Jump to content

Marq

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Jest trochę czasu, więc zbadałem sprawę. Oczywiście smok nosi ślady bogatej historii, bo właścicieli było wielu. Zerwane na smoku dwa kabelki, pierwszy od poziomu paliwa, drugi podpięty najprawdopodobniej do korpusu pokrywy smoka (fot. 1). Co to za przewód?? Pompę podłączyłem na krótko i słychać buczenie, oporność 2,30. Jest to zamiennik Topran o oznaczeniu 201613 , pewnie wątpliwej jakości, skoro rozebrałem to pewnie wymienię. W ogóle sprawdzę jeszcze co tam parametrowo winno być. Kolejna obserwacja, do baku idzie niezależnie na prawo od smoka jeszcze 1 przewód dość sztywny pomarańczowy, na którym po drodze jest coś takiego jak na fot. 2 (dodatkowa pompa?)
 2. Witam, ktoś czuje się na siłach w temacie elektryki pompy paliwa itp? Nie podaje benzynki, problem widzę przed gaźnikiem, bo przezroczyste przewody dałem i paliwo wężem nie idzie
 3. Dzień dobry, jak to zwykle potrzeba zmusza do szukania, no i tak tym razem u mnie. Mam silnik 2.4 w benzynie na gaźniku. Zaczął cholernie kopcić, przegrzewać po ok. 10 min jazdy, nierówno pracować i przygasać. Podejrzewam uszczelkę, ale zdaję sobie sprawę że po ewentualnej rozbiórce mogłoby być sporo roboty bo oleju łyka dużo. Zatem dylemat jak zwykle:robić czy przekładać, a jeśli tak to z czego najlepiej, zdążyłem gdzieś wyczytać że przekładki silnika 3.0 niektórzy zaliczyli, choć tu podejrzewam sporo rzeczy trzeba by wymienić. A może nowsza generacja silników2.4? Może ktoś przerabiał temat.
 4. Marq

  Hej Wszystkim

  Hej Wszystkim. Nowy uczestnik. Pozdrawiam z Małopolski.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.