Skocz do zawartości

Kupie pickupa z długą paką.


sgt_raffie

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem.

Jak w temacie. Poszukuje pickupa z długą (powiedzmy 2,5m +) paką. To jest dla mnie podstawowy wymóg. Potrzebny do przewozu niewielkich ilości drewna do tartaku. Jeśli jeszcze wchodziły by pełnowymiarowe płyty drewnopochodne (250x125) to już by był wypas :D.

 

Na konkretnej marce mi nie zależy. Na igle też mi nie zależy, tak jak i na 18 strefowej klimatyzacji i nawigacji :D Samochód do lekkiej pracy więc raczej starszy.

 

Od paru lat chodzi za mną amerykaniec więc idealnie coś w stylu f250 z powerstrokiem 7.3 albo dużą benzyną z gazem. Nie planuje marudzić :). Ma się dać wsiąść i jeździć, w międzyczasie robiąc drobne naprawy. "Projekt" odpada (właśnie sprzedałem 4ty "kwietnik" który zalegał mi pod domem...).Znalazłem sobie rama z 94 w Sanoku (pojedyncza kabina, dlugi) ale skutecznie został mi odradzony przez jednego z forumowiczów.

 

Budżet - start powiedzmy 15-20k. Jak się coś spodoba mogę dołożyć (w granicach rozsadku)

.

Wykonalne?

Jak ktoś coś wie to proszę o propozycję.

 

Pozdrawiam

Rafał J.

 

[ Dodano: 2018-01-26, 09:38 ]

Za malo?? Wymagania niespelnialne?? Mysz w pi...?? :D

Czy tutaj ruch taki, ze na potencjalna odp trzeba czekac chwile?

 

Pomozcie, to wam wykalaczki albo tyczki do grochu wystrugam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa. Widzisz co robisz, kształtujesz to rękami..ja bym zwariował, jak bym czegoś takiego nie robił..długo się w samochodach grzebałem ale mnie zmęczyło..

Drewno jest bardzo wdzięcznym materiałem. Z jednej strony proste w obróbce (choć nieco "kapryśne" bo trzeba przewidzieć, jak zapracuje), z drugiej dające niesamowite efekty wizualne przy niektórch gatunkach. Można zrobić coś fajnego w jeden wieczór jak i ciągnąć ambitny projekt przez miesiące..

Jak masz czas na YT to poszukaj sobie kanału o nazwie "essential craftsman". Gosci wlasnie kowalstwem i ciesielką się zajmuje. Z naszych polskich - forum Dom i Drewno. Specyficzne miejce ale moc informacji...Albo pisz PW :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.