... Macie tutaj jakąś bazę aut po vinach może?
 4. Togaj

  Witam:)

  Już wiem jakie to trudne;) wszystko po kasacji ...
 5. To będzie pierwszy Amerykaniec Serce jest za GMC głowa za Ramem bo dostępność części i serwisu Lata 2017-18 ale auto ma być na długie lata Jakieś sugestie?
 6. Wymagania: Bezwypadkowy Lata 2017-2018 Długa kabina Benzyna ponad 5.7l (5.3) Napędy z opcją auto Do kwoty 170000 brutto Dostosowany do jazdy w europie Dobrze wyposażony Zadbany:) Chętnie ale niekoniecznie: Pneumatyka Skóra Kontakt najlepiej pw
 7. Togaj

  Witam:)

  Hej Jestem tu nowy aczkolwiek czytam was już kilka msc Przymierzam się do zakupu w końcu wymarzonego pickupa więc prędzej czy później gdzieś coś napiszę Jakieś już przygody miałem z rangerem rocznik 2007 latalem nim z 5 lat aż do dzwona Potem rodzinka stabilizacja ale teraz temat wraca bo nie daje spokoju:) Obecnie szukam czegoś z lat 17-18. Po glowie mi chodzi GMC ale logika podpowiada RAMA (dostęp części i serwisu) Już prawie coś kupiłem dopoki auto bezwypadkowe z otomoto (mam screeny dalej jest w ofercie) nie okazało się powypadkowe (screeny po vinie) Fajnie się was czyta - prędzej czy później będzie na pewno okazja poklikać:)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.