Skocz do zawartości

Pokrywa paki Tonno-Pro


Stebel

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis zamontowalem miekka pokrywe paki firmy Tonno-Pro. W zestawie byla tez uszczelka tylnej klapy ale ona bedzie zamontowana dopiero po pomalowaniu wnetrza paki.

 

Tak eFka wygladala przed ta operacja:

004qj.jpg

 

005eda.jpg

 

A tak 10 minut pozniej:

009cjz.jpg

 

013yo.jpg

 

Gdy trzeba wstawic na pake cos wyzszego pokrywe mozna zlozyc i zapiac zeby wiatr jej nie zwial:

 

015q.jpg

 

017l.jpg

 

Pokrywa wykonana jest bardzo pozadnie, material jest gruby a szwy dokladne i proste. Wszystkie uszczelki przylegaja i pasuja jak trzeba. Mam nadzieje ze nic nie bedzie przeciekac. Za jakis czas napisze dokladna recenzje.

 

018tx.jpg

 

Przy okazji zamontowalem tez siatke ktora ma na celu tzrymanie drobnego bagazu i zakupow zeby nie walaly sie po pace podczas jazdy:

 

019fb.jpg

 

021la.jpg

 

023iv.jpg

www.stebel.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczną przykrywę. Jest super funkcjonalna. Nie zakładaj tylnej uszczelki, bo woda przez tą zabudowę nie wpada do środka, a jak będziesz miał załadunek podczas deszczu i napada Ci do środka to wilgoć będzie Ci stała tygodniami, bo nie będzie wentylacji. Przerabiałem to i uszczelkę zdjąłem. Podczas jazdy w największym nawet deszczu nie było nawet kropli w środku. Moja nazywa się TRIFECTA i jest naprawdę identyczna. Opis masz tu: http://www.pickupklub.pl/viewtopic.php?t=393&postdays=0&postorder=asc&start=0

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero widać jak jest niesamowicie funkcjonalna, Drug dzięki, że podałeś stronę na której zakupiłeś taką plandekę, też się popytam o tego TRIFECTA, zawsze odpadało u mnie zabudowa niskiej paki ze względny na częste przewożenie wysokich rzeczy, a tu widać jak fajnie się składa, poza tym i tak część paki jest zajęta przez "gazownię" także nie ma problemu, że do pewnej części może być złożona. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero widać jak jest niesamowicie funkcjonalna, Drug dzięki, że podałeś stronę na której zakupiłeś taką plandekę, też się popytam o tego TRIFECTA, zawsze odpadało u mnie zabudowa niskiej paki ze względny na częste przewożenie wysokich rzeczy, a tu widać jak fajnie się składa, poza tym i tak część paki jest zajęta przez "gazownię" także nie ma problemu, że do pewnej części może być złożona. :-)

Ja teraz mam wysoką zabudowę, a Trifecta leży w garażu. Zastanawiam się czy ją sprzedać, czy nie, ale chyba ją zostawię na wszelki wypadek.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczną przykrywę. Jest super funkcjonalna. Nie zakładaj tylnej uszczelki, bo woda przez tą zabudowę nie wpada do środka, a jak będziesz miał załadunek podczas deszczu i napada Ci do środka to wilgoć będzie Ci stała tygodniami, bo nie będzie wentylacji. Przerabiałem to i uszczelkę zdjąłem. Podczas jazdy w największym nawet deszczu nie było nawet kropli w środku. Moja nazywa się TRIFECTA i jest naprawdę identyczna. Opis masz tu: http://www.pickupklub.pl/viewtopic.php?t=393&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Dzieki za uwagi!!!!

 

Przeczytalem twoj post w tym drugim temacie...cena pokrywy w polsce zabija :lol: ja spokojnie moge takie sprowadzic za 1500zl z wysylka.

www.stebel.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena pokrywy w polsce zabija ja spokojnie moge takie sprowadzic za 1500zl z wysylka.

Niestety, jak ja kupowałem swoją, to Nasze forum raczkowało i nie miałem możliwości sprowadzenia sobie z US. Dziś nie dość, że sam dla siebie importuje to również mogę pomóc w sprowadzeniu. Mam kumpla w US i to jest piękne, no i nie powiem, że sporo tańsze. :-P

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witaj kolego, powiedz proszę czy tą plandekę Torno Pro można zamówić do Toyoty Hilux 2008r.( double cab ) :?: :?: :?:

Kolego do Hiluxa to ty chyba kupisz wszystko w tempie ekspresowym, net aż pęka od produktów do japońskich pickupów. Przeczytaj ten temat, bo gdzieś jest strona gdzie ja kupowałem swoją.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka cena jest tej plandeki Trifecta ???

Ja ją kupiłem za ok. 2000 zł, ale może teraz są tańsze. Musisz zadzwonić i zapytać. Weź pod uwagę, że do Rama jest sporo mniej takich gadżetów, więc Ci co tym handlują windują ceny, a do Hiluxa jest tego bardzo dużo, więc powinno być taniej.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem coś takiego:

http://www.sklep4x4.pl/sklep/produkt/148/11710.html

jak już będę miał założone to zrobię fotki i wrzucę na forum. Cena 1015zł wydaje się być ok.

Za Max Black-a http://www.plandekipickup.pl/oferta.html chcą 1970 zł.

Pozdrawiam

HILUX 2008r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem coś takiego:

http://www.sklep4x4.pl/sklep/produkt/148/11710.html

jak już będę miał założone to zrobię fotki i wrzucę na forum. Cena 1015zł wydaje się być ok.

Za Max Black-a http://www.plandekipickup.pl/oferta.html chcą 1970 zł.

Pozdrawiam

Wybór dobry jeśli będziesz incydentalnie ją otwierał, bo w przeciwnym razie szybko się do niej zrazisz. Trifecta jest bardzo szybka w otwieraniu i zamykaniu, a ta którą kupiłeś nie jest już taka funkcjonalna :-| , ale napewno to przewidziałeś ;-)

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj będę otwierał tylko burtę żeby wrzucić zakupy do skrzynki. Cały czas zasstanawiam się jak to się zamyka i otwiera. Może znasz tajemnicę? :roll: :roll: :roll:

Jest to odpowiednik Saubera z plandekipickup. Brzegi plandeki są wyposażone w listwę o podobnym działaniu jak w torbach np. z kawą ze struną. Wciskasz tę listwę w drugą na burtach. Ciekawe rozwiązanie, ale nie wiem czy się to użytkuje praktycznie, czy też nie...

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to Panowie powiem , że prawie po miesiącu od zamówienia ze sklepu rajdy 4x4 plandeki EGR zrezygnowałem z tego zamówienia bo firma nie jest w stanie zrealizować mojego zamówienia. Wyznaczyli termin kolejny za miesiąc , mówiąc że nie gwarantują że się wyrobią.Za Waszą namową kupiłem ze strony www.plandekipicup.pl plandekę MaxBlack. Bardzo fajny kontakt ze sprzedającym i przede wszystkim krótki czas realizacji gość ma towar na miejscu. Tak więc podejrzewam że jutro będzie u mnie. Jak zamontuje to wrzucę fotki.

Dzięki za radę.

HILUX 2008r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.