Jump to content

przemohro

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About przemohro

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po moim telefonie sprzedający wycofał ogłoszenie a później pokazał się ale już 10000zł drożej . Również mam daleko a jak mam jechać i oblizać się po czym wrócić do domu to dziękuję.Sprzedający twierdzi też ,że Pan który go sprzedał to bogacz,który używał go "na laski" .Sprzedał dlatego,że jak się zagrzał to trudno go było ponownie odpalić . Niby był jakiś problem z wtryskami ,ale jest już zrobiony i jest ok. :)
 2. Faktycznie , ogłoszenie zniknęło . Rozumiem że to po moim telefonie w sprawie samochodu . w każdym razie zanim zniknęło to podrożał o 10000zł . Pan się ze mną kłócił,że diagnosta mógł pomylić w przebiegu 1 z 9 i innymi numerami " wie Pan jak to jest z diagnostami" :) Poniżej screen ...zanim zniknął :)
 3. Witam Wszystkich . Zastanawiam się nad zakupem Forda F350 . Od jakiegoś czasu obserwuję model z linku poniżej : https://www.otomoto.pl/oferta/ford-f350-super-duty-6-0-diesel-350km-automat-blizniacze-kola-6-osob-kat-c-ID6CN8Xz.html#c45595d2c2 Zna ktoś może ten samochód? Ściągnąłem płatny raport odnośnie tego samochodu i trochę się nie zgadzają przebiegi . Druga sprawa to Panowie którzy chcą go sprzedać co chwilę zmieniają cenę oscylując od 59000 zł do 74000 zł . W każdym razie ostatnie dwa lata na pewno stał bo przebieg też się zatrzymał . Z góry dziękuję za pomoc .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.