Skocz do zawartości

Nowy Ford Super Duty

Mecenas

178 wyświetleń

Wojny pickup'ow w Stanach maszerują na gorącym wycisku przez wszystkie klasy ciężarówek, ponieważ wszyscy trzej ciężcy producenci ciężarówek przygotowują się do wejścia na rynek z nowymi lub zliftowanymi produkcjami. GM i Ram będą oferować nowe, trzy-kwartowe i jednotonowe ciężarówki, a Ford będzie miał coś bardziej zbliżonego do odświeżenia średniego modelu na rok modelowy 2020. Oto, co ostatnio złapali nasi szpiedzy w Dearborn w stanie Michigan.

 

"To jest nasze pierwsze spojrzenie na zrewidowany Ford F-Series Super Duty. Modele Super Duty będą poddawane umiarkowanym liftom, gdy pojawią się modele nowej generacji 2020, w tym lifty  już widziane w 201-F-150. Będą one zawierać nową 10-biegową automatyczną skrzynię biegów i część  technologii bezpieczeństwa kierowcy Forda Co-Pilot360 .

"Większe zmiany, o których słyszeliśmy, są pod maską: nowy silnik V-8 jest przeznaczony do zastąpienia starzejącej się jednostki benzynowej V8 o pojemności 6,8 litra (obecnie dostępna tylko w ciężarówkach o średniej nośności), co poprawia ekonomikę zużycia paliwa Zgodnie z naszymi źródłami, nowy silnik będzie miał 7,0 litrowy silnik V-8 z przeznaczeniem na Windsor w Ontario, a na zewnątrz pojawi się nowa kratka i przeprojektowane reflektory, a tył będzie prawdopodobnie naśladować zmiany widoczne na ekranie. Ford F-150 ze zmienionymi tylnymi światłami, tylną klapą i nowym zaczepem tylnej klapy.

"Rok 2020 Ford Super Duty ma zostać wydany w 2019 roku."

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

źródło i zdjęcia spiedbilde



0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.