Jump to content

Dodge'r

Members
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

Contact

 • AIM
  8855360
 • Website URL
  https://www.facebook.com/maciej.wawrzyniak.908

Profile Information

 • Location
  Poznań
 • Auto
  Amerykańska motoryzacja

Dodge'r's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Tu jest gruba sprawa , Elm tego nie ogarnie .Pozdrawiam
 2. Oczywiście chodzi o diagnostykę. Czy ktoś ,coś w temacie jak w temacie?
 3. POGADAJ CO DO OGLADANIA z Marcin Mscutoms z wrocka na fb tez Ramowiec i z wrocławia [ Dodano: 2017-02-12, 13:35 ] Co do cen części , wybierz sobie z jakiej półki chciał bys kupować części i wyślij zapytanie do amerykany.pl........albo jak sam ogarniesz import rockauto.
 4. Świece lepiej wymienić wszystkie ( no u ciebie to 16 szt.) a cewke mozesz podmieniając na inny cylinder sprawdzić . Cewki mają tez swoją ograniczoną liczbę wyłądowań ,ale dostają w kość ,przez temperature. Nie warto kupować uzywanych i chinskich cewek ,szkoda nerwów.
 5. Znam egzemplarz z rozmów na fb , ci co byli i oglądali pisali ,ze nie wart kupna i inwestycji
 6. Planowane spotkanie z biesiadą , i atrakcjami,,,, info jeszcze dziś...
 7. 5.11.2016 Nürburgring, na razie zapisało sie 940 Ram;ów. Jak , by jakiś niemieckojezyczny posiadacz Ram'a też się wybierał , chętnie się dołączę .Pozdrawiam Mack Amcarider
 8. https://web.facebook.com/events/921574054631867/ na fb [ Dodano: 2016-08-25, 16:47 ] Amcarem po przygodę ,juz w ten weekend 27-28.08 Spotkanie miłośników aut amerykańskich SUV, Pickup na torze do jazdy offroadowej. Zapraszamy pozostałych Amcarowców również. Celem jest przybliżenie sposobu jazdy w terenie nieutwardzonym. Poznanie możliwości trakcyjnych naszych aut i umiejętność korzystania w rozwiązań technicznych ułatwiających poruszanie sie poza asfaltem. I jak zawsze przy takich okazjach dobra zabawa i integracja. Cała impreza odbywa się na terenie zamkniętym firmy Autodrom4x4. Zaczynamy w sobotę i biwakujemy do niedzieli. koszty udziału - za auto wjeżdżające na tor offroad 50 zł - za część bytową(ognisko, toalety, woda, prąd) 15 zł od osoby dzieci do lat 6 bez opłaty. Płatność przy wjeździe. Prowiant na ognisko i następny dzień każdy organizuje we własnym zakresie. Startujemy od 12:00 w sobotę ale można przyjechać wcześniej. Od około 18 może 19 startujemy z ogniskiem, chyba że będzie ładny długi dzień to zaczniemy ognisko później. Biwakujemy do 12:00 w niedziele.
 9. Amcarem po przygodę ,juz w ten weekend 27-28.08 Spotkanie miłośników aut amerykańskich SUV, Pickup na torze do jazdy offroadowej. Zapraszamy pozostałych Amcarowców również. Celem jest przybliżenie sposobu jazdy w terenie nieutwardzonym. Poznanie możliwości trakcyjnych naszych aut i umiejętność korzystania w rozwiązań technicznych ułatwiających poruszanie sie poza asfaltem. I jak zawsze przy takich okazjach dobra zabawa i integracja. Cała impreza odbywa się na terenie zamkniętym firmy Autodrom4x4. Zaczynamy w sobotę i biwakujemy do niedzieli. koszty udziału - za auto wjeżdżające na tor offroad 50 zł - za część bytową(ognisko, toalety, woda, prąd) 15 zł od osoby dzieci do lat 6 bez opłaty. Płatność przy wjeździe. Prowiant na ognisko i następny dzień każdy organizuje we własnym zakresie. Startujemy od 12:00 w sobotę ale można przyjechać wcześniej. Od około 18 może 19 startujemy z ogniskiem, chyba że będzie ładny długi dzień to zaczniemy ognisko później. Biwakujemy do 12:00 w niedziele.
 10. Duet Twórców Amerykańskiej Pasji podejmuje inicjatywę spotkania , tylko Pickup'ow , Jeepowatych wszelkiej amerykańskiej maści , i Big SUV( oraz Amcary tylko offroad ) .Na razie ,jest to zamysł , koniec sierpnia , lub początek września .Miejsce tor offroad z rożnymi stopniami trudności oraz wspólna biesiada. Proszę potencjalnych zainteresowanych o zgłaszanie sie na fb ,do Nas Mack Amcarider i Błażej Czudowski .Miejsce imprezy wielkopolska.Pozdrawiam.Oficjalna strona na fb pod koniec czerwca
 11. Szukam warsztatu ,w,którym robiona była już geometria kół amerykańskiego suva ,jeepa lub pickupa, w Wielkopolsce ,szukam raczej fachowca niż serwisu ,gdzie poczekam sobie godzinę, lecz miejsca gdzie będę uczestniczył w tej regulacji ,jestem gotów pojechać nawet 100 km i zapłacić dwa razy więcej aniżeli normalnie ale jestem wybrednym klientem.Pozdrawiam wszystkich traktujących swe pickupy z pietyzmem i lubiących fachową robotę.
 12. Duzo osób przyjeżdża na Moto show do Poznania
 13. Kontakt ze mną ( współorganizatorem) 730479440 Maciek
 14. Dodge'r

  Witam

  Ano wystaje taki metrowy kij ,jak w żuku...i wcale nie narzekam
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.